انتخاب رشته حضوری حرف آخر

برای داوطلبان و کنکورهای ۹۸ انتخاب رشته حضوری حرف آخر دایر شد. دغدغه اکثریت داوطلبان بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور، انتخاب رشته میباشد. عدم اطلاع کافی از این امر باعث اتلاف انرژی و زحمت یکساله داوطلب کنکوری میشود. آگاهی و تخصص کافی در این زمینه بسیار مهم و حائز اهمیت است. متاسفانه در سطح کشور در ایام انتخاب رشته، گاها افراد و موسسات غیر حرفه ای اقدام به تعیین رشته برای داوظلبان کنکوری میکنند که این امر ضربه بزرگی به آینده کاری و اجتماعی داوطلبان وارد میکند. بر همین اساس انتخاب رشته حضوری حرف آخر برای قبول شدگان کنکور ۹۸ توسط بهترین مشاورین انتخاب رشته کشور مهیا شده است.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

انتخاب رشته حضوری حرف آخر

داوطلبان کنکور ۹۸ در مرحله حساس انتخاب رشته هستند که آینده کاری و موقعیت اجتماعی آنها به این انتخاب مهم گره خورده است. اقدام خود سرانه و عدم اطلاع کافی داوطلبان از حساسیت انتخاب رشته باعث از بین رفتن آرزو، خواسته و زحمات چندین ساله آنها میشود و یک راه اشتباه میتواند به کلی مسیر زندگی آنها را دگرگون و تغییر بدهد چرا که انتخاب رشته را میتوان حساس تر و مهمتر از آزمون اولیه تلقی کرد. هر ساله خیلی از داوطلبان علیرغم کسب رتبه خوب، به علت عدم توجه کافی به حساسیت های انتخاب رشته موفق به ورود به دانشگاه یا رشته مورد علاقه خود نمیشوند. داوطلبان برای انتخاب رشته باید اطلاعات کافی داشته باشند و به مراکز و مشاورین حرفه ای و کار بلد مراجعه کنند.

 

هماهنگی برای مشاوره حضوری

کنکوری های ۹۸ برای مشاوره حضوری حرف آخر طی دو جلسه توسط استاد حسن علیرضا نژاد و همچنین مشاوره غیر حضوری میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • سفارش محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد

 

 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad