ریاضی هفتم حرف آخر- ریاضی راهنمایی حرف آخر-ریاضی هشتم-نهم

تاثیر ریاضی در کنکور تجربی

ریاضی هفتم حرف آخر با تدریس بهترین اساتید ریاضی کشور، ویژه دانش آموزان پایه هفتم متوسطه تدریس شده است. درس ریاضی از دروس مهم دوران تحصیل و آموزش محسوب میشود. که از پایه اول ابتدایی تا کنکور همراه دانش آموزان است. ضعف یا تسلط روی درس ریاضی تاثیر بزرگی روی کسب رتبه در کنکور دارد. سالانه مسیر تحصیلی و آینده خیلی از داوطلبان به دلیل ضعف در درس ریاضی و کسب درصد پایین در آزمون سراسری دچار تغییر و دگرگونی میشود. برای اینکه از اول متوسطه با جدیت و اصولی ریاضی را استارت بزنید و در کنکور چند سال آینده مشکل آموزشی نداشته باشید ریاضی پایه متوسطه حرف آخر( ریاضی هفتم ، ریاضی هشتم حرف آخر و ریاضی نهم ) تدریس شده است.

ریاضی هفتم حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر مبدع روش های نوین محاسباتی و ریاضی، با روش های نوین یادگیری زمینه آموزش و یادگیری مفهومی درس ریاضی را فراهم کرده است. استاد قاسمی دبیر گرانقدر ریاضی پایه متوسطه  اول با این روش های جدید توانسته منبع آموزشی خوبی را بای دانش آموزان پایه هفتم تدریس کند. آنچه که ریاضی حرف آخر را از سایر کمک منابع دیگر مجزا میکند، روش تدریس مفهومی و شهودی در تدریس ریاضی استاد منتظری است. در روش های سنتی که اکنون نیز در همه مدارس کشور از ابتدایی تا دبیرستان متداول است، دانش آموزان برای یادگیری یاضی متوسل به حفظ کردن فرمولهای متعدد میشوند اما در ریاضی هفتم یکبار برای همیشه مفهومی و شهودی بدون نیاز به حفظ کردن فرمول میتوانید ریاضی را یاد بگیرید. برای اولین بار در کشور موسسه آموزشی حرف آخر  آموزش ریاضی را به صورت مفهومی وارد آموزش کشور کرد.

 

 

ضرورت توجه به درس ریاضی

همانگونه که اشاره شد ریاضی، درس مهم و تاثیر گذار در آموزش و سرنوشت تحصیلی دانش آموزان محسوب میشود. گاها بسیاری از دانش آموزان به دلیل ضعف در این درس مسیر و سرنوشت زندگی و تحصیل خود را به سوی رشته های دیگر که علاقه به آن ندارند تغییر میدهند. کمک آموزشی خوب میتواند ترس و اضطراب دانش آموزان را با یادگیری اصولی از درس ریاضی برطرف کند و در مقطع دبیرستان بدون هیچ گونه استرسی رشته تحصیلی خود را انتخاب کند. درس ریاضی در گروه تجربی، ریاضی و انسانی تاثیر بزرگی در قبولی و کسب رشته های برتر دارد. از سوی دیگر محاسبات قوی و ریاضی، تاثیر زیادی در یادگیری سایر دروس از جمله فیزیک و شیمی دارد. بنابراین آموزش درست و صحیح ریاضی با متدهای مفهومی حرف آخر میتواند ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را برای دانش آموزان پایه متوسطه مهیا کند.

لینک دسترسی  سفارش ریاضی هفتم حرف آخر

https://b2n.ir/723042

 

سفارش و ارتباط با ما

دانش آموزان متوسطه اول، برای کشب مشاوره رایگان، ارتباط با مشاورین ارشد و سفارش پکیج های آمورشی خود میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

مشاوره درسی

سفارش پکیج های آموزشی

پشتیبانی

 

سایر پکیج های متوسطه حرف آخر

علوم هفتم حرف آخر

ریاضی نهم حرف آخر

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad