قیمت ۶۰۴۰ حرف آخر – لیست قیمت ۶۰۴۰ حرف اخر- تخفیفات ۶۰۴۰

قیمت 6040 حرف آخر

 لیست قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر را به تفکیک دروس قرار خواهیم داد. لازم به ذکر است که مجموعه ۶۰۴۰ حرف آخر برای  دوره نظام جدید ضبط و تدریس شده است. دوستان کنکوری میتوانند به حسب نیاز آموزشی خود که پکیج و یا بخشی از آن را تهیه کنند. شاید خیلی از عزیزان کنکوری با ۶۰۴۰ آشنایی نداشته باشند به همین دلیل به توضیح مختصر پروژه ۶۰۴۰ خواهیم پرداخت و لیست قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر را نیز در مقاله خواهیم گذاشت.

 

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر چیست؟؟؟

پروژه ۶۰۴۰ از دو بخش آموزش و یادگیری(۶۰) و بخش تست و مرور(۴۰) تشکیل شده است. در قسمت آموزش و یادگیری یا همان بخش ۶۰ آموزش کلیه دروس عمومی و اختصاصی با روش های بسیار جذاب و استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی( روش پویانمایی) تدریس شده است. این بخش دارای یک برنامه ۲ ماهه است که داوطلبان کنکوری با اختصاص این زمان از وقت خود میتوانند آموزش کلیه دروس را به شکل بسیار حرفه ای دنبال کنند. در بخش تست و مرور ۲۰ آزمون جامع و استاندارد طراحی شده است که این آزمون ها دارای پاسخنامه تصویری هستند و اساتید فقط به حل سوالات اکتفا نکرده اند بلکه درسنامه هر درس را مرور و تدریس کرده اند. با این کار داوطلب کنکوری میتواند سه هدف تست زنی، مرور و جمعبندی را در ماه های منتهی به کنکور به صورت یکجا با انجام برساند. 

 قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

نام پکیج قیمت (به هزار تومان)
ریاضی  ۱۶۷۰
زیست شناسی  ۲۲۳۰
فیزیک  ۱۶۶۰
شیمی  ۱۷۷۰
ادبیات  ۷۷۰
عربی ۶۴۰
دین و زندگی ۷۴۰
زبان انگلیسی ۵۷۰
۲۰ آزمون ۲۹۰۰
قیمت کل پکیج با احتساب تخفیف ۷۷۷۰

 

آیا میتوان دروس ۶۰۴۰ را به صورت تکی تهیه کرد؟

بله همانگونه که اشاره کردیم دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند دروس ۶۰۴۰ را به صورت تکی و بر حسب نیاز آموزشی خود تهیه کنند.

 

 

پروژه ۶۰۴۰ مناسب کدام دسته از داوطلبان و دانش آموزان است؟

۶۰۴۰ ویژه داوطلبان پشت کنکوری و دانش آموزان سال دوازدهمی است. چون از حجم مناسب آموزش و تدریس برخوردار است. و با توجه به محدودیت زمانی پشت کنکوری ها و سال دوازدهمی ها، این مجموعه بسیار عالی است. با اختصاص ۱۰۰ روز از زمان طلایی خود میتوانند نتیجه خوبی کسب کنند. لازم به ذکر است که دانش آموزان سال دهم و یازدهم بهتر است که از مجموعه جامع تا صفر تا ۱۰۰ استفاده کنند.

 

 

آیا ۶۰۴۰ کتاب کار دارد؟

بله این مجموعه به تناسب تدریس و نظر اساتید دارای کتاب کار نیز میباشد که استفاده دانش آموزان از پکیج را آسان کرده است.

 

 

آیا ۶۰۴۰ جدید با پکیج سال قبل تفاوتی دارد؟

خیلی از داوطلبان در سالهای قبل ۶۰۴۰ را تهیه کردند و سوال اصلی آنها این است که نسخه جدید ۶۰۴۰ با سال قبل تفاوتی دارد یا نه؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید با مشاورین ارشد تماس و جزئیات بیشتر را جویا شوید.

 

 

برای کسب بهره مندی از تخفیفات با کدام شماره تماس بگیریم؟

موسسه حرف آخر برای دسترسی همه دانش آموزان در راستای عدالت آموزشی ، تخفیفات ویژه ای برای پروژه شصت چهل در نظر گرفته است. اما این تخفیفات محدود است و حتی این امکان فراهم شده تا داوطلبان در دو مرحله یا قسط بتوانند ۶۰۴۰ را تهیه کنند.

 

سفارس ۶۰۴۰

دانش آموزان و داوطلبان عزیز جهت مشاوره رایگا، تهیه پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر و دریافت کد تخفیف ۶۰۴۰ میتوانند با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید. مجموعه دپارتمان رتبه برتر نیز برای ارائه خدمات مشاوره ای و کنکوری بیشتر به داوطلبان کنکوری با ایجاد طرح نخبگان این امکان را فراهم ساخته اند. همچنین برای ثبت نام طرح نخبگان میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرماید.

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  • یکی از مشاورینتون با من تماس گرفتن و گفتن پک رو فقط کامل میشه تهیه کرد من گفتم توان مالیم در اون حد نیست و درضمن من خیلی از دروس رو نیاز ندارم فقط زیست رو میخوام گفتن امکان نداره یا همش یا هیچی منم هیچی نخریدم .

   پاسخ
   • دپارتمان رتبه برتر
    اسفند 13, 1399 4:59 ب.ظ

    با سلام
    بر حسب نیاز آموزشی خود هر کدام از پکیج های موسسه را بخواید میتوانید تهیه کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۲۱۶۶۰۴۱۵۳۵ تماس حاصل فرماید

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad