ریاضی حرف آخر چطوره؟ آیا ریاضی حرف آخر خوبه؟ ریاضی استاد منتظری

ریاضی حرف آخر چطوره؟

خیلی از داوطلبان کنجکاو هستند و سوال میپرسند که ریاضی حرف آخر چطوره؟ به همین منظور این پست را به تشریح و معرفی کامل ریاضی حرف آخر اختصاص میدهیم تا داوطلبان و دانش آموزانی که قصد تهیه پکیج یا کمک کنکور مناسب برای درس ریاضی را دارند با اطلاع جامع اقدام به تهیه منبع ریاضی کنند. بیشتر داوطلبان گروه آزمایشی رشته تجربی در دروس ریاضی و فیزیک نسبت به شیمی و زیست شناسی به سختی کنار می آیند و متاسفانه درصد بسیار پایین در آزمون سراسری کسب میکند این در حالیست که برای کسب رتبه برتر نیاز به درصد بالا در همه دروس عمومی و اختصاصی هست.

 

ریاضی حرف آخر چطوره؟

بررسی منابع کنکوری در سطح کشور بیانگر عدم نو آوری در آموزش دروس محاسباتی است. متاسفانه انتشارات و موسسات کنکوری هنوز برای کنکوری مفهومی، روش و متد سنتی و منسوخ شده را ارائه میدهند و داوطلبان کنکوری به رغم تلاش شبانه روزی نتیجه دلخواه را نمی توانند کسب کنند. موسسه حرف آخر برای اولین بار در کشور برای دروس محاسباتی راهکارهای ساده و کوتاه تحت عنوان ” الگو” ارائه کرده است که برخلاف سایر منابع موجود کنکوری، نیازی به حفظ کردن فرمولهای محاسباتی نیست. بله طور مثال برای کل مباحث مثلثات فقط یک الگو ارائه میشود که میتوان به طور مفهومی این مبحث را یاد گرفت.

 

آموزش مفهومی ریاضی

برخلاف سایر انتشارات و موسسات کنکوری، حرف آخر دروس محاسباتی از جمله ریاضی را به صورت مفهومی و شهودی تدریس کرده است. برای اولین بار در کشور حرف آخر با الگوهای های و راهکارهای میانبر درس ریاضی را مفهومی تدریس  کرده است. الگوهای که بکار گرفته شده برای هر مبحث کمک میکند که داوطلبان نیاز به حفظ کردن فرمولها متعدد نداشته باشند. استاد منتظری دبیر گرانقدر ریاضی کشور، درسنامه کلیه مباحث را با الگوهای مفهومی به طور کامل تدریس میکند و بعد از تدریس کامل درسنامه تست های تالیفی و احتمالی کنکور را از بعد مختلف طراحی، حل و توضیح میدهند به طوریکه کلیه مباحث ریاضی را مجدا با حل تست های تالیفی میتوانید مرور کنید.

 

پکیج های ریاضی حرف آخر

 • مثلثات حرف آخر
 • هندسه حرف آخر
 • مقاطع مخروطی حرف آخر
 • ریاضی جامع ۱ حرف آخر

ریاضی حرف آخر به صورت جامع تدریس شده است در پکیج ریاضی جامع ۱ حدود ۷۰ درصد ریاضی به صورت یکجا تدریس شده و داوطلبان میتوانند سایر مباحث را به صورت جداگانه تهیه کنند.

 

ارتباط با حرف آخر

جهت سفارش محصولات حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 1. مشاوره تخصصی و کنکوری
 2. برنامه ریزی
 3. ارتباط با مشاورین رتبه برتر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad