دانلود رایگان زیست حرف آخر

بعد از دانلود رایگان ریاضی حرف آخر ، این بار دانلود رایگان زیست حرف آخر را برای دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی قرار داده ایم تا داوطلبان  کنکوری با اطمینان بیشتر بتواند بهترین منبع برای زیست شناسی کنکور انتخاب کنند. همه داوطلبان گروه تجربی برای قبولی در گروه پزشکی و پیرا پزشکی به رقابت می پردازند. درس زیست شناسی برای گروه تجربی و کسب رتبه برتر دارای اهمیت زیادی است که نسبت به سایر دروس، تعداد سال زیاد و ضریب بالای را به خود اختصاص داده است. علیرغم اینکه داوطلبان وقت زیادی را به مطالعه زیست شناسی اختصاص میدهند اما درصد پایینی در این درس کسب میکنند. به همین دلیل انتخاب منبع مناسب اهمیت پیدا میکند. چون اختصاص زمان زیاد به زیست شناسی و کسب درصد پایین دو مقوله متضاد هم دیگر هستند و که روی آینده کاری و تحصیلی داوطلبان موثراست.

 

دانلود رایگان زیست حرف آخر

دانلود رایگان زیست حرف آخر این کمک را به شما میکند تا بتوانید با اطمینان بیشتر منبع تاثیر گذار ترین درس کنکور تجربی را انتخاب کنید. کلیه مباحث زیست شناسی در دپارتمان زیست حرف آخر با روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی به حالت ترکیبی تدریس شده است. این سبک از تدریس کمک میکند داوطلب کنکوری به صورت مفهومی و شهودی مباحث را یاد بگیرد و نیازی به حفظ کردن مباحث نباشد. تدریس ترکیبی مباحث با روش فوق باعث تسلط کامل داوطلب روی مباحث میشود. استفاده از روش پویانمایی یا تصویری باعث یادگیری سریع و عدم فراموشی مطالب درسی میشود..امروزه با افتخار پیکج های زیست حرف آخر در صدر بهترین منابع کنکوری و آموزشی درس زیست شناسی هستند و برای هر دو دوره نظام قدیم و نظام جدید به بهترین شیوه ممکن تدریس شده است.

 

لینک دانلود رایگان زیست حرف آخر

 1. https://www.aparat.com/v/Hb8DU
 2. https://www.aparat.com/v/cvMd2

 

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و ارتباط با پارتمان رتبه برتر جهت سفارش محصولات کنکوری حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند و در کنار تهیه پکیج از مشاوره تخصصی توسط  رتبه برترهای حرف آخر بهره مند شوند.

 • مشاوره تخصصی و کنکوری
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد

دانلود رایگان زیست حرف آخر

 1. فیزیک دوازدهم موسسه حرف آخر
 2. مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر
 3. مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad