قوانین، مقررات و فعالیت این سایت در چارچوب قوانین حاکم بر کشور است و مشروعیت خود را از قانون حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب میکند.

حرف آخر سرویس و فعالیت خود را تحت شرایط این قوانین در اختیار شما قرار میدهد. این قوانین ممکن است تحت شرایط کاری و زمانی تغییر کند که شما کابران گرامی میتوانید با مراجعه به صفحه قوانین و مقررات از آخرین تغییر و تحولات در سایت حرف آخر مطلع شوید. اما آنچه که برای مدیران این سایت و حرف آخر مهم و حائز اهمیت میباشد، رضایت شما کاربران از سرویس و خدمات ما میباشد. جهت انجام ارائه خدمات بهتر، ما خود را ملزوم به رعایت نکات و اقدامات مهم میدانیم که اهم این اقدامات به شرح ذیل میباشد.

  • جهت راهنمایی و ارائه اطلاعات بیشتر به شما کاربران گرامی، سایت حرف آخر از ساعت ۷ الی ۲۴ پاسخگویی سوالات و دغدغه های شما نسبت به سرویس و خدمات حرف آخر میباشد.

  • جهت رضایتمندی شما کاربران گرامی، در صورت هر گونه مشکل بعد از تهیه محصولات حرف آخر، این سایت خود را متعهد به رفع مشکلات و پاسخگوی سوالات شما میداند.

  • اطلاعات درج شده در مورد محصولات این سایت در صورت هرگونه تغییر در قیمت و سایر مشخصات فنی به روز رسانی خواهد شد و آخرین تغییرات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  • طبق توافقنامه و قوانین و مقررات این سایت، حرف آخر خود را متعهد به محافظت از اطلاعات شخصی شما کاربران و عدم فاش میداند و از در اختیار گذاشتن اطلاعات شما نزد دیگران خود داری خواهد کرد.

  • حرف آخر مسئولیت ضرر و زیان‌های مادی و یا غیر مادی‌ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می‌شوید را نمی‌پذیرد. ما به عنوان مسئولین این سایت، تلاش می‌کنیم که اطلاعات شخصی‌ای را که شما در اختیار ما می‌گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست.

  • مدیران این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشی از عواملی خارج از مدیریت و توان این سایت از قبیل بانکی، نقص اینترنت و مشکلات مخابراتی باشند را نمی پذیرند.

نکاتی که شما کاربران گرامی هنگام خرید از این سایت باید رعایت کنید.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزوم به ثبت صحیح اطلاعات از قبیل مشخصات اسمی، شماره تماس، آدرس و کد پستی میباشند. در صورت هر گونه نقص در درج آدرس و سایر مشخصات، عواقب، ضرر و زیان مرجوع کردن سفارش از سوی اداره پست بر عهده کاربرمیباشد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
فروشگاه اینترنتی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

فهرست
enamad