موسسه کنکوری حرف اخر – کسب رتبه برتر با حرف اخر

چرا موسسه کنکوری حرف اخر؟؟ امروز قصد داریم حرف اخر مان را با شما دوستان کنکوری و دانش آموز در میان بزاریم و بیشتر از هر وقت دیگری تشریح کنیم که موسسه کنکوری حرف اخر ما چیست؟؟ و چه کمکی میتوانید به شما دوستان کنکوری داشته باشد را بیشتر توضیح بدهیم. چون همه شما دوستان کنکوری بی شک موسسه کنکوری حرف اخر را میشناسید و میدانید که با روش تدریس منحصر بفرد و فوق العاده در آموزش کنکور غوغا به پا کرده است. پس بخاطر اینکه موسسه کنکوری حرف اخر را بیشتر بشناسید و اطلاعات جامعی از موسسه کنکوری حرف اخر کسب کنید ما را همراهی کنید.

 

موسسه کنکوری حرف اخر

 

امروز به دلیل افزایش حساسیت کنکور، قبولی رشته های برتر( بخصوص در گروه تجربی)، موسسات و انتشارات کنکوری زیادی در کشور ایجاد شده است. افزایش موسسات و انتشارات کنکوری از حیث افزایش آگاهی دانش آموزان از رشته های تحصیلی و کاری آنها بسیار مفید است اما عیب بزرگی که دارد این است که متاسفانه باعث سردرگمی خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شده است چون باعث شاخه به شاخه کردن دانش آموزان و هدر رفتن زمان آنها و نهایتا هزینه های مادی آنها میشود. که این امر یکی از آفت های کنکور محسوب میشود. به دلیل وجود منابع زیاد و وسوسه برانگیز در بازار کنکور دانش آموزان مدام وقت خود را پای منابع متعدد میگذارند و به دلیل عدم پیشرفت باعث تعویض منبع میشود. این مهم باعث کاهش انگیزه داوطلب کنکوری و ناامیدی او میشود. به طوری که ماههای اخر کنکور از سر رفع تکلیف تن به مطالعه میدهد.

 

چاره مشکل کجاست؟؟

 

نزدیک به یک دهه است که موسسه کنکوری موسسه کنکوری حرف اخر در زمینه تولید محصولات کنکوری فعالیت میکند.در طول این یک دهه آنچه باعث ترقی و پیشرفت موسسه کنکوری حرف اخر شده است تدریس با روش دیجیتال و روش پویانمایی بوده است. با ورود روش پویانمایی در آموزش توسط موسسه کنکوری موسسه کنکوری حرف اخر انقلاب بزرگی در آموزش کشور به وقع پیوست که زمینه درک مفهومی و شهودی مطالب درسی را فراهم کرد. قبل از این دانش آموزان مجبور به حفظ مطلب درسی و کنکوری بودند که این روش سنتی راندمان بسیار پایینی داشت و امروزه در تمام جهان منسوخ شده است. با وجود راهکارهای آموزشی و کنکوری موسسه کنکوری حرف اخر دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب نیست. بلکه به صورت مفهومی و شهودی مطالب را یاد خواهید گرفت.

 

روشهای آموزشی و کابردی موسسه کنکوری حرف اخر

 

روش پویانمایی

در روش پویانمایی تمام جزئیات درسی و آموزشی به صورت سه بعدی و کاملا تصویری در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار میگیرد. این روش تاثیر بزرگی روی حافظه تصویری و بلند مدت مغز میگذارد به طوری که برخلاف روش سنتی، مطالب ماندگاری بیشتری دارد و دیرتر فراموش میشود. از سوی دیگر دانش آموزان به صورت مفهومی مطالب را یاد خواهند گرفت. به طور مثال زیست شناسی موسسه کنکوری حرف اخر به صورت کاملا سه بعدی تدریس شده است که با این روش میتوان تمام جزئیات ریز و فرار زیست شناسی را به حافظه بلند مدت سپرد. در واقع یک آزمایشگاه مجازی زیست شناسی ایجاد شده است و این امکان فراهم شده است تا دانش آموزان به عینه پدیدهای زیست شناسی را از نزدیک ببینند.

 

موسسه کنکوری حرف اخر

راهکارهای ساده و کوتاه محاسباتی

یکی دیگر از روشهای فوق العاده و منحصربفرد موسسه کنکوری موسسه کنکوری حرف اخر برای دروس محاسباتی مانند فیزیک، ریاضی و مسائل شیمی استفاده از راهکارهای ساده و کوتاه تحت عنوان الگو است. این الگوهای آموزشی در واقع راه میانبر برای رسیدن به جواب تست های کنکوری در کمتر از یک دقیقه است. این مهم کمک میکند که سرعت عمل داوطلب کنکوری بالا رود و دیگر نگران مدیریت زمان نباشد. برای هر مبحث در هر درس یک الگوی کاربردی و علمی استفاده شده است که توسط اساتید مجموعه به صورت کامل تشریح و آموزش داده میشود و براساس این الگو درسنامه تدریس و نهایتا بعد از درسنامه سوالات کنکوری با آن تحلیل می گردد.به طور مثال استاد کامیار مدرس فیزیک موسسه مبحث سخت و دشوار سینماتیک را با الگوی کاربردیV-T در ۱۰ ساعت تدریس کرده است و با وجود این الگو نیازی به حفظ فرمول و تکنیک های دیگر نیست.

 

موسسه کنکوری حرف اخر

استفاده از نقشه راه برای دروس عمومی

تاکتیک سوم موسسه کنکوری موسسه کنکوری حرف اخر برای دروس عمومی استفاده از نقشه راه است. این تقشه راه در واقع برنامه بصری برای هدایت دانش آموزان و نظم دادن به مطالعه آنهاست. با وجود این نقشه دیگر نگرانی برای رعایت پس نیاز و پیش نیاز مباحث در دروس عمومی وجود ندارد. بلکه همه موارد آموزشی از پایه براساس پیش نیاز به صورت مفهومی تدریس شده است.

سایر ویژگی های پکیج های آموزشی و کنکوری موسسه کنکوری حرف اخر

 • زمان مناسب و کم تدریس
 • تدریس جامع
 • حل تست های کنکوری
 • جمعبندی مطالب مهم
 • برنامه ریزی

دریافت مشاوره رایگان از دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از موسسه حرف اخر میتوانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه منابع کنکوری حرف آخر
 • جزوات رتبه برتر های حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

موسسه کنکوری حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad