ریاضی نظام جدید حرف آخر

ریاضی نظام جدید حرف آخر برای دو رشته تجربی و ریاضی توسط استاد منتظری مدرس بی نظیر ریاضی کشور تدریس شده است. با توجه به شیوه تدریس استاد منتظری را به شرح آن خواهیم پرداخت، به جرات میتوان ریاضی حرف آخر را بهترین منبع آموزشی و کنکوری برای درس ریاضی معرفی کرد. متاسفانه هنوز در خیلی از مدارس و مراکز آموزشی شیوه تدریس ریاضی بر اساس همان روال سابق، حفظ کردن فرمول  و تکنیک های مختلف میباشد. که برای خیلی از دانش آموزان این روش جوابگو نیست و به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور قادر به کسب درصد بالا در درس ریاضی در کنکور سراسری نیستند. خوشبختانه استاد منتظری متد و روش تدریس ریاضی رو به کلی عوض  کرده است و روش مفهومی را وارد آموزش ریاضی کرده است.

ریاضی نظام جدید حرف آخر

شاید برای خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور درک مقهومی ریاضی خارج از تصور و فکر آنها باشد. چون در سیستم سنتی آموزش کشور مدام مجبور به حفظ کردن فرمولو تکنیک های مختلف شده اند و درک مفهومی و شهودی ریاضی را خارج از تصور، متصور شده اند. اما این امر امروز شدنی شده و استاد منتظری با راهکارهای ساده و کوتاه تحت عنوان الگو ریاضی را تدریس کرده است. این شیوه تدریس در ریاضی نظام جدید حرف آخر به وضوح قابل درک است.  برای هر مبحث در ریاضی یک الگو مفهومی ارائه شده است که تمام درسنامه با اساس آن الگو تدریس و تحلیل میشود و نهایتا سوالات کنکوری با آن جهت تمرین بیشتر حل میشود. با مجموعه ریاضی نظام جدید حرف آخر یک منبع کامل آموزشی و کنکوری در اختیار دارید که میتوانید بالاترین درصد در ریاضی کنکور را کسب کنید.

شیوه تدریس در پکیج ریاضی نظام جدید حرف آخر

همانگونه که اشاره شد برای اولین بار در کشور ریاضی به صورت مفهومی توسط استاد منتظری تدریس شد. این شیوه از تدریس کمک میکند که دانش آموزان نیازی به حفظ کردن مطالب نداشته باشند و فقط و فقط با چند راهکار یا الگو کلیه مباحث را به صورت مفهومی یاد بگیرند. به طور مثال خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور در مبحث مثلثات مشکل دارند، استاد منتظری این بحث را بسیار ساده فقط با الگوی عقربه n سر به راحتی و بسیار جذاب تدریس کرده است. کل درسنامه در همه مباحث با الگو و راهکار ساده تدریس میشود و بعدا در پایان تدریس سوالات کنکوری و تالیفی با همین الگوها تحلیل و پاسخ داده میشود. حل سخت ترین تست ها در کمتر از یک دقیقه باعث میشود به عینه تاثیر این شیوه آموزش ریاضی را درک کنید.

پکیج های ریاضی نظام جدید حرف آخر

ریاضی نظام جدید حرف آخر برای دو رشته تجربی و ریاضی به صورت مجزا تدریس شده که به شرح ذیل است.

ریاضی نظام جدید رشته تجربی

پکیج های ریاضی نظام جدید حرف آخر برای رشته تجربی به شرح ذیل است

 • ریاضی جامع یک حرف آخر ( که این پکیج ۷۰ درصد مباحث سه پایه دهم،یازدهم و دوازدهم را پوشش میدهد)
 • مقاطع مخروطی
 • هندسه
 • احتمال و آنالیز
 • مثلثات و توابع ترکیبی

ریاضی نظام جدید رشته ریاضی

پکیج های ریاضی نظام جدید حرف آخر برای رشته ریاضی نیز به شرح ذیل است

 • ریاضی جامع یک ( که شامل حسابان ۱ – حسابان ۲ و ریاضیات پایه دهم)
 • احتمال و آنالیز
 • هندسه
 • مقاطع مخروطی
 • مثلثات

مشاوره و دریافت ریاضی نظام جدید حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید برای دریافت مشاوره رایگان از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر و تهیه ریاضی حرف آخر از دفتر مرکزی حرف آخر در تهران میتوانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 

ریاضی نظام جدید حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad