مشاوره پوریا مظفریان- مشاوره کنکوری و تحصیلی پوریا مظفریان

بی شک خیلی از داوطلبان کنکوری مشاوره پوریا مظفریان را در فضای مجازی و بعضیا در همایش های استانی ایشان دنبال کرده اند. سبک ایشان در مشاوره کنکوری، جدید و منحصربفرد است به طوری که بر خلاف سایر مشاورین، از راه و سبک جدیدی در زمینه انگیزشی و تقویتی وارد این مقوله شده اند. توانایی عالی پوریا مظفریان در ارائه نکات مشاوره ای و کنکوری باعث شده که خیلی زود در این زمینه به پیشرفت های چشمگیر و موفقیت آمیزی دست پیدا کنند.

 

مشاوره پوریا مظفریان

پوریا مظفریان فعالیت خود را از سال ۹۴ با موسسه حرف آخر شروع کرد. در پیکج های کنکوری بعنوان کمک استاد همراه با اساتید بی نظیر حرف آخر در تدریس تمامی دروس حضور داشته است. این امر باعث تسلط کامل ایشان روی مباحث مهم کنکوری و شیوه تدریس شد. توانایی بی نظیر ایشان در امر ارتباط با مخاطبین و داوطلبان کنکوری نیز باعث شد که برای امر مشاوره سبک جدید و بی نظیری را ابداع کند. با استفاده از معادلات و بهره گیری از قوانین ریاضی، به صورت کاملا علمی به مبحث مشاوره ورود پیدا کردند. به همین منظور موسسه حرف آخر جهت بهره مندی داوطلبان کنکوری از دانش و توانایی ایشان در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکوری محصول جدیدی از پوریا مظفریان ضبط و در اختیار داوطلبان قرار داده است.

 

اهمیت مشاوره در کنکور

بعد از هدف گزاری برای کنکور، مشاوره خوب روشن کننده موفقیت به سمت رتبه برتر شدن است. مشاوره قوی از حیث معرفی منابع، برنامه ریزی، مباحث انگیزشی و راهنمایی رفتن به سمت موفقیت باید و نباید های زیادی دارد که میتواند داوطلب را به هدف و آرزویش برساند. مشاوره پوریا مظفریان با روش های جدید و جذاب فرصت عالی برای رفتن به سمت موفقیت و کسب رتبه برتر است.

 

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای تهیه مشاوره پوریا مظفریان از موسسه حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • برنامه ریزی کنکوری

 

 1. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک دهم کنکوری حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad