حرف آخر

 

چرا موسسه حرف آخر؟؟؟

 

حرف آخر

موسسه حرف آخر بعد از ۳سال کار شبانه روزی اساتید مجموعه و برنامه ریزی مدون، در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات آموزش درسی، با تاکید ویژه بر دروس کنکوری، شروع کرد. زمانی که مجموعه حرف آخر پا به عرصه فعالیت در زمینه تولید محصولات آموزشی کنکور گذاشت، چندین موسسه و کانون دیگر در این عرصه مشغول به فعالیت بودند. اما آنچه این مجموعه را به صدر بهترین ها در زمینه تولید محصولات آموزشی ارتقاء داد، شیوه تدریس نوین و آموزش شهودی بود.

 

شیوه تدریس موسسه حرف آخر؟؟؟

 

تغییر و تحولات کتب درسی، شیوه های تدریس اشتباه در مدارس و حتی درسطح دانشگاهی(تقویت حافطه کوتاه مدت) برهمین اساس با مطالعه و تحقیق زیاد، هم فکری با مربیان آموزشی و دبیران، روانشناسان و فعالان عرصه آموزش دیجیتالی، آموزش درسی و کنکوری براساس الگو، تصاویر سه بعدی و انیمیشن در کشور را برای اولین بار پیاده و بنیان نهاد. خوشبختانه در سایه تلاش و همت مجموعه و اساتید تلاشگر حرف آخر، امروز تمام دوستان کنکوری در گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی به مجموعه های بی نظیر آموزش درسی و کنکوری دسترسی دارند.

 

مزایایی آموزش براساس تصویر و انیمیشن

 

در هزاره جدید با ترکیب تصاویر در نمایش رایانه ای، انواع قالب های ارائه تصویر به طور گسترده¬ای رو به افزایش است و دستورالعمل استفاده ازآنها برای تاثیر بیشتر روند یادگیری افزایش یافته است.

چندین دهه است که در سطح جهانی در زمینه تاثیر تصاویر سه بعدی و انیمیشن بر آموزش و یاد دهی کار می شود و امروزه تمام روانشناسان، مشاوران تحصیلی، اساتید و … بر ضرورت و تاثیر آن اتفاق نظر دارند. که می توان به نمونه های ذیل اشاره کرد.

پژوهش جوناسن و دیوید سون(۱۹۹۴)، هافمن و ریچی(۱۹۹۷)، لی (۱۹۹۹)، وایس، نولتن و موریسن(۲۰۰۲)، چن و دویر(۲۰۰۳)، مایر و مورینو(۲۰۰۹)، سرین(۲۰۱۱) و…

نظریات زیادی در رابطه تاثیر انیمیشن و تصاویر سه بعدی در آموزش و یادگیری مطرح شده است که از مهمترین آنها می توان تئوری ظرفیت شناختی و نظریه شناختی یادگیری چند رسانه ای را نام برد

تحقیقات نشان داده میزان یادگیری فعال و توانایی حل مسئله در دانش آموزانی که در آموزش از مالتی مدیا و آموزش تصویری و انیمیشنی استفاده می کنند

بهتر از دانش آموزانی است که تنها متن نوشتاری را مطالعه می نمایند. استفاده و اضافه کردن تصاویر مرتبط به کلمات درسی میتواند به درگیر شدن یادگیرنده و یادگیری فعال او کمک کند.

 

نقش های مهم تصویر در آموزش

 

  • برانگیختن انگیزه
  • ایجاد زمینه یادگیری
  • ایجاد داربست ذهنی و درک کلی از مفاهیم
  • تعریف کلی یا جزئی برای ویژگی ها
  • گسترش موضوع اصلی
  • ایجاد دیدگاه های فردی
  • تقویت متن با ایجاد ارتباط و انسجام
  • ارتقای خلاقیت

 

با این روش های که خدمت شما کنکوری های عزیز توضیح دادم، موسسه حرف آخرتمام لایه های پنهانی دروس مختلف را آشکار و تدریس کرده است. الگوهای مختلف در دروس تخصصی محاسباتی مثل ریاضی، فیزیک و شیمی باعث شده که دیگر دوستان کنکوری دغدغه حفظ کردن فرمولهای طولانی و زیاد را کنار بگذارند و فقط و فقط با چند الگوی کاربردی و عملی به سراغ تست های مفهومی و ترکیبی کنکور بروند و به درصد ۱۰۰ در کنکور برسند.

با نقشه راه، الگو و انیمیشن به سراغ دروس عمومی رفته ایم، تا با کدینگ و انیمیشن لغات زبان را برای همیشه در حافظه خود ماندگار کنید، با ۱۴ الگوی طلایی در ۳۸ ساعت درس دین و زندگی را ۱۰۰ خواهید زد.
درس بسیار مهم و تاثیر گذار عربی را در ۲۲ ساعت با نقشه راه و انیمیشن یاد خواهید گرفت و درس ضریب ۴ عمومی یعنی ادبیات را با چند الگوی طلایی و انیمیشن در ۴۰ ساعت برای همیشه یاد و کنار خواهید گذاشت.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴

آزمون های آزمایشی حرف آخر
عوامل مهم موفقیت در کنکور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
enamad