انتخاب رشته کنکور ۹۸

طبق روال هر سال انتخاب رشته کنکور ۹۸ بعد از اعلام جواب اولیه کنکور در نیمه دوم مرداد ماه، انجام میشود. بحسب کسب رتبه و مجاز بودن انتخاب رشته، داوطلبان مجاز اقدام به انتخاب رشته میکنند که معمولا ۷ الی ۱۰ روز از سوی سازمان سنجش جهت انتخاب رشته فرصت داده میشود تا داوطلبان بتوانند در زمان کافی و با آرامش مبادرت به انتخاب رشته کنند.شاید برای گروهی از داوطلبان انتخاب رشته دارای اهمیت کمتری باشد اما داوطلبانی که موفق به رتبه های بهتری میشوند، برای جلوگیری از اشتباه و خطا، انتخاب رشته زیر نظر افراد متخصص در این زمینه باشد چون سرنوشت کاری و آینده شما داوطلبان به انتخاب رشته و تحصیل در رشته منتخب بستگی دارد.

 

انتخاب رشته کنکور ۹۸

اهمیت انتخاب رشته

برای داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، انتخاب رشته متناسب با رتبه آنها دارای اهمیت بسیاری است که درصورت سهل انگاری یا عدم اطلاع کافی از این امر، اثرات غیر قابل جبرانی روی آینده تحصیلی، کاری و علاقه داوطلبان خواهد گذشت. خیلی از داوطلبان از روی عدم آگاهی از اهمیت انتخاب رشته و یا مراجعه به افراد فاقد صلاحیت صدمات آموزشی چشم گیری به خود وارد میکنند که قابل جبران نیست. بر همین اساس دپارتمان رتبه برتر حرف آخر برای داوطلبان کنکور ۹۸ اقدام به انتخاب رشته میکند.

 

انتخاب رشته دپارتمان رتبه برتر زیر نظر کیست؟

برای کمک به داوطلبان در انتخاب رشته کنکور ۹۸ از دانشجویان رشته پزشکی و رتبه برترهای سالهای اخیر حرف آخر دعوت بعمل آمده است. داوطلبان کنکور ۹۸ میتوانند با رتبه برترهای کنکور ۹۷ و ۹۶ اقدام به انتخاب رشته کنند. تجربه و آشنایی کافی و تسلط روی رتبه ها، رشته ها و همچنین  شناخت رشته  توسط رتبه برترهای سالهای اخیر میتواند، راه گشایی مشکلات داوطلبان کنکور ۹۸ برای انتخاب رشته باشد.

 

راه ارتباطی برای انتخاب رشته کنکور ۹۸

داوطلبان کنکور ۹۸ میتوانند برای انتخاب رشته توسط دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • انتخاب رشته کنکور ۹۸
 • مشاوره انگیزشی

انتخاب رشته کنکور 98

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست