حرف آخر
حرف آخر

ریاضی هفتم حرف آخر- ریاضی راهنمایی حرف آخر-ریاضی هشتم-نهم

ریاضی هفتم حرف آخر

ریاضی هفتم حرف آخر با تدریس بهترین اساتید ریاضی کشور، ویژه دانش آموزان پایه هفتم متوسطه تدریس شده است. درس یاضی از دروس مهم دوران تحصیل و آموزش محسوب میشود و از پایه اول ابتدایی تا کنکور همراه دانش آموزان است. ضعف یا تسلط روی درس ریاضی تاثیر بزرگی روی کسب رتبه در کنکور دارد. سالانه مسیر تحصیلی و آینده خیلی از داوطلبان به دلیل ضعف در درس ریاضی و کسب درصد پایین در آزمون سراسری دچار تغییر و دگرگونی میشود. برای اینکه از اول متوسطه با جدیت و اصولی ریاضی را استارت بزنید و در کنکور چند سال آینده مشکل آموزشی نداشته باشید ریاضی پایه متوسطه حرف آخر( ریاضی هفتم حرف آخر، ریاضی هشتم حرف آخر و ریاضی نهم حرف آخر) تدریس شده است.

ریاضی هفتم حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر مبدع روش های نوین محاسباتی و ریاضی، با روش های نوین یادگیری زمینه آموزش و یادگیری مفهومی درس ریاضی را فراهم کرده است. استاد قاسمی دبیر گرانقدر ریاضی پایه متوسطه  اول با این روش های جدید توانسته منبع آموزشی خوبی را بای دانش آموزان پایه هفتم تدریس کند. آنچه که ریاضی حرف آخر را از سایر کمک منابع دیگر مجزا میکند، روش تدریس مفهومی و شهودی در تدریس ریاضی استاد منتظری است. در روش های سنتی که اکنون نیز در همه مدارس کشور از ابتدایی تا دبیرستان متداول است، دانش آموزان برای یادگیری یاضی متوسل به حفظ کردن فرمولهای متعدد میشوند اما در ریاضی هفتم حرف آخر یکبار برای همیشه مفهومی و شهودی بدون نیاز به حفظ کردن فرمول میتوانید ریاضی را یاد بگیرید. برای اولین بار در کشور موسسه آموزشی حرف آخر  آموزش ریاضی را به صورت مفهومی وارد آموزش کشور کرد.

 

 

ضرورت توجه به درس ریاضی

همانگونه که اشاره شد ریاضی، درس مهم و تاثیر گذار در آموزش و سرنوشت تحصیلی دانش آموزان محسوب میشود. گاها بسیاری از دانش آموزان به دلیل ضعف در این درس مسیر و سرنوشت زندگی و تحصیل خود را به سوی رشته های دیگر که علاقه به آن ندارند تغییر میدهند. کمک آموزشی خوب میتواند ترس و اضطراب دانش آموزان را با یادگیری اصولی از درس ریاضی برطرف کند و در مقطع دبیرستان بدون هیچ گونه استرسی رشته تحصیلی خود را انتخاب کند. درس ریاضی در گروه تجربی، ریاضی و انسانی تاثیر بزرگی در قبولی و کسب رشته های برتر دارد. از سوی دیگر محاسبات قوی و ریاضی، تاثیر زیادی در یادگیری سایر دروس از جمله فیزیک و شیمی دارد. بنابراین آموزش درست و صحیح ریاضی با متدهای مفهومی حرف آخر میتواند ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را برای دانش آموزان پایه متوسطه مهیا کند.

لینک دسترسی به سفارش ریاضی هفتم

ریاضی هفتم حرف آخر

 

سفارش و ارتباط با ما

برای سفارش ریاضی حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

مشاوره درسی

سفارش پکیج های آموزشی

پشتیبانی

 

سایر پکیج های متوسطه حرف آخر

علوم هفتم حرف آخر

ریاضی نهم حرف آخر

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پانزده − یازده =

enamad