ریاضی انسانی حرف آخر- پکیج انسانی حرف آخر- ریاضی انسانی حرف اخر

ریاضی انسانی حرف آخر به زودی برای دانش آموزان و داوطلبان گروه آزمایشی انسانی توسط دپارتمان ریاضی حرف آخر تدریس و در دسترس قرار خواهد گرفت. درس ریاضی در گروه آزمایشی انسانی، درس رتبه آور محسوب میشود. علت این مهم نیز ضعف آموزشی دانش آموزان و داوطلبان گروه انسانی در این درس میباشد. به قولی دانش آموزان انسانی در درس ریاضی حد وسط ندارند. یا به کلی آن را کنار میگذارند و بیخیال سوالات کنکوری آن میشوند. یا اینکه روی آن سرمایه گذاری میکنند. اما درصد داوطلبانی که بیخیال ریاضی میشوند خیلی بیشتر از گروه دیگر است. آمارهای کنکور سراسری بیانگر این است که میانگین کسب درصد ریاضی گروه انسانی ۵/۴ است.

مشکل اساسی داوطلبان انسانی در ریاضی

این آمار به خوبی نشان میدهد اقلیت داوطلبانی که میتوانند درصد بالای در ریاضی کسب کنند، به راحتی میتوانند سرنوشت آزمون سراسری را دست بگیرند. مشکل اساسی دانش آموزان عدم کسب آموزش و یادگیری ریاضی است طبق نطر سنجی ها، انتخاب رشته انسانی برای خیلی از داوطلبان، به دلیل ضعف در یادگیری درس ریاضی بوده است. همین عامل باعث عدم انگیزه و رغبت داوطلبان برای یادگیری ریاضی شده است. اما حرف آخر برای رفع این مشکل به طور اساسی، برنامه ریزی کرده است. استاد مهران قاسمی و استاد بزرگوار عبدالرضا منتظری با روش های ویژه، سورپرایز خاصی برای دانش آموزان و داوطلبان گروه انسانی دارند

ریاضی انسانی حرف آخر

ضعف ساختاری در آموزش دروس ریاضی، زبان و عربی در گروه انسانی باعث شده داوطلبان وقت و زمان خود را صرف سایر دروس کنند. اندک داوطلبانی که میتوانند درصد متوسطی در این دروس کسب کنند موفق به کسب رتبه های برتر گروه انسانی خواهند شد. نکته جالب در کنکور ۹۷ انسانی، اینکه داوطلبانی که توانسته بودند ۱۰ درصد ریاضی را کسب کنند ۱۵۰ هزار نفر از رقیبان جلو افتاده بودند.  این در حالی بود که کل شرکت کنندگان گروه انسانی ۹۷، دویست و پنج هزار نفر بوده اند. پیشنهاد ویژه برای کسب رتبه برتر در آزمون سراسری گروه انسانی، مطالعه دروس ریاضی، زبان و عربی در مرحله اول است. این دروس شاید سخت و دشوار به نظر برسند. اما با استفاده از کمک کنکورهای مناسب در زمان کم میتوان به سطح عالی از آمادگی رسید.

اهمیت درس ریاضی در گروه انسانی

ریاضی در گروه انسانی مانند سایر گروه های آزمایشی دیگر از اهمیت زیادی برخوردار است. همانگونه که میدانید قبولی و کسب رتبه برتر در کنکور، بر حسب تراز داوطلب است. درس ریاضی در گروه انسانی به دلیل اینکه اکثریت داوطلبان قادر به کسب درصد نیست در افزایش تراز تاثیر گذار است. ریاضی از انحراف معیار زیاد برخوردار است. کسب درصد بالا در ریاضی انسانی سرنوشت رقابت شما را به نحو احسن رقم میزند. ضعف داوطلبان در بخش آموزش و یادگیری ریاضی است. نوشتن برنامه های متعدد و خیلی از کارهای دیگر فقط وقت تلف کردن تلقی میشود. برای اینکه بتوانید تراز خود در آزمون سراسری ارتقاء دهید روی آموزش و انتخاب منبع کنکوری برای ریاضی فکر کنید. یک منبع خوب مانند سکوی پرتاب زمینه پرواز شما برای کسب رتبه برترمهیا میکند.

ریاضی انسانی حرف آخر چه تاریخی آماده میشود؟

از وقتی که دانش آموزان و داوطلبان انسانی شنیده اند که حرف آخر مشغول تدریس ریاضی است، بی صبرانه منتظر آماده شدن پکیج ریاضی هستند. مشاورین دپارتمان انسانی بیشتر از داوطلبان ذوق و شوق آماده سازی این پکیج را دارند چون با توجه به حساسیت ها و وسواس زیاد اساتید بزرگوار در تدریس، بی شک این پکیج، عنوان عالی ترین و بهترین کمک کنکوری کشور در گروه انسانی را از آن خود خواهد کرد. همواره در تدریس و ضبط پکیج های آموزشی و کنکوری، هدف حرف آخر این بوده، که بهترین و عالی ترین منبع را دست داوطلبان و دانش آموزان کشور برساند. پکیج ریاضی انسانی نیز از این قاعده مستثنی نیست.  همین عامل باعث به تاخیر افتادن آماده کردن، پکیج ریاضی انسانی شده است. به محض آماده سازی و ارائه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

با ریاضی انسانی حرف آخر میتوانیم درصد بالای کسب کنیم؟

حرف آخر برای اولین بار در کشور، ریاضی و سایر دروس محاسباتی را با روش کاملا مفهومی و شهودی تدریس کرد. یعنی روش تدریس به نحوی است که نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست. همچنین الگوهای مفهومی ریاضی حرف آخر کمک میکند تا در کمتر از یک دقیه بتوانید هر تستی را حل کنید. بنابراین با وجود ریاضی انسانی حرف آخر در پی انتخاب منبع دیگر برای یادگیری و آموزش ریاضی نباشید. چون بهترین را انتخاب کرده اید. تلاش اساتید ریاضی حرف آخر این است که پکیج ریاضی انسانی را با زبان ساده و بسیار متفاوت از سایر پکیج های دیگر تدریس و تولید کنند. بر همین اساس چنانچه در پایین ترین سطح یادگیری ریاضی هستید، نگران نباشد. برای شما بهترین پکیج را اماده کردیم

دروس مهم با پایه اهمیت  درجه دوم

بعد از دروس ریاضی، زبان و عربی باید به سراغ دو درس مهم دیگر رفت. درس ادبیات و دین و زندگی جز دروسی هستند که داوطلبان نمیتوانند درصد بالای در آن کسب کنند. ادبیات به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم میشود. داوطلبان در بخش های زبان فارسی، آرایه و قرابت معنایی مشکل آموزشی دارند.  این مباحث باعث میشود که نتوانند درصد بالای کسب کنند. درس دین و زندگی نیز به درس فریب مشهور است. ظاهر بسیار ساده دارد اما سوالات مفهومی آن در آزمون سراسری، داوطلبان را زمین گیر میکند. وجود احایث و آیات دست طراح سوال در سوالات مفهومی را باز گذاشته است. به همین جهت کسب درصد بالا در این دروس میتواند باعث موفقیت شما شود.

سایر دروس انسانی

داوطلبان گروه انسانی، برای پوشش ضعف های آموزشی خود، زمان مطالعه را به دروس فلسفه و منطق، روانشناسی، اقتصاد، علوم اجتماعی و تاریخ و جغرافیا اختصاص میدهند. کسب درصد بالا در این دروس بدون کسب درصد در سایر دروس کمکی به موفقیت شما در آزمون سراسری گروه آزمایشی انسانی نخواهد کرد. برای اینکه موفق به کسب رتبه برتر شوید مقدمتا به سراغ دروس ذکر شده با اهمیت بالا و بعد سایر دروس بروید. موسسه کنکوری حرف آخر برای دروس عربی، زبان، ادبیات و دین و زندگی منابع کنکوری را طراحی کرده است. در آینده نزدیک سایر دروس و از جمله ریاضی انسانی حرف آخر نیز با تدریس استاد منتظری آماده میشود.

پکیج های انسانی حرف آخر را چطوری سفارش بدیم؟

دانش آموزان و داوطلبان گروه آزمایشی انسانی میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و سفارش بسته های انسانی حرف آخر با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

سفارش بسته انسانی حرف آخر

برنامه ریزی

ثبت نام طرح نخبگان

ارتباط با مشاورین ارشد

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۵۰ دیدگاه. Leave new

  • سلام من متن رو کامل خوندم اما این سوال برام پیش اومد که برای تمام دروس انسانی پکیج اماده میشه یا فقط ریاضی و زبان و عربی؟
   و اینکه ایا به کنکور۱۴۰۰ میرسه؟

   پاسخ
   • سلام
    هم اکنون ۴ درس زبان – عربی – ادبیات و دین و زندگی موجوده
    امیدواریم که به زودی ریاضی هم اماده شود

    پاسخ
   • فواد شهسواری
    آبان ۱۲, ۱۳۹۹ ۰:۲۷ ق٫ظ

    سلام
    فعلا دروس زبان ادبیات عربی و دین و زندگی موجوده و دیماه ۹۹ ریاضی انسانی هم آماده میشود

    پاسخ
  • سلام ببخشید ریاضی جامع برای کنکور انسانی دارید

   پاسخ
  • سلام به حرف آخری های عزیز و استاد عزیزم استاد عبدالرضا منتظری
   میشه لطف کنید بگید می پکیج ریاضیات انسانی حرف آخر منتشر میکنید
   بخدا من خیلی روش حساب کردم

   پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   من پکیج دین وزندگی حرف آخر رو تهیه کردم وفارغ التحصیل رشته علوم انسانی هستم وقتی پک رو دیدم متوجه شدم که تعداد دروس پک ۳۲ درسه درحالیکه دروس دینی انسانی ۴۵ درسه دینی دهم حرف آخر ۱۲ درسه در حالیکه برای رشته انسانی ۱۴ درسه دینی یازدهم حرف آخر۱۱۲ درسه در حالیکه برای رشته انسانی ۱۸ درسه دینی دوازدهم حرف آخر۱۰ درسه در حالیکه برای رشته انسانی ۱۳ درسه…آیا من میتونم از پکیج موسسه که خریداری کردم استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ
  • سلام میشه بگید کی پکیج ریاضی حرف آخر آماده میشه؟؟؟؟؟
   ما رو حرف آخر و پکیچ ریاضیاتش حساب کردم برای کنکور انسانی۱۴۰۰

   پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   دیروز مشاورم به من گفت که حرف آخر از انتشار ریاضیات انسانی پشیمون شده
   آیا این خبر درسته
   ما رو حرف آخر حساب کردیم
   استاد منتظری براشون مهم نیست کسانی که از رشته ی انسانی رو حرف های موسسه شون حساب میکنن چه اتفاقی برای آینده ی شغلی و تحصیلی شون پیش میاد؟؟؟؟

   پاسخ
  • ریاضیات انسانی آماده نشد؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ
  • سلام
   لطفا از خود اقای منتظری بپرسید تاریخ دقیق منتشر شدن ریاضی انسانی رو
   همه امیدمون به همینه
   خیلی ممنون میشم اگه پیگیری کنید
   از هرکی پرسیدیم یا گفت معلوم نیست یا گفت در خال ضبطه
   هیچ منبعی هم معتبر تر از خود اقای منتظری نیست
   خواهشمندم اطلاعات دقیقو در اختیارمون بگذارید
   با تشکر🌹

   پاسخ
   • فواد شهسواری
    دی ۱۳, ۱۳۹۹ ۸:۳۰ ب٫ظ

    سلام
    طبق علام قبلی موسسه قرار بود که در دیماه پکیج ریاضی انسانی اماده شود. اما فعلا اماده نشده
    به محض وضعیت قابل ارسال اطلاع رسانی خواهد شد.

    برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

    پاسخ
  • سلام پکیج ریاضی انسانی دقیقا کی اماده میشه

   پاسخ
  • به زودی یعنی تو کدوم ماه لطفا بگین

   پاسخ
  • تا کنکور وقت کمی مونده
   علت پرسش زیادمونم واس اینه که بدونیم اگر واس درسی مثل ریاضی انسانی پکیجی اماده نمیشه
   حداقل پی منبع دیگه ای باشیم
   ولی خب ازونجایی که با حرف اخر درصد بالا راحت تر بدست میاد
   انقد اصرار میکنیم ک پکیج رو اماده کنید❤️
   حداقل ی پرس و جو کنید اگر قرار نیست اماده بشه راحت بگید واس ۱۴۰۰ اماده نمیشه
   پیر شدیم زیر بار درسا💔

   پاسخ
  • سلام پکیج ریاضی انسانی موجوده؟

   پاسخ
  • سلام‌
   ریاضی دوازدهم انسانی موجوده؟؟

   پاسخ
  • لطفا سریع جواب بدید خیلی نیاز دارگم

   پاسخ
  • دی ماه که تمام شد چرا آماده میشه یه تاریخ قطعی بهمون بدید که اگر آماده نمیشه ما یه فکر دیگه کنیم

   پاسخ
  • سلام،خسته نباشید،فقط یک کلمه بله خیر رو در جواب این سوال که ایا پکیج ریاضی انسانی تا عید منتشر میشه رو بدید،خواهششش میکنم…

   پاسخ
  • به شخصه خیلی پیگیر پک ریاضی موسسه هستم
   قرار بود اخر دی ماه عرضه بشه ولی متاسفانه دی ماه تموم شد و خبری از پک ریاضی نیست چند بار هم با کادر موسسه حرف زده بودم و جواب گنگی بهم داده
   پک واقعا اماده میشه یا فکر دیگه ای کنیم

   پاسخ
   • فواد شهسواری
    بهمن ۱۱, ۱۳۹۹ ۹:۰۰ ب٫ظ

    داوطلب عزیز سلام
    طبق اعلام قبلی موسسه، قرار بود دیماه ریاضی انسانی ارائه شود اما به دلیل ضبط مجدد برخی قسمت های ریاضی به تاخیر افتاد.
    اما به زودی انشالله در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

    پاسخ
  • سلام،فقط ریاضی انسانی تا عید منتشر میشه یا تمامی دروس

   پاسخ
  • سلام میشه بفرمائید قیمت بسته چقدر میشه؟

   پاسخ
   • دپارتمان رتبه برتر
    اسفند ۱۳, ۱۳۹۹ ۵:۰۱ ب٫ظ

    سلام
    طبق پیش بینی قبلی موسسه قرار بود دیماه ریاضی انسانی اماده شود. اما افزایش حساسیت تدریس باعث به تاخیر افتادن روند کار شد. به زودی پکیج ریاضی انسانی هم اماده میشه و قیمتش مشخص میشود

    پاسخ
  • آقا من دیگه رررررررررررررررررررررررددد دادم
   استاد منتظری همه منتظرنننننننننننننننننن

   پاسخ
  • پکیج ریاضی لطفا

   پاسخ
  • سلام،بهمن هم تموم شدا.قرار نیست پکیج بیاد؟

   پاسخ
   • دپارتمان رتبه برتر
    اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب٫ظ

    سلام
    متاسفانه هنوز اماده نشده.. با حساسیت بیشتری تدریس رو پیش میبرند و این موضوع باعث تاخیر در اماده شدن پکیج شده

    پاسخ
  • سلام . بهمن هم تمام شد ، دیگر حتی اگر میخواد منتشر بشه ، نمیرسیم که بخونیم .
   آیا برای کنکور ۱۴۰۰ آماده میشه؟

   پاسخ
  • اسفندم رسید…
   پکیج رو منتشر نمیکنند؟
   لطفا جواب بدید پیام هارو الکی رد نکنید چشم ی ملت ب شماست

   پاسخ
   • دپارتمان رتبه برتر
    اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰ ب٫ظ

    سلام داوطلب عزیز
    خیلی مشتاقیم که زودتر اماده شود و در اختیار دوستان انسانی قرار بگیره اما متاسفانه هنوز اماده نشده

    پاسخ
  • سلام ریاضی انسانی کی تموم میشه اسفند ماهم اومد

   پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad