ژنتیک حرف آخر

پکیج ژنتیک حرف اخر

یکی از بهترین و جدید ترین پکیج های موسسه کنکوری حرف آخر پکیج ژنتیک حرف آخر است که برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید توسط اساتید بی نظیر حرف آخر تدریس شده است. پکیج ژنتیک حرف آخر به صورت کامل تدریس شده  است و درپایان تست های کنکوری و تالیفی حل و تحلیل می شود.

معرفی ژنتیک حرف آخر

مبحث ژنتیک یکی از مهمترین ترین مباحث ژیست شناسی است. فهم و درک این مبحث و اهمیت آن در کنکور براین اهمیت افزوده است و بیشتر دانش آموزان و داوطلبان کنکور با این مبحث مشکل دارند و کمتر تمایل به زدن تست های آن دارند.

براین اساس اساتید بی نظیر زیست شناسی کشور در مجموعه حرف آخر مبحث ژنتیک را برای دانش آموزان نظام جدید به صورت جداگانه و در قالب یک پکیج مجزا تدریس و آماده کرده اند تا بتوانند بیشتر این مبحث را تجزیه و تحلیل کنند. تمام خط به خط مبحث مهم ژنتیک در پکیج ژنتیک حرف آخر به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است که برای این مهم از روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی استفاده شده است.

ژنتیک حرف آخر

روش پویانمایی در پکیج حرف آخر

جذاب آسان مطالب به روش پویانمایی در یاد دهی مطالب آموزشی باعث شده است که تمام مباحث زیست شناسی حرف آخر ازجمله مبحث ژنتیک به روش پویا نمایی تدریس شود. درک بهتر مطالب به صورت مفهومی و شهودی  از طریق پویا نمایی در ژنتیک حرف آخر از ویژگی های بارز این پکیج است. با این شیوه تدریس نیازی به حفظ کردن خط به خط مطالب نیست.از سوی دیگر تاثیر تصویر در حافظه بلند مدت باعث می شود تمام مطالب ژنتیک حرف آخر به مدت زیاد در حافظه بلندمدت به خلاف حافظه کوتاه مدت ماندگار شود.

خیلی از دانش آموزان برای یادگیری مبحث ژنتیک مجبور به نکته برداری و نوشتن تعاریف هستند. اما همانگونه که پیش تر اشاره کردیم روش پویا نمایی و استفاده از تصاویر سه بعدی در ژنتیک حرف آخر این مشکل را رفع کرده است و میتوانید یکبار برای همیشه بدون نوشتن خلاصه نویسی و نوشتن تعاریف همه نکات را یاد بگیرید.

استاد ژنتیک حرف آخر

مباحث ژنتیک حرف آخر توسط استاد شعبانی تدریس شده است. استاد شعبانی دارای سابقه طولانی در تدریس زیست شناسی می باشد در در این زمینه نیز دارای تالیفات و افتخارات زیادی است.

سایر مباحث زیست شناسی حرف آخر برای دانش آموزان نظام جدید

زیست دهم نظام جدید حرف آخر

زیست یازدهم نظام جدید حرف آخر

زیست دوازدهم نظام جدید حرف آخر

زیست گیاهی نظام جدید حرف آخر

ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر و دپارتمان رتبه برتر می توانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس بگیرند.

وظایف دپارتمان تیم  رتبه برتر حرف آخر

 • برنامه ریزی درسی
 • برنامه ریزی کنکوری
 • مشاوره تخصصی
 • مشاوره انگیزشی
 • انتقال تجربیات رتبه های برتر
 • در اختیار گذاشتن جزوات رتبه های برتر
 • چک کردن عملکرد هفتگی داوطلبان
 • بررسی کارنامه آزمون های آزمایشی

تیم رتبه برتر و دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

محصولات نظام جدید حرف آخر

خوشبختانه با تلاش اساتید موسسه بی نظیر حرف آخر تمام پکیج ها و محصولات نظام جدید حرف آخر تدریس و آماده شده است که دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید می توانند اقدام به تهیه آن کنند.

ریاضی هدیه حرف آخر

شیمی یازدهم حرف آخر

شیمی جامع دهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۴ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad