قیمت زیست حرف اخر – قیمت محصولات حرف اخر

با توجه به سوال و پرسش خیلی از داوطلبان از قیمت پکیج های حرف اخر، امروز قصد داریم قیمت زیست حرف اخر برای هر دو دوره نظام قدیم و نظام جدید را به تفکیک خدمت شما عزیزان کنکوری اعلام کنیم. در سایر پست های دیگر قیمت محصولات حرف اخر به تفکیک اعلام میشود. قبل از اینکه قیمت زیست حرف اخر را به صورت تفکیک شده در این پست بگذاریم، اشاره مختصری به ویژگی های زیست حرف اخر کنیم.

 

زیست حرف اخر

زیست حرف اخر یکی از بهترین و عالی ترین پکیج های تخصصی حرف اخر و زیست کنکوری در کشور است. که توسط بهترین اساتید زیست شناسی کشور( استاد شعبانی – استاد شاکری و استاد روان) تدریس شده است. نقطه قوت زیست حرف اخر که باعث برتری آن نسبت به سایر منابع زیست کنکوری و درسی شده است، استفاده از روش های نوین درسی در تدریس است. از آنجا که درس زیست شناسی اهمیت به سزایی در کسب رتبه و قبولی در رشته پزشکی و سایر زیر گروه های پزشکی دارد، موسسه حرف اخر برای یادگیری مفهومی و شهودی زیست شناسی از روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی استفاده کرده است. که با وجود این روش نیازی به حفظ کردن مطالب زیست نیست. چرا که با روش پویانمایی یک آزمایشگاه مجازی زیست شناسی ایجاد شده که داوطلبان و دانش آموزان گروه تجربی می توانند مباحث را از نزدیک لمس کنند.

 

 

 

ویژگی روش پویانمایی در زیست شناسی

علت استفاده از روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی در زیست شناسی، فعال و درگیر کردن نیمکره سمت راست مغز و حافظه تصویری است. این نیمکره بر خلاف نیمکره سمت چپ مغز مسئول نگهداری بلند مدت مطالب و آموزش است. حفظ کردن مطالب به شیوه سنتی بدلیل تاثیر گذاری روی حافظه کوتاه مدت، زود فراموش میشود و به دلیل اهمیت تسلط و ماندگاری مطالب برای داوطلبان کنکور، باعث ایجاد استرس و نا امیدی در آنها میشود چون مدام احساس میکنند مطالبی را که مطالعه و مرور کرده اند فراموش شده است. اما روش پویانمایی کمک میکند که داوطلبان و دانش آموزان گروه تجربی به صورت مفهومی و شهودی زیست شناسی را یاد بگیرند بدون اینکه دغدغه فراموش کردن آن داشته باشند.

قیمت زیست حرف اخر

زیست حرف اخر برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید به صورت تفکیک شده است. که قیمت هر کدام از آنها به تفکیک به شرح ذیل است.

قیمت زیست حرف اخر برای داوطلبان نظام قدیم

قیمت زیست حرف اخر

 

قیمت زیست حرف اخر برای دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید

قیمت زیست حرف اخر

 

مشاوره و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره کنکوری و تهیه محصولات حرف اخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف اخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد

 

 

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad