مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر

مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر به دلیل ماهیت مفهومی سوالات کنکوری و پیوسته بودن مطالب به صورت ترکیبی با تدریس دکتر شیروانی برای دانش آموزان سال دهم و یازدهم و داوطلبان کنکور نظام جدید آماده  و تدریس شده است. این پکیج بنا بر حساسیت کنکور ۹۸ با جدیت هر چه تمام تر تدریس شده که از استفاده از راهکارهای ساده، آموزش مفهومی و شهودی مسایل شیمی ، تدریس کنکوری همراه با حل تست و سوال از نقاط قوت پکیج مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر است.

اهمیت مسایل شیمی در کنکور سراسری

بخش مسایل شیمی دست کم ۵۰ درصد سوالات درس شیمی در کنکور سراسری را به خودش اختصاص میدهد. بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان به دلیل عدم آموزش صحیح و عدم دسترسی به منابع کنکوری خوب در زمینه آموزش مسایل شیمی، زیاد تمایلی برای خواندن آن ندارند. چون بسیار وقت گیر است و زندن تست های آن سر جلسه کنکور به دلیل اینکه وقت گیر است، در صورت عدم آمادگی و تسلط کافی، ریسک بزرگی محسوب میشود. اما میتوان گفت که برای دانش آموزان گروه تجربی مسایل شیمی پاشنه آشیل محسوب میشود چون نزدیک به ۱۶ الی ۱۸ تست را به خودش اختصاص میدهد و دارای ضریب ۳ برای زیر گروه اول تجربی، یعنی پزشکی، دندان پزشکی و سایر رشته هاست. داوطلبانی که بتوانند مسایل شیمی را در کنکور درست بزنند میتوانند با استفاده از ضعف سایر رقیبان رتبه بسیار عالی کسب کند.

مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر
مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر

 

 

ویژگی های مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر

برحسب اهمیت مسایل شیمی در کسب رتبه برتر در کنکور، دکتر شیروانی مسایل شیمی دهم و یازدهم را با راهکارهای ساده در قالب چند الگو بسیار جذاب و مفهومی تدریس کرده است. با الگوهای شهودی و مفهومی دکتر شیروانی در مسایل شیمی دیگر نیاز به حفظ کردن فرمولهای زیاد این بخش از شیمی نیست و فقط با چند الگوی کاربردی میتوانید مسایل شیمی را به راحتی در کمترین زمان یاد بگیرید. پکیج مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر شامل تمام نکات کنکوری و مهم بخش مسایل است که دکتر شیروانی سعی کرده است با آموزش مفهومی و شهودی مسایل شیمی، یکبار برای همیشه شما دانش آموزان این مباحث مهم شیمی را یاد بگیرید.

نقطه قوت مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر زمان تدریس بسیار کم آن است. دکتر شیروانی در ۴ جلسه تمام مسایل شیمی دهم و یازدهم را با روش راهکارهای ساده تدریس کرده است.

مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر در برنامه ۱۰۰۰ ساعت

در برنامه ۱۰۰۰ حرف آخر ۴ ساعت آموزش برای مسایل شیمی دهم و یازدهم اختصاص داده شده است و در پایان تدریس کل شیمی دهم و یازدهم یک جلسه مرور و دوره نیز به مدت ۴۰ دقیقه برای بخش مسایل در نظر گرفته شده است. همانگونه که ابتدا اشاره کردیم پکیج مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر به رویکرد کنکوری تدریس شده است. براین اساس در یک زمان بسیار کم میتوانید مسایل شیمی را با روش کنکوری یاد بگیرید.

مسایل شیمی کنکوری دهم و یازدهم حرف آخر

پکیج های شیمی نظام جدید حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید می تواند برای تهیه مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر روی لینک زیر کلیک کنند.

مسایل شیمی دهم و یازدهم

پکیج های کنکوری حرف آخر برای دوره نظام جدید

مشاوره و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره در باره شیمی نظام جدید حرف آخر و تهیه آن با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس بگیرند.

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad