مشاوره پوریا مظفریان – مشاوره کنکوری و تحصیلی پوریا مظفریان حرف آخر

خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با سبک مشاوره پوریا مظفریان آشنا هستند. مظفریان با سبک جدید و منحصربفردی وارد مقوله مشاوره کنکوری و درسی شده است. که بسیار مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفته است. روش های جدید در تدریس دروس محاسباتی، مشاوره کنکوری و انگیزشی متفاوت رمز موفقیت پوریا مظفریان است. یکی از ویژگی های مشاوره خوب و کار بلد تسلط روی مباحث درسی و ارائه راهکار برای رفع مشکل است. مظفریان روی همه دروس به ویژه دروس محاسباتی تسلط کافی دارد و این موضوع باعث شده تا برای هر کدام از مشکلات درسی و آموزشی دانش آموزان راهکار مناسب داشته باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان، نکات کنکوری و ارتباط با رتبه های برتر حرف آخر میتوانید روی گروه تلگرامی حرف آخر کلیک کنید و به جمع رتبه برترها اضافه شوید.

مشاوره پوریا مظفریان

مظفریان در گرگان متولد شده است. اما با توجه به موقعیت شغلی پدرش، زندگی در خیلی از شهرهای کشور را تجربه کرده است. شاید یکی از دلایل موفقیت مظفریان در ایجاد ارتباط قوی و اجتماعی همین موضوع باشد. همکاری با موسسه حرف آخر بعنوان استاد یار، باعث افزایش و تسلط پوریا مظفریان در مباحث آموزشی و کنکوری شد. در خیلی از دروس حرف آخر ایشان با اساتید در تدریس مشارکت داشتند. با این اوصاف ایشان جزء قوی ترین مشاورین درسی و کنکوری محسوب میشوند. ذکاوت پوریا در ارائه مباحث انگیزشی و انتخاب موضوعات مورد علاقه دانش آموزان و بیان دغدغه های آنها باعث شده که خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در فضای مجازی، فعالیت های او را دنبال کنند. هنر سخن گویی و بیان خوب به کیفیت کار مظفریان افزوده است. امری که شاید خیلی از مشاوران کنکوری از آن بی بهره باشند.

اهمیت مشاوره در کنکور

موفقیت در آزمون سراسری و کسب رتبه مرهون چند علت مهم است. انتخاب هدف، منبع مناسب، برنامه ریزی و مشاوره کنکوری مهمترین آیتم های موفقیت در کنکور هستند. در مقالات گذشته راجب سایر موارد به استثناء مشاوره صحبت کرده ایم. انسانهای که دارای تجربه هستند و مسیر موفقیت را طی کرده اند بهتر میتوانند راه و چاه را نیز به دیگران نشان بدهند. بهره مندی از تجربه افراد موفق همواره رمز موفقیت سایرین بوده است. چون به اندازه کافی آزمون و خطا را انجام داده اند تا به نتیجه رسیده اند. به همین جهت استفاده از تجربه افراد موفق یک مسیر میانبر محسوب میشود. 

آزمون سراسری، فرآیندی فرسایشی، توام با استرس، اضطراب و نا امیدی است. تعداد زیاد منابع، مشکلات آموزشی، رقابت زیاد، انتظارات خانواده و شرایطی محیط عواملی هستند که خیلی زود امید و تلاش را داوطلب میگیرند. شکست بسیاری از داوطلبان در کنکور به دلیل عدم پایداری در مطالعه است که از همین موضوع نشات میگیرد. وجود مشاور کنکوری خوب و مسلط میتواند در کنار سه آیتم ذکر شده زمینه موفقیت را به وجود بیاورد. لازم به ذکر است که آیتم های موفقیت در آزمون سراسری مکمل و موازی همدیگر هستند. فقدان یکی از آنها به منزله نقص موفقیت محسوب میشود.

منابع مناسب

اکثریت داوطلبان و دانش آموزان فرق بین مشاوره و منابع مناسب را به خوبی درک نکرده اند. مشاوره یعنی راهنمایی و بلد راه. اما منابع مناسب یعنی کسب آموزش خوب و رفع مشکلات درسی و یادگیری. خیلی از داوطلبان از مشاور، انتظار معجزه آموزش را دارند. هیچ مشاوری نمیتواند برای تک تک داوطلبان رفع اشکال و آموزش ارائه کند. مشاور تحصیلی و کنکور، باید و نبایدها، خوب و بد، راه و بیراهه را نشان میدهد. وقتی کارایی و بازدهی راهنمایی و مشاوره افزایش پیدا میکند که داوطلب روی بخش های زیادی از کتاب به تسلط رسیده باشد. در غیر این صورت باعث بی برنامگی و سردرگمی داوطلب میشود. در موسسه کنکوری حرف آخر منابع کلیه دروس عمومی و اختصاصی با روش های منحصربفرد و مفهومی تدریس شده است. سبک جدید تدریس حرف آخر زمینه موفقیت و افزایش راندامان داوطلبان را فراهم ساخته است.

پورریاضی پوریا مظفریان محصول جدیدی برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم است که ایشان سعی کرده اند درس چالشی ریاضی را به صورت مفهومی و ساده تدریس کنند. 

ارتباط قوی بین یادگیری و کسب مشاوره خوب وجود دارد. تسلط نسبی رو منابع درسی، باعث شناسایی نقاط ضعف شما میشود. با راهنمای و کسب مشاوره میتوانید مشکلات و ضعف ها را مرتفع سازید. حرف آخر با استفاده از روش های پویانمایی، درک مفهومی و شهودی مباحث را فراهم ساخته است. این امکان را ایجاد کرده ایم که میتوانید در حداقل زمان، به صورت کاملا مفهومی و شهودی مطالب را یاد بگیرید.

ارتباط با ما – دریافت مشاوره پوریا مظفریان

هیچگونه تماس و راه ارتباط با اقای پوریا مظفریان از طریق سایت ما موجود نیست. پست ارائه شده صرفا جهت آشنایی کلی شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار داده شده است. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت مشاوره رایگان  از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر و سفارش پکیج های موسسه حرف آخر میتوانند با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • برنامه ریزی کنکوری

 

 1. مسائل شیمی حرف آخر
 2. مفاهیم شیمی دهم حرف آخر
 3. فیزیک دهم حرف آخر

 

3 نظر در “مشاوره پوریا مظفریان – مشاوره کنکوری و تحصیلی پوریا مظفریان حرف آخر

 1. محمد نعیم گفت:

  سلام چطور میشه با آقای مظفریان گفت و گوی کرد

  لطفا راهنمایی کنید ‌. ممنون

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام
   اطلاعاتی از ایشان نداریم به پیج شان مراجعه کنید

   1. علی اکبر غیبی گفت:

    سلام من میخوام با آقای مظفریان مشاوره بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *