فیزیک دوازدهم حرف آخر – فیزیک دوازدهم استاد کامیار –

فیزیک دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید برای دانش آموزان سال دوازدهم و داوطلبان کنکور نظام جدید به صورت الگو محور و با پوشش کامل مباحث و حل تست های کنکوری توسط استاد کامیار تدریس شده است. شیوه تدریس بسیار عالی، آموزش الگو محور، پوشش کامل آموزش مباحث، تاکید روی نکات مهم و حجم مناسب با برنامه ریزی دانش آموزان و داوطلبان از ویژگی های بارز فیزیک دوازدهم حرف آخر است.

 

ویژگی های برتر فیزیک دوازدهم حرف آخر

فیزیک بعنوان یکی از دروس تخصصی در دو گروه تجربی و ریاضی دارای اهمیت خاصی است که می تواند تاثیر بسیار قوی روی کسب رتبه برتر داشته باشد. بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی به دلیل ضریب پایین فیزیک نسبت به زیست و شیمی تمایل زیادی به خواندن فیزیک برای کنکور ندارند و یا اینکه مطالب را به صورت گلچین وار مطالعه می کنند.

تغییر و تحولاتی که موسسه حرف آخر در روش تدریس به وجود آورده است می تواند نوید بخش کسب رتبه برتر برای شما کنکوریها باشد. تمام مباحث فیزیک بخصوص فیزیک دوازدهم حرف آخر به صورت الگو محور تدریس شده است. این الگوها در واقع راهکارهای ساده و میانبر برای آموزش سریع و درک مفهومی مباحث فیزیک است. با این الگو دیگر نیازی به حفظ فرمولهای زیاد نیست بلکه با چند الگوی کاربردی و مفهومی می توانید تمام مباحث را یاد بگیرید و از سوی دیگر تست های آزمون سراسری را سریع بزنید.

 

فیزیک دوازدهم حرف آخر

 

آموزش مفهومی و شهودی در فیزیک دوازدهم حرف آخر

خیلی از دانش آموزان و داوطلبان مباحث محاسباتی از جمله فیزیک را به صورت حفظ فرمول کار میکنند و شاید این روش برای حداقلی از داوطلبان جوابگو باشد اما حداکثر در حل تست ها ناتوانند. ما در فیزیک دوازدهم حرف آخر با آموزش تصویری و تحلیل کامل درسنامه زمینه آموزش مفهومی و شهودی فیزیک را برای شما مهیا کرده ایم. این شیوه تدریس باعث افزایش درک شما از مباحث می شود که به دلیل تقویت حافظه بلند مدت ماندگاری مباحث خیلی بیشتر از شیوه های قدیمی و سنتی آموزش است.

سخت ترین بخش های فیزیک دوازدهم مانند بخش حرکت شناسی را می توانید فقط با الگوی V-T یادبگیرید و ۳الی ۴ تست این مبحث در کنکور را فقط با این الگو پاسخ دهید.

 

مدرس فیزیک دوازدهم حرف آخر

فیزیک دوزادهم حرف آخر توسط مهندس کامیار تدریس شده است. مهندس کامیار فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه صنعتی شریف است که در زمینه تدریس فیزیک دارای سابق طولانی و در مدارس علوی، شایستگان، مهرنامی، صبا و فرزانگان تدریس درس فیزیک را تدریس می کند. همچنین  دارای ۳۰ جلد کتاب در انتشارات روا، قلم چی، پیام، صادرات و موسسه کنکوری حرف آخر می باشد. استاد کامیار در درس فیزیک مبدع نقشه راه و الگو هستند که تمام مباحث فیزیک از جمله فیزیک دوازدهم حرف آخر(نظام جدید) را به الگو و نقشه راه تدریس کرده اند.

 

مشاوره رایگان و ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر

به دلیل حساسیت زیاد کنکور ۹۸ موسسه حرف آخر تصمیم به ایجاد دپارتمان رتبه برتر حرف آخر کرده است که این دپارتمان متشکل از رتبه های برتر و مشاورین باسابقه  است. داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید جهت مشاوره و شرکت در طرح نخبگان حرف آخر می توانند اقدام به ثبت نام کنند.

 

اعضا و اسامی تیم رتبه برتر حرف آخر

 • آقای مهندس کرمانیها سرپرست تیم رتبه برتر حرف آخر
 • آقای  مهندس فواد شهسواری( رتبه برتر کارشناسی ارشد و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای حمید رضا مشایخی( رتبه برتر کارشناسی ارشد و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای مهندس وحید بنی عامریان( رتبه برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 • آقای هوشمند شاهی( رتبه برتر و دانشجوی رشته پزشکی)
 • آقای مسعود خلیفه زاده( رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • خانم نادیا واعظی(رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • آقای علی جیریائی(رتبه برتر و دانشجوی دندان پزشکی)
 • آقای محمد رضا پادویی( رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • آقای مجتبی سعادت پیشه( رتبه برتر و دانشجوی دندان پزشکی)
 • آقای آرمان مرادی( رتبه اول کارشناسی ارشد زیست شناسی و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای سید رضا حسینی راد( رتبه برتر کارشناسی ارشد و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای زانیار یاری( رتبه برتر- مشاور ارشد- برنامه ریز)
 • آقای عرفان الله یاری( دانشجوی دندانپزشکی)

 

 

دانش آموزان و داوطلبان عزیز می توانند برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در طرح نخبگان با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ در تماس باشند.

فیزیک دهم (فصل ۳ و ۴) حرف آخر

فیزیک دهم حرف آخر

جمع بندی فیزیک حرف آخر

فیزیک یازدهم حرف آخر

جمع بندی فیزیک حرف آخر

رتبه برتر حرف آخر در کنکور – اسامی مشاوران حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad