مفاهیم کنکوری شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

به دلیل ماهیت مفهومی بودن سوالات آزمون سراسری، مفاهیم کنکوری شیمی دهم و یازدهم حرف آخر به صورت پیوسته و با هم تدریس شده است. تا دانش آموزان نظام جدید و داوطلبان کنکور نظام جدید بتوانند به صورت پیوسته همه مطالب را مطالعه کنند. تدریس به شیوه و روش کنکوری، حل تست و سوالات، آموزش مفهومی و ارائه راهکارهای کنکوری از ویژگی های مفاهیم کنکوری شیمی دهم و یازدهم حرف آخر است.

مفاهیم کنکوری شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

مفاهیم شیمی تقریبا ۵۰ الی ۶۰ درصد سوالات شیمی کنکور را به خودش اختصاص میدهد. و در این بین مفاهیم سال دهم بیشترین سوالات را در برمیگیرد. همانگونه که پیش تر اشاره کردیم از سوی دیگر بررسی سوالات کنکوری سالهای اخیر نشان میدهد که هر سال به  نسبت قبل سوالات مفهومی و ترکیبی طرح میشود. با این اوصاف، دکتر شیروانی مدرس شیمی موسسه حرف آخر برای رفع این مهم، و آموزش جامع و بهتر، مفاهیم شیمی دهم و یازدهم را به صورت ترکیبی و پیوسته تدریس کرده است. نکته قالب توجه در تدریس این پکیج آموزشی مفهومی و شهودی با روش پویانمایی است.

مزایایی روش پویانمایی در آموزش مفاهیم کنکوری شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

امروزه همه مدرسان، اساتید، مربیان آموزش و معلمان بر تاثیر استفاده از روش پویانمایی در آموزش ویادگیری اتفاق نظر دارند. خوشبختانه این روش به صورت تدریجی در مراکز آموزشی کشور در حال پیشرفت و گسترش است. با روش پویانمایی، حافظه بلند مدت ماندگاری مطالب را برعهده میگیرد. این حافظه بر خلاف حافظه کوتاه مدت، تنها از راه آموزش تصویری و شهودی تقویت میشود. همچنین روش پویانمایی باعث میشود دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب نباشد.چون تمام مباحث تصویری و با تصاویر آموزش داده میشود که زمینه درک مفهومی را ایجاد میکند. بنابراین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند یکبار برای همیشه مفاهیم شیمی دهم و یازدهم را یادبگیرند و بروند سروقت تست های سراسری و تالیفی آن جهت آمادگی بیشتر برای کسب رتبه عالی در آزمون سراسری.

مفاهیم کنکوری شیمی دهم و یازدهم حرف آخر

پکیج های نظام قدیم شیمی حرف آخر

پکیج های نظام جدید حرف آخر

ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور ۹۸ میتوانند برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر و برنامه ریزی کنکوری با شماره  ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ در ارتباط باشند.

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad