وب سایت مرکزی حرف آخر
وب سایت مرکزی حرف آخر

ریاضی انسانی حرف آخر- پکیج انسانی حرف آخر- پکیج های ویژه انسانی

ریاضی انسانی حرف آخر

ریاضی انسانی حرف آخر به زودی برای دانش آموزان و داوطلبان گروه آزمایشی انسانی توسط استاد بی نظیر ریاضی کشور، استاد عبدالرضا منتظری تدریس و در دسترس قرار خواهد گرفت. درس ریاضی در گروه آزمایشی انسانی، درس رتبه آور محسوب میشود علت این مهم نیز ضعف آموزشی دانش آموزان و داوطلبان گروه انسانی در این درس میباشد. به قولی دانش آموزان انسانی در درس ریاضی حد وسط ندارند یا به کلی آن را کنار میگذارند و بیخیال سوالات کنکوری آن میشوند و یا اینکه روی آن سرمایه گذاری میکنند. اما درصد داوطلبانی که بیخیال ریاضی میشوند خیلی بیشتر از گروه دیگر است. آمارهای کنکور سراسری بیانگر این است که میانگین کسب درصد ریاضی گروه انسانی 5/4 است.

 

ریاضی انسانی حرف آخر

ضعف ساختاری در آموزش دروس ریاضی، زبان و عربی در گروه انسانی باعث شده است داوطلبان وقت و زمان خود را صرف سایر دروس کنند. اندک داوطلبانی که میتوانند درصد متوسطی در این دروس کسب کنند موفق به کسب رتبه های برتر گروه انسانی خواهند شد. نکته جالب در کنکور 97 انسانی، اینکه داوطلبانی که توانسته بودند 10 درصد ریاضی را کسب کنند 150 هزار نفر از رقیبان جلو افتاده بودند و این در حالی بود که کل شرکت کنندگان گروه انسانی 97، دویست و پنج هزار نفر بوده اند. پیشنهاد ویژه برای کسب رتبه برتر در آزمون سراسری گروه انسانی، مطالعه دروس ریاضی، زبان و عربی در مرحله اول است. این دروس شاید سخت و دشوار به نظر برسند اما با استفاده از کمک کنکورهای مناسب در زمان کم میتوان به سطح عالی از آمادگی رسید.

 

ریاضی انسانی حرف آخر

دروس مهم با پایه اهمیت  درجه دوم

بعد از دروس ریاضی، زبان و عربی باید به سراغ دو درس مهم دیگر رفت. درس ادبیات و دین و زندگی جز دروسی هستند که داوطلبان نمیتوانند درصد بالای در آن کسب کنند. ادبیات به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم میشود و داوطلبان در بخش های زبان فارسی، آرایه و قرابت معنایی مشکل آموزشی دارند و این مباحث باعث میشود که نتوانند درصد بالای کسب کنند. درس دین و زندگی نیز به درس فریب مشهور است. ظاهر بسیار ساده دارد اما سوالات مفهومی آن در آزمون سراسری، داوطلبان را زمین گیر میکند. وجود احایث و آیات دست طراح سوال در سوالات مفهومی را باز گذاشته است. به همین جهت کسب درصد بالا در این دروس میتواند باعث موفقیت شما شود.

 

ریاضی انسانی حرف آخر

سایر دروس انسانی

داوطلبان گروه انسانی، برای پوشش ضعف های آموزشی خود، زمان مطالعه را به دروس فلسفه و منطق، روانشناسی، اقتصاد، علوم اجتماعی و تاریخ و جغرافیا اختصاص میدهند. کسب درصد بالا در این دروس بدون کسب درصد در سایر دروس کمکی به موفقیت شما در آزمون سراسری گروه آزمایشی انسانی نخواهد کرد. برای اینکه موفق به کسب رتبه برتر شوید مقدمتا به سراغ دروس ذکر شده با اهمیت بالا و بعد سایر دروس بروید. موسسه کنکوری حرف آخر برای دروس عربی، زبان، ادبیات و دین و زندگی منابع کنکوری را طراحی کرده است و در آینده نزدیک سایر دروس و از جمله ریاضی انسانی حرف آخر نیز با تدریس استاد منتظری آماده میشود.

 

ارتباط با ما

برای کسب مشاوره رایگان از طریق مشاورین ارشد گروه انسانی میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

مشاوره تخصصی و کنکوری

برنامه ریزی

پشتیبانی

ارتباط با مشاورین ارشد

دیدگاه‌ها (6)
5 based on 3 reviews

*
*

8 + 6 =

  مهدی پاسخ

  سلام من متن رو کامل خوندم اما این سوال برام پیش اومد که برای تمام دروس انسانی پکیج اماده میشه یا فقط ریاضی و زبان و عربی؟
  و اینکه ایا به کنکور1400 میرسه؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   هم اکنون 4 درس زبان - عربی - ادبیات و دین و زندگی موجوده
   امیدواریم که به زودی ریاضی هم اماده شود

  نفس پاسخ

  سلام ببخشید ریاضی جامع برای کنکور انسانی دارید

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه

  آوات حسامی پاسخ

  سلام به حرف آخری های عزیز و استاد عزیزم استاد عبدالرضا منتظری
  میشه لطف کنید بگید می پکیج ریاضیات انسانی حرف آخر منتشر میکنید
  بخدا من خیلی روش حساب کردم

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   ممنونم از لطف شما نسبت به مجموعه حرف اخر. امیدواریم که به زودی آماده شود.

enamad