حرف آخر
حرف آخر

پکیج 5 روز با حرف آخر- پنج روز با حرف اخر- پکیج هدیه حرف اخر-15 درصد تمامی دروس

پکیج 5 روز با حرف آخر

5 روز با حرف آخر چیست؟ بی شک خیلی از شماها داوطلبان و دانش آموزان این روزها در تبلیغات تلویزیونی و برنامه های شبکه ای 5 روز با حرف آخر را شنیده و کنجکاو هستید بدانید که حرف آخر چه محصولی را ارائه کرده است. به یمن تدریس بی نظیر حرف آخر و تلاش شبانه روزی اساتید هر ساله بر تعداد رتبه برترهای حرف آخر افزوده میشود. از سوی به دلیل افزایش تب و تاب کنکور، موسسات و انتشارات زیادی در کشور به وجود آمده است. این امر باعث سردرگمی و گاها صرف هزینه های زیاد مالی برای خانواده ها شده است. موسسه حرف آخر برای آشنای داوطلبان و دانش آموزان با مجموعه منابع قوی برای کنکور پکیج 5 روز با حرف آخر را ارائه داده است.

 

5 روز با حرف آخر

5 روز با آخر پکیج آشنای داوطلبان و دانش آموزان کنکوری با منابع قوی و عالی کنکوریست. این پکیج 15 درصد کلیه دروس عمومی و تخصصی را در اختیار داوطلبان قرار میدهد تا بتوانند با نمونه خوبی آشنا شوند، نمونه تدریس دروس عمومی و تخصصی(درسنامه و حل تست) با روش های نوین و جدید آموزشی کمک میکند که داوطلبان بتوانند در بین موسسات و انتشارات متعدد کنکوری بهترین موسسه را انتخاب کنند. همچنین این پکیج شامل 40 تست احتمالی کنکور نیز هست که نمونه ای قوی از سوالات احتمالی و آزمونهای حرف آخر است و در بخش دیگری از پکیج رتبه برترهای کنکور سراسری نیز معرفی میشوند.

 

محتوای پکیج

  • DVD آموزشی( 15 درصد هر درس)
  • آزمون اختصاصی و عمومی
  • معرفی رتبه برترهای حرف آخر

5 روز با حرف آخر 15 درصد تمامی دروس عمومی و تخصصی را پوشش میدهد میتوانید با این نمونه عالی انتخاب کنکوری خود را آگاهانه انجام دهید. اساتید حرف آخر سعی کرده اند با تدریس مباحث مختلف زمینه آشنایی شما کنکوری ها را مهیا کنند.

سفارش پکیج 5 روز با حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت پکیج فوق و همچنین مشاوره رایگان میتوانند با شماره های 09106620394 و 09100584851 تماس حاصل فرمایند.

  • مشاوره کنکوری و تخصصی
  • سفارش محصولات حرف آخر
  • برنامه ریزی

دیدگاه‌ها (0)

*
*

چهار − 2 =

enamad