پکیج کامل حرف آخر

خیلی از داوطلبان کنکوری و دانش آموزان نظام قدیم تمایل دارند جزئیات بیشتری در مورد پکیج کامل حرف آخر بدانند و اطلاعات بیشتری کسب کنند. به همین دلیل این مقاله را به موضوع پکیج کامل حرف آخر اختصاص داده ایم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

پکیج کامل حرف آخر 

در پی تغییر و تحول در نظام آموزشی و شکل گیری نظام جدید آموزشی دوره نظام جدید موسسه حرف آخر برای دانش آموزان سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم نیز مانند دوره نظام قدیم اقدام به تدریس و تهیه دروس و پکیج های کنکوری کرد. با این اوصاف در حال حاضر  موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکور نظام قدیم و نظام جدید در دو رشته تجربی و ریاضی  دو پکیج کامل دارد که در این مقاله را به پپکیج کامل حرف آخر – نظام قدیم اختصاص داده ایم.

پکیج کامل حرف آخر – نظام قدیم

پکیج کامل حرف آخر برای داوطلبان کنکور نظام قدیم رشته تجربی و ریاضی تمامی دروس تخصصی و عمومی را به طور کامل و جامع پوشش میدهد. ویژگی و مشخصات هر کدام از دروس را در اختیار شما عزیزان کنکور قرار خواهیم داد.

ریاضی رشته تجربی نظام قدیم

ریاضی حرف آخر توسط استاد بی نظیر و بلامنازع ریاضی کشور، استاد منتظری تدریس شده است. که به جرات میتوان گفت برترین استاد ریاضی کنکور کشور است. با ارائه و ابداع راهکاری جذاب و ساده استاد منتظری برای درس ریاضی، وحشت و ترس داوطلبان از ریاضی کنکور شکسته شده است و خوشبختانه دانش آموزان حرف آخری درصد های عالی در درس ریاضی کنکور با پکیج های استاد منتظری در سالهای اخیر کسب کرده اند. در هر کدام از مباحث ریاضی استاد منتظری به صورت جامع وکامل درسنامه را با راهکارهای ساده و الگوهای کاربردی تدریس کرده اند و نهایتا در پایان تدریس درسنامه، تست های کنکوری سالهای اخیر تشریح و تحلیل شده اند. نکته جالب توجه دوستان کنکوری نظام قدیم این است که ریاضی استاد منتظری با ریاضی کنکور ۹۷ تطبیق ۱۰۰ درصد داشته است.

ریاضی رشته تجربی دوره نظام قدیم شامل مباحث زیر است.

 1. مثلثات
 2. هندسه 
 3. احتمال و آنالیز ترکیبی
 4. مقاطع مخروطی
 5. ریاضی جامع ۱ که شامل معادلات و نامعادلات، حد و پیوستگی، تابع و نمودار شناسی، مشتق و کاربرد مشتق، آنتگرال،ماتریس و…

پکیج کامل حرف آخر

زیست شناسی دوره نظام قدیم

زیست حرف آخر توسط استاد شعبانی، شاکری و روان تدریس شده است. تمام مباحث زیست شناسی با روش پویانمایی و با تصاویر سه بعدی تدریس شده که یک نوع آزمایشگاه مجازی زیست شناسی برای درک مفهومی و شهودی این درس بسیار تاثیر گذار در رشته تجربی ایجاد شده است. زیست نظام قدیم حرف آخر شامل مباحث زیر است. 

 1. زیست دوم حرف آخر
 2. زیست سوم حرف آخر
 3. زیست پیش یک حرف آخر
 4. زیست پیش دو حرف آخر
 5. زیست گیاهی حرف آخر

پکیج کامل حرف آخر

فیزیک دوره نظام قدیم

درس فیزیک برای دو رشته ریاضی و تجربی مشترک است. مدرس فیزیک حرف آخر، استاد کامیار تمام مباحث فیزیک را الگو محور و با راهکارهای ساده تدریس کرده است که شامل مباحث زیر است.

 

پکیج کامل حرف آخر

شیمی دوره نظام قدیم 

درس شیمی نیز بین دو رشته تجربی و ریاضی مشترک است. دکتر شیروانی شیمی را در دو بخش جداگانه تحت عنوان مفاهیم و مسایل شیمی به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس کرده است و شامل مباحث زیر است.

 

پکیج کامل حرف آخر

دروس عمومی دوره نظام قدیم

دروس عمومی برای داوطلبان دوره نظام قدیم شامل دروس عربی، دین و زندگی، ادبیات و زبان است. که دارای مشخصات زیر است.

پکیج کامل حرف آخر

مشاوره و برنامه ریزی رایگان برای پکیج کامل حرف آخر

داوطلبان نظام قدیم میتوانند برای مشاوره، برنامه ریزی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج کامل حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 1. مشاوره کنکوری
 2. مشاوره تخصصی
 3. برنامه ریزی
 4. پشتیبانی
 5. ارتباط با مشاورین و دانش آموزان رتبه برتر

حرف اخر

برنامه مطالعاتی حرف آخر

جزوات رتبه برترهای حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad