سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

 

سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

خبر بسیار خوشحال کننده و عالی برای داوطلبان کنکور 98 داریم. خبری که شاید تصورش برای کنکوری های عزیز غیرقابل پیش بینی بوده است. اما امروز این امر محقق شده است و خوشبختانه دیگر رویا یا آرزو نیست. اساتید برتر حرف آخر برای اولین بار در کشور با بررسی تیپ سوالات کنکوری سراسری داخل و خارج کشور از سال 85 تا 96 سوالات احتمالی کنکوری حرف آخر را تهیه و طراحی کرده اند. سوالاتی که به احتمال 80 درصد به بالا سوالات کنکور 98 است و در این روزهای آخر کنکور می توانید برای بسیاری از داوطلبان امید و نوید دست یافتن به رتبه برتر و آروزهایشان باشد.

 

ویژگی های سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور حرف آخر همانگونه که اشاره شد از بررسی شبانه روزی سوالات کنکور سراسری داخل و خارج کشور از سال 85 تا 96 به کمک اساتید موسسه کنکوری حرف آخر آماده شده است. این سوالات با دقت و ریز بینی منحصر بفردی برای تمام دروس عمومی و تخصصی طراحی شده که داوطلبان در مرحله اول به مهمترین سوالات کنکوری در روزهای پایانی کنکور مواجه میشوند و در گام بعدی سوالات دارای پاسخ نامه تصویری است. استاد هر درس جدا از حل کردن سوالات متخص به درس خود، درسنامه را مجددا تدریس می کند و این به منزله مرور مجدد در سطح بسیار عالی برای کنکوری های عزیز است. بنابراین داوطلبان با یک تیر سه هدف تست، جمعبندی و مرور را باهم میزنند.

 

تعداد سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور حرف آخر دروس تخصصی و عمومی را پوشش می دهد و باتوجه به اهمیت و حجم دروس تخصصی بیشترین سوالات به دروس تخصصی اختصاص پیدا کرده است که به شرح ذیل می باشد.

  • زیست شناسی 500 تست
  • ریاضی 300 تست
  • شیمی 300 تست
  • فیزیک 300 تست
  • عمومی ها 250 تست

داوطلبان عزیز این فرصت طلایی را از دست ندهید و در روزهای پایانی کنکور با مهمترین سوالات دروس تخصصی و عمومی به استقبال پیروزی و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری 98 بروند. شاید خیلی از داوطلبان تست های زیادی را کار کرده باشند اما به راحتی از نکات مهم و کنکوری این سوالات گذشته باشند. اما در سوالات احتمالی کنکورحرف آخر همه موارد مهم در نظر گرفته شده و بستری برای کسب رتبه برتر در کنکور 98 فراهم شده است.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 09106620394

 

خرید پکیج سوالات احتمالی کنکور حرف آخر
عوامل مهم موفقیت در کنکور