قیمت ریاضی حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر

در ادامه ارائه لیست قیمت محصولات حرف آخر، امروز میخواهیم قیمت ریاضی حرف آخر را برای شما ارائه بدهیم. لازم به ذکر است که در پست های قبلی قیمت زیست حرف آخر، قیمت شیمی حرف آخر و قیمت فیزیک حرف آخر را گذاشتیم. در این پست ابتدا میخواهیم ویژگی های ریاضی حرف آخر را به صورت مختصر توضیح بدهیم و نهایتا قیمت ریاضی حرف آخر را برای شما در پست میگذاریم.

نقاط قوت ریاضی حرف آخر

آموزش جامع و کامل

استاد منتظری مدرس ریاضی موسسه حرف آخر، ریاضی برای دو گروه تجربی و ریاضی را به طور جامع و کامل تدریس و تشریح کرده است. بنابراین به یک منبع جامع و عالی برای درس ریاضی دسترسی دارید که به هیچ گونه منبع آموزشی و کنکوری دیگر نیاز نخواهی داشت.

ارائه راهکارهای ساده و آسان

نقطه قوت و جالب ریاضی حرف آخر، تدریس شگفت انگیز استاد منتظری با راهکارهای ساده و آسان است. با این راهکارها دیگر نیاز به حفظ کردن فرمولها نیست و از سوی دیگر زمان یادگیری را بسیار پایین آورده است. شما در کمتر از ۷۵ ساعت میتوانید کل ریاضی را با روش های شگفت انگیز استاد منتظری، یکبار برای همیشه یادبگیرید و درصد بالا در کنکور کسب کنید.

قیمت ریاضی حرف آخر

تطبیق ۱۰۰ درصد با کنکور سراسری

ویژگی بسیار بارز و قوی ریاضی حرف آخر تطبیق ۱۰۰ درصد با کنکور است که برای نمونه میتوان به نمونه سوالات ریاضی کنکور۹۷ اشاره کرد که در برنامه تطبیق سوالات کنکور ۹۷ در شبکه اول سیما به صورت زنده پخش شد. دانش آموزان حرف آخر که ریاضی استاد منتظری را تهیه کرده بودند سرجلسه کنکور از تطبیق ۱۰۰ درصد سوالات ریاضی با پکیج ریاضی استاد منتظری شوکه شده بودند.

 

قیمت ریاضی حرف آخر

پکیج های ریاضی حرف آخر

استاد منتظری برای دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید( دو گروه تجربی و ریاضی ) درس ریاضی را تدریس کرده است که به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

پکیج ریاضی رشته تجربی نظام قدیم

 1. مثلثات
 2. احتمال و انالیز
 3. هندسه
 4. مقاطع مخروطی
 5. ریاضی جامع ۱ ( معادلات و نامعادلات، حد و پیوستگی، تابع و نمودار شناسی، مشتق و کاربرد مشتق، آمار، ماتریس، تصاعد و…)

پکیج ریاضی رشته ریاضی نظام قدیم

 1. مثلثات
 2. هندسه
 3. مقاطع مخروطی
 4. احتمال و انالیز
 5. ریاضیات پایه و دیفرانسیل

پکیج ریاضی رشته تجربی نظام جدید

 1. مثلثات و توابع
 2. هندسه
 3. احتمال
 4. مقاطع مخروطی
 5. پکیج ریاضی جامع ۱(۷۰ درصد ریاضی  سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم)

قیمت ریاضی حرف آخر

همانگونه که اشاره شد استاد منتظری درس ریاضی را برای دانش آموزان نظام جدید و نظام قدیم برای رشته تجربی و ریاضی تدریس کرده است. که قیمت ۳ پکیج ریاضی رشته تجربی نظام قدیم، ریاضی رشته ریاضی نظام قدیم و ریاضی رشته تجربی نظام جدید را ارائه داده ایم.

 

قیمت ریاضی حرف آخر

مشاوره و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره رایگان و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

پکیج کامل تجربی

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad