جزوات حرف اخر – جزوات کنکوری موسسه حرف اخر

جزوات حرف اخر بخشی از پکیج های کنکوری موسسه حرف اخر است که همراه محصولات ارسال میشود. برای بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری جای سوال است که این جزوات چه مقدار از دروس و پکیج ها را پوشش میدهد و کدام یک پکیج ها دارای جزوه و کتاب کار است. امروز قصد داریم همه جزئیات و اطلاعات لازم در مورد جزوات حرف اخر را در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار بدهیم.

 

جزوات حرف اخر

بخشی از تولید محتوای آموزشی و کنکور موسسه حرف اخر، جزوات و کتاب کارهای درسی برای داوطلبان کنکوری است. لازم به گفتن است که همه مباحث درسی به صورت جامع و کامل در پکیج های آموزشی به بهترین وجه ممکن تدریس شده است. خط به خط مطالب به صورت تشریحی تدریس و اموزش داده شده است. اما اساتید حرف اخر برای تکمیل اطلاعات و همچنین تمریمن و تکرار بیشتر داوطلبان کتاب کار و جزواتی را تدوین کرده اند که مکمل پکیج های کنکوری حرف اخر است. به طور کلی جروات حرف اخر برای تمامی دروس موجود است و برای هریک از دروس را توضیح خواهیم داد.

 

جزوه درس ریاضی

جزوه درس ریاضی دو قسمت تقسیم میشود.

کتاب کار: که کل تست های کنکوری و تالیفی مباحث ریاضی را پوشش میدهد. این تست ها  در پکیج ریاضی بعد از تدریس درسنامه و آموزش مباحث توسط استاد منتظری جهت تمرین و تکرار بیشتری حل و تجزیه و حل شده اند. دانش آموزانی که پکیج ریاضی حرف اخر را در اختیار دارند برای تمرین و همچنین صرفه جویی در زمان خود میتوانند از این کتاب کار استفاده کنند.

جزوه: شامل کتاب ریاضیات پایه تالیف استاد منتظری است که شامل درسنامه مفصل و قوی از درس ریاضی و حل تست های سراسری و تالیفی میباشد.

 

جزوه درس فیزیک

جروه حرف اخر برای درس فیزیک فقط شامل یک کتاب تست است که تمامی تست های فیزیک جامع را پوشش میدهد. استاد کامیار تست های این جزوه را در پکیج با الگو و شیوه تدریس منحصر بفرد خوشان حل و تجزیه و تحلیل کرده اند.

 

جزوه درس شیمی

جزوه درس شیمی نیز مانند دروس فیزیک و ریاضی فقط تست های پکیج را پوشش میدهد.

 

جزوه درس زیست شناسی

زیست دوم

زیست دوم نظام قدیم دارای یک کتاب کار  و یک جزوه است. کتاب کار حاوی تصاویر اسلاید ها و تست های مربوط به زیست دوم است. اما جزوه الگو تا رتبه شامل تمامی نکات مهم کنکوری و درسی زیست دوم است که با وجود این جزوه داوطلبان کنکور برای زیست دوم نیاز به نکته برداری و خلاصه نویسی ندارند.

زیست سوم

جزوه حرف اخر برای زیست سوم نیز دقیقا مانند زیست دوم دارای یک کتاب کار و جزوه قطور الگو تا رتبه است. در کتاب کار میتوانند تست های زیست سوم را تمرین کنند و نکات مهم کنکوری را در جزوه الگو تا رتبه مطالعه کنند.

زیست پیش و زیست گیاهی

زیست پیش دانشگاهی و گیاهی نظام قدیم  نیز فقط دارای کتاب کار هستند که حاوی تست های این دو بخش از زیست شناسی است.

 

جزوه حرف اخر برای دروس عمومی

ادبیات

ادبیات حرف اخر به صورت مبحثی است که شامل ۵ بخش قرابت معنایی، آرایه ادبی، تاریخ ادبیات، زبان فارسی و لغات است که هر ۵ بخش به صورت جامع دارای یک کتاب کار و جزوه مشترک هستند که همه بخش ها را پوشش میدهد.

عربی

عربی حرف اخر به صورت جامه است که دارای یک کتاب کارو جزوه مشترک است و تست های کنکوری و نکات مهم عربی را پوشش میدهد.

دین و زندگی

دین و زندگی سال دوم، سوم و پیش دانشگاهی هر کدام به صورت جداگانه دارای یک جلد جزوه میباشد که تست  های درس دین و زندگی را پوشش میدهد. همچنین دین و زندگی هر سه سال یک جزوه مشترک تحت عنوان مصور دینی دارند که حاوی نکات مهم کنکوری، درسنامه و الگوهای دین و زندگی میباشد.

زبان

زبان حرف اخر دارای دو کتاب و یک جلد جزوه میباشد. کتاب تیک اخر برای بخش لغات، کتاب گرامر جامع زبان شامل تست و نکات گرامری و کتاب کار زبان که حاوی شکل اسلاید های پکیج زبان و تست های آن است.

مشاوره و تهیه جزوات حرف اخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای دریافت مشاوه و جزوات حرف اخر میتوانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره انگیزشی
 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

 

جزوات حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست