قبولی تضمینی پزشکی

حساسیت کنکور در سالهای اخیر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قبولی تضمینی پزشکی را به هر قیمتی دست مایه سوء استفاده خیلی از افراد و موسسات کرده است، به گونه ای که در روز روشن  قبولی تضمینی پزشکی را جار میزنند و متاسفانه خیلی از دانش آموزان و خانواده نیز بنابر اهمیت رشته برتر و رقابت سخت و نفس گیر کنکور به راحتی فریب این افراد را میخورند. قبولی در رشته پزشکی و کسب رتبه برتر اما و اگرهای دارد که باید رعایت و انجام شود تا قبولی تضمینی کلید بخورد و بتوانید به رویا و آرزوی خود برسید. میخواهیم به مهمترین این عوامل بپردازیم و بررسی کنیم که چگونه میتوان رتبه برتر را کسب کرد.

 

قبولی تضمینی پزشکی

انسان آمیال متنهی زیاد دارد. آرزو و اهداف انسانها بسته به موقعیت جغرافیایی، شرایط فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی متفاوت است. در چارچوب جغرافیایی کشورمان و در مقطع سنی کنکوری ها مهمترین آرزو و خواسته قبولی در رشته پزشکی، دارو و دندان پزشکی است. خانواده های زیادی هستند که به نگرانی و هزینه های مادی زیادی موفقیت دانش آموزشان را دنبال میکنند. اما خیلی از این زحمات متاسفانه به هدف نمیرسد و با شکست مواجه میشود. علت اصلی عدم موفقیت داوطلبان کنکوری برای کسب رتبه برتر چیست؟؟

 

قبولی تضمینی پزشکی

دیر شروع کردن

اکثریت داوطلبان کنکوری، حرکت و تلاش برای رتبه برتر شدن را به سال آخر موکول میکنند که همرمان به رفتن به مدرسه و امتحانات متعددی است. عدم تمرکز و مشغله زیاد درسی و مدرسه باعث خستگی و آشفتگی روحی و روانی داوطلب میشود. به طور دقیق نمیداند که کدام درس را مطالعه کند؟ کدام آزمون را شرکت کند و خیلی موارد دیگر. تجربه رتبه برتهای کنکوری نشان میدهد که همه رتبه برترها دو الی سه سال زود تر استارت حرکت به سمت موفقیت را میزنند و سال آخر که همزمان با مدرسه است فقط مرور و تست را انجام میدهند. بنابراین با ۶ الی ۹ ماه نمیتوان رتبه برتر شد.

 

 

عدم شناخت ضعف و نقاط قوت

بسیاری از داوطلبان از روبرو شدن با ترس خود واهمه دارند و به مرور زمان و پشت گوش انداختن ضعف خود، بعد از یک مدتی با کابوس کنکور مواجه میشوند چرا که زمان محدود و محدود تر شده و دیگر وقت کافی برای رفع مشکل یا نقاط ضعف باقی نمانده است. در قدم اول سعی کنید به سوی نقاط ضعفتان بروید.مثلا اگر در درس ریاضی مشکل دارید حتما اول از ریاضی شروع کنید. رفع ضعف ها باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه میشود و میتوانید بقیه راه را به خوبی طی کنید.

 

عدم اختصاص زمان کافی برای مطالعه

حجم زیاد مطالب درسی و فراموشی بعضی مطالب زمان کافی برای مطالعه را می طلبد. اختصاص ۴ الی ۵ ساعت مطالعه در روز شما را به رتبه برتر نمیرساند چون نهایتا در پایان مسیر زمان کافی برای مرور و تست را از دست داده اید و نمیتوانید مرور حرفه ای داشته باشید. سعی کنید روزانه حداقل ۱۰ ساعت مطالعه داشته باشید.

 

منتظر معجزه از طرف سایرین

خیلی از داوطلبان هنوز نقاط ضعف، قوت، مشکلات درسی، شیوه مطالعه، تعداد تست زدن، مهمترین مطالب کنکوری و … را نمیدانند و از دیگران(مشاور) انتظار برنامه ریزی و معجزه دارند. دوست کنکوری توجه داشته باش که بتهرین برنامه ریزی خودت هستی و فقط میتوانید جهت پاره ای نکات از تجربه مشاور و دیگران استفاده کنید. پس به خودت متکی باش و منتظر معجزه دیگران نباش.

 

عدم پشتکار مداوم

نبود پشتکار و تلاش مداوم آفت اصلی و همیشگی داوطلبان کنکور است. وقفه های هفته ای و ماهانه باعث تنبلی، عدم انگیزه و عدم انرژی داوطلب میشود و به کلی از کار و برنامه خود ناامید میشود. حرکت آهسته ولی پیوسته همیشه به مقصد میرسد. تلاش و پشتکارتان در سرنوشت ساز ترین سال زندگیتان پایدار و مداوم باشد تا قبولی تضمین پزشکی برای شما با اتکا بر توانایی خودتان اتفاق بیفتد.

 

استفاده از منابع متعدد کنکوری

به یمن حساسیت کنکور موسسات و انتشارات متعددی تاسیس شده است. داوطلب بین انتخاب بهترین کمک کنکور هزاران راه را انتخاب میکند. متاسفانه خیلی از موسسات کنکوری هنوز روش و متد آموزش دهه های گذشته را تحویل داوطلب میدهند ان در حالی است که کنکور هر سال مفهومی و سخت تر طراحی میشود. منبعی را انتخاب کنید که آموزش مفهومی و شهودی را در اختیار شما قرار بدهد. اگر نکات بالا که اشاره شد رعایت شود قبولی تضمینی پزشکی برای شما اتفاق خواهد افتاد چون این امر یک واقعیت محض است و هر ساله داوطلبانی که نکات بالا را رعایت میکنند به دانشگاه های پزشکی کشور را پیدامیکنند.

 

ارتباط با ما

برای مشاوره رایگان و استفاده از تجربه مشاورین ارشد دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در ارتباط با کنکور میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات کنکوری حرف آخر
 • ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر
 1. زیست جامع یازدهم حرف آخر
 2. زیست جامع دهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر

قبولی تضمینی پزشکی

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad