پکیج های رشته انسانی حرف آخر

پکیج های رشته انسانی حرف آخر جزء قوی ترین پکیج های کنکوری برای رشته انسانی است که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری رشته انسانی به راحتی میتوانند درصد بالای در دروسی که به آن اشاره خواهیم کرد، کسب کنند. بررسی و نظر سنجی از دانش آموزان رشته انسانی نشان میدهد که بیشتر داوطلبان این رشته در درس ریاضی، عربی، زبان و دین و زندگی مشکل کردند و در کنکور درصد بسیار پایینی از این دروس نسبت به بقیه کسب میکنند. اساتید بی نظیر موسسه حرف آخر برای رفع این مشکل پکیج های رشته انسانی حرف آخر را ارائه کرده اند که کمک زیادی به کسب رتبه برتر در گروه انسانی میکند.

پکیج های رشته انسانی حرف آخر

بیشتر داوطلبان گروه انسانی بسیار علاقه مند به قبولی در رشته های حقوق، علوم قضایی، تربیت معلم، مدیریت و روانشناسی بالینی هستند. قبولی در این رشته ها مستلزم کسب رتبه برتر در کنکور سراسری است. ضعف در دروسی که به آن اشاره کردیم باعث شده است که خیلی از داوطلبان به آرزوی خود نرسند. داوطلبانی که دروس فوق را ضعیف هستند به مطالعه سایر دروس تمایل پیدا میکنند و کسب درصد پایین در درس ریاضی، عربی، زبان و دین و زندگی سرنوشت تحصیلی و کاری آنها را به کلی تغییر میدهد. پکیج های درس عمومی حرف آخر در کمترین زمان کمک میکند تا داوطلبان بتوانند با روش های بسیار جذاب و ساده درصد بالای ۷۰ در کنکور سراسری کسب کنند.

حرف آخر کدام یک از پکیج های رشته انسانی را دارد؟؟

پکیج های رشته انسانی حرف آخر شامل ۴ درس عمومی عربی، ادبیات، دین و زندگی و زبان میباشد که به تفصیل به تشریح هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

 

عربی حرف آخر

عربی رشته انسانی حرف آخر توسط استاد محمد واعظی دبیر بی نظیر عربی کشور، در ۲۵ ساعت تدریس شده است، کل درسنامه تدریس و تست های کنکوری حل و تحلیل میشود. عربی جامع حرف آخر با الگوهای مفهومی و نقشه راه کمک میکند با اختصاص زمان کم درصد عالی در عربی کنکور کسب کنید.

 

دین و زندگی حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر توسط استاد یوسفیانپور با ۱۴ الگوی طلایی و مفهومی تدریس شده است که شامل دین و زندگی  دوم حرف آخر، دین و زندگی سوم حرف آخر و دین و زندگی چهارم حرف آخر است. مجموع تدریس هر سه سال ۴۰ ساعت است.

 

زبان جامع حرف آخر

زبان جامع حرف آخر توسط استاد محمودی به صورت جامع با روش تصویری و کدینگ در ۲۸ ساعت تدریس شده است.

 

ادبیات حرف آخر

استاد محسن منتظری ادبیات حرف آخر را در ۵ بخش، قرابت، تاریخ ادبیات،لغات واژگان، آرایه ادبی و زبان فارسی تدریس کرده که داوطلبان بر حسب ضعف آموزشی و یادگیری میتوانند هر بخش را به صورت جداگانه تهیه کنند.

 

مشاوره و تهیه پکیج های انسانی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان رشته انسانی برای مشاوره رایگان و تهیه پکیج های انسانی حرف آخر میتوانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

پکیج های رشته انسانی حرف آخر

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۳۲ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad