زیست حرف آخر- زیست حرف آخر چطور است- زیست مفهومی و شهودی حرف اخر

هفت الگوی طلایی زیست شناسی

زیست حرف آخر با روش های نوین آموزشی از جمله تکنیک های پویانمایی و تصاویر سه بعدی فصل جدیدی از آموزش در درس زیست شناسی را پیش پای داوطلبان کنکوری باز کرده است. این سبک از تدریس به این شیوه در هیچ کدام از سایر منابع کنکوری دیگر در بازار موجود نیست. زیست حرف آخر زمینه درک مفهومی و شهودی آموزش زیست شناسی برای کسب درصد بالا در این در را فراهم کرده است.

 

زیست حرف آخر

زیست شناسی مهمترین درس گروه آزمایشی تجربی محسوب میشود و کسب درصد بالا در این درس تاثیر قوی و بزرگی در کسب رتبه دارد. اکثریت دانش آموزان و داوطلبان گروه تجربی زمان زیادی از برنامه خود را به مطالعه زیست شناسی اختصاص میدهند اما متاسفانه به رغم این تلاش نتیجه مطلوب در زیست شناسی عایدشان نمیشود. علت اصلی و اساسی این امر، ماهیت شیوه تدریس منابع کنکوری در درس زیست شناسی میباشد. خط به خط کتاب این درس سوالات ریز و فرار است و از همه مهمتر سوالات به صورت مفهومی و ترکیبی طراحی میشود که این عوامل زمینه کسب درصد پایین را فراهم آورده است.

 

اشکال منابع کنکوری زیست شناسی چیست؟

کلیه منابع زیست شناسی در بازار کنکور با روش سنتی و منسوخ شده گردآوری شده است؛ که باعث میشود داوطلب مباحث راحفظ کند. حفظ کردن مطالب به صورت ناخدا آگاه در حافظه کوتاه مدت ماندگار و بعد از مدت کوتاهی به فراموشی سپرده میشود. فراموش کردن سریع مطالب کنکوری باعث تشدید استرس و اضطراب و همچنین تلف شدن وقت طلایی داوطلب میشود.

 

ویژگی یک منبع مناسب برای زیست

قسمت زیادی از سوالات زیست شناسی به صورت ترکیبی در کنکور طرح میشود. منبع مناسب باید به صورت ترکیب و مفهومی تدریس شده باشد تا داوطلب بتواند درصد بالای در زیست شناسی کسب کند. از سوی دیگر حجم مطالب آموزشی باید کم باشد تا وقت زیادی صرف مطالعه نشود.

تدریس کامل درسنامه

آموزش مفهومی و شهودی

ارائه راهکارهای تست زنی

حل تست های کنکوری و تالیفی

حجم مناسب تدریس

 

زیست حرف آخر

ویژگی پکیج زیست حرف آخر

زیست حرف آخر به صورت کاملا تصویری با روش های نوین آموزشی کلیه مباحث زیست شناسی را به صورت ترکیبی و جامع و کاملا مفهومی تدریس کرده است. دانش آموزان گروه تجربی میتوانند کلیه جزئیات زیست شناسی را در آزمایشگاه تصویری حرف آخر به صورت شهودی درک کنند. این سبک از آموزش به دلیل تاثیر گذاری قوی روی حافظه تصویری و بلندت مدت باعث یادگیری سریع و عدم فراموشی مطالب میشود. کلیه مباحث زیست با روش جذاب حرف آخر تدریس شده که کمک میکند داوطلب درصد بالای در آموزن سراسری کسب کند.

ارتباط و مشاوره

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

مشاوره کنکوری

سفارش زیست حرف آخر

برنامه ریزی

پشتیبانی

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad