پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر، شامل تمامی دروس تخصصی و عمومی، سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دوره نظام جدید است. که با روش پویا نمایی و تکنولوژی های جدید  آموزشی تدریس شده است. در این مقاله قصد داریم پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر را خدمت شما داوطلبان کنکوری و دانش آموزان نظام جدید معرفی کنیم.

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

موسسه حرف آخر با روش پویا نمایی و تکنولوژی های جدید آموزشی تمامی دروس تخصصی و عمومی را با روش های بسیار ساده و جذاب تدریس کرده است. استفاده از روش پویا نمایی در تدریس دروس حرف آخر زمینه درک مفهومی و شهودی را فراهم کرده است. با این شیوه دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب نیست. حفظ کردن مطالب به صورت ناخودآگاه وارد حافظه کوتاه مدت درنیمکره مغز میشود و بعد از ۱ الی ۲ هفته آن را فراموش خواهید کرد. اما روش پویانمایی بدلیل تاثیر مثبت تصویر در حافظه بلند مدت و حافظخ تصویری باعث آموزش و یادگیری سریع مطالب و از سوی دیگر فراموش کردن آن به حداقل ممکن میرسد. بنابراین پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر با توجه به شیوه های بی نظیر تدریس، بیشتر از سایر منابع کنکوری شما را به رتبه برتر و برتر شدن نزدیک میکند.

 

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

پکیج های تخصصی نظام جدید حرف آخر

بخش اول پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر را اختصاص دادیم به دروس تخصصی تا بتوانیم به تفصیل آن را خدمت شما معرفی کنیم.

زیست دوره نظام جدید

زیست نظام جدید شامل زیست جامع دهم حرف آخر، زیست جامع یازدهم حرف آخر، زیست جامع دوازدهم حرف آخر، زیست گیاهی نظام جدید حرف آخر و ژنتیک حرف آخر.

کل مجموعه زیست نظام جدید به صورت فول انیمیشن و تصویری با بهره گیری از روش پویا نمایی تدریس شده است. این امکان فراعم شده تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور به صورت مفهومی و شهودی زیست را یاد بگیرند. چون با روش پویانمایی یک آزمایشگاه مجازی زیست شناسی ایجاده شده که میتوانید تمام پدیده های  زیست شناسی را به عینه ببینید.

 

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

ریاضی دوره نظام جدید

ریاضی نظام جدید حرف آخر را مثل سابق، استاد بی نظیر ریاضی کشور، استاد منتظری با شیوه ها و راهکاری بی نظیر تدریس کرده اند که جز عالی ترین، بهترین و کاربردی ترین منابع کنکوری درس ریاضی است. با وجود ریاضی دهم و یازدهم حرف آخر و ریاضی دوازدهم حرف آخر دیگر نیازی به هیچ منبع دیگری نخواهید داشت و می توانید با صرف زمان بسیار کم درصد عالی در ریاضی کنکور کسب کنید. شاهکار استاد منتظری در تدریس ریاضی این است که برای هر مبحث یک الگو ارائه داده است. با وجود این الگوها دیگر نیاز به حفظ فرمول نیست. خالی از لطف نیست که خدمت شما داوطلبان کنکور نظام جدید و دانش آموزان عزیز عرض کنم که ریاضی استاد منتظری تطبیق ۱۰۰ درصد با کنکور ۹۷ داشت.

 

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

شیمی دوره نظام جدید حرف آخر

دکتر شیروانی مدرس شیمی حرف آخر شیمی حرف آخر را به صورت مجزا در دو بخش مفاهیم و مسایل تدریس کرده است.که شامل مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر و مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر است.

 

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

فیزیک حرف آخر

فیزیک حرف آخر توسط استاد کامیار تدریس شده است که استاد کامیار برهر بحث در فیزیک یک راهکار ارائه کرده است که نیازی برای حفظ فرمول نیست. و شامل فیزیک دهم حرف آخر، فیزیک یازدهم حرف آخر و فیزیک دوازدهم حرف آخر است.

 

پکیج کامل تجربی نظام جدید حرف آخر

دروس عمومی دوره نظام جدید حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر توسط استاد یوسفیانپور تدریس شده است که کلا دین و زندگی را در ۱۴ الگوی طلایی تدریس کرده اند که مباحث مفهومی و بخش های مهم دین و زندگی را کامل پوشش میدهد. درس دین و زندگی بسیار ظاهر فریبنده ای دارد و در کنکور سراسری سوالات مفهومی زیادی از دین و زندگی طرح میشود. اما می توانید با ۱۴ الگوی طلایی دین و زندگی حرف آخر بالای ۸۰ در دین و زندگی کسب کنید.

دینی دهم حرف آخر

دین و زندگی یازدهم حرف آخر

دینی دوازدهم حرف آخر

عربی حرف آخر

عربی جامع نظام جدیدحرف آخر توسط استاد یوسفیان پور تدریس شده است که کل عربی دوره نظام جدید را به صورت جامع پوشش میدهد. استاد واعظی عربی را با نقشه راه و بسیار با انرژی و جذاب تدریس کرده است که میتوانید در یک بازه زمانی کم درصد بسیار عالی در عربی کسب کنید.

زبان انگلیسی حرف آخر

زبان حرف آخر با تدریس استاد محمودی به صورت کاملا تصویری و با روش مفهومی و کدینگ تدریس شده است و یکی از بهترین پکیج های زبان کنکور در سطح کشور است و شامل زبان دهم و یازدهم حرف آخر و زبان دوزادهم حرف آخر است.

ادبیات حرف آخر

ادبیات حرف آخر در ۵ بخش قرابت، آرایه، تاریخ ادبیات، زبان فارسی و لغات و واژگان تدریس شده است. هر بخش به صورت کاملا مفهومی و شهودی با تصویر سازی به صورت جامع تدریس شده است.

ادبیات دهم و یازدهم حرف آخر و ادبیات دوازدهم حرف آخر

ویژگی های کلی پکیج های حرف آخر

 • آموزش جامع( تشریحی و کنکوری)
 • استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی
 • ارائه راهکارهای ساده و الگو
 • زمان مناسب تدریس
 • حل تست های کنکوری
 • استفاده از نقشه راه
 • دارای کتاب کار و جزوه

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

داوطلبان و دانش آموزان دوره نظام جدید می توانید برای مشاوره رایگان و برنامه ریزی و سایر خدمات دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید

حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۲ دیدگاه. Leave new

  • سلام … اگه از الان بخوایم برای کنکور ۹۹ شروع کنیم و صفرِ صفر هم باشیم ، پکیج ۰ تا ۱۰۰ رو استفاده کنیم یا ۶۰۴۰ رو ؟

   پاسخ
   • تیم رتبه برتر حرف آخر
    بهمن ۱۷, ۱۳۹۸ ۹:۴۰ ق٫ظ

    با سلام
    برای کسب مشاوره کامل و دریافت اطلاعات در این زمنیه میتوانید با شماره ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad