دانلود رایگان زیست حرف آخر

بعد از دانلود رایگان ریاضی حرف آخر ، این بار دانلود رایگان زیست حرف آخر را برای دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی قرار داده ایم تا داوطلبان  کنکوری با اطمینان بیشتر بتواند بهترین منبع برای زیست شناسی کنکور انتخاب کنند. همه داوطلبان گروه تجربی برای قبولی در گروه پزشکی و پیرا پزشکی به رقابت می پردازند. درس زیست شناسی برای گروه تجربی و کسب رتبه برتر دارای اهمیت زیادی است که نسبت به سایر دروس، تعداد سال زیاد و ضریب بالای را به خود اختصاص داده است. علیرغم اینکه داوطلبان وقت زیادی را به مطالعه زیست شناسی اختصاص میدهند اما درصد پایینی در این درس کسب میکنند. به همین دلیل انتخاب منبع مناسب اهمیت پیدا میکند. چون اختصاص زمان زیاد به زیست شناسی و کسب درصد پایین دو مقوله متضاد هم دیگر هستند که روی آینده کاری و تحصیلی داوطلبان موثر است.

متاسفانه نظام آموزشی کشور فاقد هر گونه نو آوری در تدریس و یاد دهی است. همین عامل باعث شده که تربیت آموزشی دانش آموزان از ابتدا با روش های سنتی و منسوخ شده شکل بگیرد. از سوی دیگر تست های آزمون سراسری هر ساله به صورت کاملا مفهومی طراحی میشود. این دو قضیه در تضاد کامل با هم دیگر هستند و همین شکاف باعث ایجاد سردرگمی و چالش بزرگی شده است که نتیجه آن ایجاد استرس، اضطراب و عدم موفقیت داوطلبان است. بالطبع موسسات و انتشارات کنکوری نیز، به پیروی از نظام آموزش رسمی، در تولید منابع، فاقد هر گونه روش مفهومی در یاد دهی مباحث هستند. این موضوع نیز باعث شده که داوطلبان و دانش آموزان مدام شاخه به شاخه و در هر تایمی منبعی را برای مطالعه انتخاب کنند. نتیجه آن افزایش هزینه های تحصیلی، تعدد منابع و سر درگمی در مطالعه است.

دانلود رایگان زیست حرف آخر

دانلود رایگان زیست حرف آخر در انتخاب آگاهانه منبع برای مطالعه و کنکوری به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین های آموزشی را انتخاب کنید. خوشبختانه حرف آخر بر خلاف سایر موسسات و انتشارات دیگر از جدید ترین روش های آموزشی در تدریس استفاده کرده است. برای اولین بار در آموزش کشور، از فناوری پویانمایی در تمامی دروس از جمله زیست شناسی استفاده شده است. بعنی تمامی جزئیات کتاب زیست به صورت بصری جهت درک مفهومی با روش پویانمایی تدریس شده است. این امر کمک میکند حافظه بلند مدت و تصویری در موضوع یادگیری درگیر شود و یادگیری بسیار سریع اتفاق بیفتد و از سوی دیگر مطالب فراموش نشود. اهمیت زیست در کسب رتبه و قبولی در رشته های برتر ایجاب میکند تا داوطلبان از منابع مناسب و سطح بالا استفاده کنند. زمانی طلایی کنکور محدود است و نمیتوان از هر منبعی استفاده کند.

در زیست حرف آخر مواردی که لازم و ضروری است برای کسب رتبه بالا به صورت کاملا علمی رعایت شده است. اولین گام؛ آموزش درسنامه خط به خط کتاب با انیمیشن سازی و پویانمایی است. وقتی که داوطلب بتواند مفهومی مطالب را یاد بگیرد، در زمان صرفه جویی میشود و نیازمند اختصاص زمان زیاد برای یادگیری و مرور نیست. پس در هر سطحی که هستید نگران نباشد چون از صفر تدریس شروع میشود. دومین گام ارائه راهکارهای تست زنی میباشد. شما باید یاد بگیرید که در ۱۵ ثانیه پاسخ هر تست را پیدا کنید. استاد همدانی مدرس زیست حرف آخر راهکارای بسیار جالب تست زنی در پکیج های زیست ارائه داده اند. حرکت سوم، ارائه مهمترین مطالب کنکوری و نکات طلایی جمعبندی بعد از هر جلسه است. در بخش پایانی نیز کلی تست برای تسلط بیشتر داوطلبان همراه با تشریح کامل آن تجزیه و تحلیل میشود.

چرا زیست حرف آخر خوبه

به چند دلیل که آن را توضیح خواهیم داد زیست حرف آخر بهترین منبع برای زیست کنکور است یا متیوان خیلی ساده بگویم که زیست حرف آخر خوبه. اما چرا زیست حرف آخر خوبه ؟  اولین ویژگی، که به آن نیز اشاره شد، استفاده از روش های جدید آموزشی است. آزمایشگاه مجازی در پکیج های زیست حرف آخر ایجاد شده که کمک میکند داوطلبان بتوانند به صورت بصری و شهودی مطالب را یاد بگیرند. یعنی نیاز به حفظ کردن مطالب نیست. دومین حسن آن، تدریس توسط  دو استاد برتر زیست شناسی کشور است. استاد همدانی رزومه عالی در تدریس زیست شناسی هستند. تدریس به صورت استاد و استاد یار میباشد. تمامی سوالات و پرسش های های ممکن است برای داوطلب مطرح شود در قالب پرسش و پاسخ ارائه میشود. سومین مزیت زیست حرف آخر مجزا ساختن مباحث گیاهی و زنتیک از سایر مباحث است.

میدانیم که بخشی از تست های زیست کنکور به صورت ترکیبی طرح میشود. به همین دلیل مباحث زیست گیاهی و ژنتیک به صورت مجزا و جامع در دو پکیج متفاوت تدریس شده است. زمان مناسب و متناسب با انرژی داوطلب از ویزگی های دیگر زیست حرف آخر است. به طور مثال میتوانید در ۵۶ ساعت زیست دهم حرف آخر کنکوری  را با تمامی جزئیات مطالعه و مرور کنید. ارائه نکات طلایی و کنکوری هر مبحث، استخراج مهمترین تست های هر بخش، جمعبندی مهمترین نکات آموزشی و کنکوری و راهکارهای تست زدن از ویژگی های زیست حرف آخر است که باعث شده هر ساله در آزمون سراسری بالغ بر ۷۵ درصد تطبیق داشته باشد.

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و ارتباط با پارتمان رتبه برتر جهت سفارش محصولات کنکوری حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند و در کنار تهیه پکیج از مشاوره تخصصی توسط  رتبه برترهای حرف آخر بهره مند شوند.

 • مشاوره تخصصی و کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 1. فیزیک دوازدهم موسسه حرف آخر
 2. مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر
 3. مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر

زیست حرف آخر رایگان، دانلود رایگان زیست حرف آخر،حرف آخر دهم تجربی رایگان، زیست دهم حرف اخر رایگان، حرف آخر رایگان دهم، دانلود حرف آخر رایگان

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad