حرف آخر
حرف آخر

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

بی شک خیلی از شما داوطلبان کنکور سراسری فروش کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) را در سایت های مختلف، کانالهای تلگرامی و دنیای مجازی شنیده اید. و شاید برخی از شما کنکوری های عزیز به دلایل متعددی خواسته یا ناخواسته اقدام به تهیه این محصولات کرده اید. خیلی از دوستانی که از سر نا آگاهی اقدام به این کار کرده اند طی تماس های مکرر با موسسه حرف آخر و ارسال پیام های زیاد ابراز ناراحتی، ندامت و پشیمانی کرده اند و تلاش داشته اند تا با استاد منتظری و سایر اساتید حرف آخر صحبت و حلالیت بطلبند. بر این اساس امروز قصد داریم نکاتی که در این مورد وجود دارد و لازم است گفته شود خدمت شما دوستان کنکوری توضیح بدهیم.

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

 

افزایش حساسیت کنکور و نگرانی خانواده ها از آینده تحصیلی و کاری فرزندانشان به تب و تاب کنکور افزوده است. این امر به تاسیس و وجود موسسات و انتشارات کنکوری متعددی در سطح کشور منجر شده است. اگر از نکات مثبت و مفید این اتفاق بگذریم، به یک آفت بزرگ برای خیلی از دانش آموزان، داوطلبان کنکوری و خانواده ها تبدیل شده است. تبلیغات متعدد موسسات کنکوری باعث سردرگمی و شاخه به شاخه پریدن داوطلبان کنکوری شده است و به جای سر دو راهی قرار گرفتن، سر هزار راهی قرار گرفته اند. خیلی از دانش آموزان متاسفانه علیرغم هزینه های زیاد مادی با وجود پکیج های کنکوری متعدد نتوانسته اند نتیجه مطلوب را کسب کنند که این بحث بی شک دلایل متعدد دیگر نیز دارد که سعی خواهیم کرد در مقالات بعدی به آن بپردازیم. 

 

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر برای همه شما داوطلبان کنکوری اسم شناخته شده ای است. نزدیک به یک دهه از فعالیت آموزشی و کنکوری حرف آخر میگذرد و خوشبختانه ترقی و پیشرفت حرف آخر روز افزون بوده است و خواهد بود. روش های نوین آموزشی، استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی، ارائه راهکارهای جالب در تدریس و تست زنی، استفاده از تصاویر سه بعدی برای آموزش مفهومی و شهودی مطالب مهم، زمان بسیار مناسب آموزش و خیلی موارد دیگر به ترقی حرف آخر انجامیده است و خوشبختانه کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری سالهای اخیر و بخصوص کنکور 97 پشتوانه ادعای ماست و امروز با افتخار اعلام میکنیم که در سطح بهترین و عالی ترین موسسه کنکوری کشور قرار داریم.

این امر باعث نگرانی خیلی از موسسات رقیب و افراد سوجو شده است.

نگرانی موسسات رقیب

همانگونه که پیش تر اشاره کردیم افزایش تب و تاب کنکور باعث ایجاد موسسات و انتشارات متعدد کنکوری در سطح کشور شده است. بالطبع همه این موسسات و انتشارات با هم دیگر در رقابت سخت و فشرده ای هستند و از هیچ تهمت و اقدامی جهت تخریب موسسات مترقی دریغ نخواهند کرد. همانگونه که خیلی از این موسسات و انتشارات تهمت های ناروای به موسسه حرف آخر داشته اند و سعی در تخریب وجه قانونی و ممتاز حرف آخر داشته اند. اما خوشبختانه این تهمت ها باعث نشده که داوطلبان کنکوری  از انتخاب بهترین منابع کنکوری چشم پوشی کنند.

افراد سو جو

تعداد اندکی از افراد سود جو در شهرهای مختلف کشور به دلایلی از قبیل کسب سود و درآمد، کمک به افراد و دانش آموزان بی بضاعت و دلایل مختلفی دیگری اقدام به کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) میکنند. که میخواهیم چند نکته برای این افراد، دانش آموزان و داوطلبان کنکور را روشن کنیم

 1. ابتدا روی سخن ما با افراد سو جوی است که به  زعم خودشان میخواهند دسترنج و زحمت سایرین را به خیر و صدقه خودشان تبدیل کنند و در اختیار دانش آموزان قرار بدهند. اگر تمایل به کمک و کار خیر خواهانه و پسندیده در جامعه دارید از وجود و توانایی خودتان مایه بگذارید و برای این دسته از دانش آموزان کلاسهای خصوصی و رفع اشکال دایر کنید که بی شک دارای ثواب بیشتر و بسیار هم پسندیده است نه اینکه زحمت سایرین را به غارت میبرید و با هدف کسب سود به مردم میفروشید.
 2. دوستان دانش آموزان و داوطلبان عزیز خرید کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) یا هر موسسه دیگری، کار پسندیده نیست و از حیث قانونی، شرعی، عرفی و اخلاقی درست نیست و خرید اموال دزدی محسوب میشود که به لحاظ اخروی، انسانی و وجدانی دارای مجازات زیادی است.

نتیجه گیری

 زحمات و تلاش شبانه روزی اساتید مجموعه حرف آخر جدا از هزینه های تولید آن بی خبر هستید. بی شک اگر تلاش اساتید حرف آخر را از نزدیک شاهد بودید فریب افراد سودجو را نمی خوردید.

بنابراین امیدواریم که با نخریدن و پشت پا زدن به کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) عرصه را برای افراد سود جو و فریبکار ببندیم و دیگر شاهد ندامت و پشیمانی شما عزیزان و طلب آمرزش و حلالیت نباشیم. با تاکید اعلام میکنیم که موسسه حرف آخر و تمام اساتید زحمتکش حرف آخر راضی به خرید کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) نیستند و دانش آموزان و داوطلبانی که از کپی محصولات استفاده میکنند را حلال نمیکنند.

پرده پاک درونتان را با خرید اموال دزدی تیره نکنید

 

گوشه ای از دستاورد و موفقیت حرف آخر در کنکور 97

 1. اسماعیل احمدی رتبه 23 تجربی
 2. میثم فرهمند رتبه 39 تجربی
 3. سروین سلیمانپور رتبه 41 تجربی
 4. سروش سروری رتبه 45 تجربی
 5. محمدرضا خوش رو رتبه 59 تجربی
 6. مهدی ایمانی رتبه 66 تجربی
 7. عرفان شهبازی رتبه 101 تجربی

 

مشاوره رایگان دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98، کنکور 99 و کنکور 1400 می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصولات حرف آخر با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

دیدگاه‌ها (31)
4.4 based on 14 reviews

*
*

14 − چهار =

  زهرا پاسخ

  سلام من فیلم های شمارو تهیه کردم و یکسال ازشون استفاده کردم الان میخواستم با رضایت خودم ب یکی از دوستام بدم.در ضمن من فیلماتونو از خود موسسه شما بطور قانونی خریدم.میخواستم بگم ک ایا این کار هم حق الناسه؟شما راضی هستین یا نه؟اگه بدم اشکالی داره؟ملتمسانه ازتون خواهش میکنم همینجا بهم جواب بدین.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام. شما هزینه ای را پرداخت کردید و در قبالش از محصولات حرف آخر استفاده کرده اید. از انجا که امکان دست به دست کردن و کپی محصولات وجود دارد از دید موسسه حرف آخر این کار اشکال شرعی دارد و موسسه در چنین مواردی از حق خودش نمیگذرد و راضی نیست.

  کسرا میرلوحی پاسخ

  یکی از دوستام کپی محصولات شما را‌تهیه کرده بود پارسال متاسفانه نتیجه نگرفتن
  چون جدا از مشکل شرعی و قانونی اصلا کیفیت نداشت و مشاوره هم نداشت.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   محصولات کپی جدا از اشکالات شرعی و عرفی فاقد کیفیت است. و فقط یک عده سود جو با دزدی زحمت مردم میخواهند به خیال خودشان به خلق خدا کمک کنند.

  🔴 پاسخ

  سلام
  اگه کسی کپی شده رو تهیه کنه رشته خوبی هم قبول بشه
  بعد بخواهد حلالیت بگیره چیکار باید بکنه؟
  هزینش چقده؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   ما از طرف اساتید مجموعه نمیتوانیم به کسی که از محصولات کپی استفاده میکنه اجازه و حلالیت بدهیم. و کار شما از حیث قانونی- شرعی و اخلاقی گناه محسوب میشود. چون موسسه برای تهیه این محصولات زحمت زیادی را متحمل شده است.

  🔴 پاسخ

  اگه هزینش و بده چی؟

  مهدی داری پاسخ

  سلام آقا فرض کنین هزینه یه دانش آموز نه میلیون تو حرف آخر میشه و دانش آموز خانوادش قبول نمیکنه همچین هزینه ای رو بپردازه یا توانایی نداره اگه اون دانش آموز از محصول کپی استفاده کنه و بعد که کسب درامد کرد به جای 9 میلیون بیست میلیون به حرف آخر بده آیا میشه حلالیت بگیره

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   تو زندگی روزمره هر کدام از ماها، خیلی موارد و کالاها هست که آرزوی بودنش را داریم اما به دلیلی نمیتوانیم تهیه کنیم. آیا رواست که ما آن کالا را از راه غیر مشروع تهیه کنیم؟؟؟
   محصولات حرف آخر به نسبت همه محصولات کنکوری مشابه و کلاسهای کنکوری نازلترین قیمت را دارد و از طرفی، در صورتی که دانش آموزی نتواند کل پکیج را یکجا تهیه کند میتواند به صورت مرحله ای و اقساط اقدام کند.

  محمد رضا پاسخ

  سلام من یک کانال تلگرامی رو میشناسم که کل پکیج هاتون رو رایگان کذاشته باید به کجا معرفی کنم؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیز
   مشخصات کانال فوق را به تلگرام شماره 09106620394 ارسال فرماید.

  Esi پاسخ

  سلام ایا میشه بعد از استفاده از کپی محصولات به دلیل حق الناس بودن و...هزینه را پرداخت کرد و حلالیت گرفت؟؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   بله امکانپذیره
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

  فاطمه داودی پاسخ

  سلام من پکیج عربی نظام قدیم رو دست دوم که قیمت روی جلوش 290هزار تومن هست به قیمت 80هزار تومن تهیه کردم میخواستم بپرسم من باید 290رو بدم یا 485هزار تومن تورو خدا خیلی برام مهمه بگید بهم

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   باسلام
   با شماره 09106620394 تماس بگیرید.

  فاطمه پاسخ

  سلام من پکیج ادبیات وعربی ودینی رو دست دوم تهیه کردم آیا بعد از استفاده کردن میشه به صورت اقساط پرداخت کرد؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   باشماره 02164035 تماس بگیرید

  علیرضا داودی پاسخ

  سلام کپی کرده باشیم بخوایم هزینشو بدیم آیا امکان پذیره وباید حتما حلالیت گرفت

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   بله امکانپذیره

  علیرضا پورداودی پاسخ

  سلام خسته نباشید من دینی وادبیات رو کپی میخوام ببینم اونوقت نمیدونم چه هزینه ای باید پرداخت کنم بعد از کنکور لطفا راهنمایی کنید

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   به شماره 02164035 تماس بگیرید

  anne پاسخ

  قیمت این محصولات خیلی زیاده و اگر کمی منصفانه تر باشه همه میتونن بخرن و کسی کپی نمیکنه
  آخه مگه چقدر میخواین از فروش اینا سود ببرین ؟ واقعا هدفتون چیه ؟ کسایی که پولدار و تو شهر های پر امکانات باشن کلاسای حضوری این اساتید رو میرن که خیلی بهتر هم هست.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   کامنت شما چند جواب کوتاه داره
   1- شما از هزینه تولید این پکیج ها( اجاره استودیو، تولید فیلم، تدوین، تکثیر، برنامه تلویزیونی و خدمات) خبر دارید؟؟
   2- شما اگر هدف حرف آخر رو هنوز متوجه نشده ای کافیه یک سری به دانشگاه علوم پزشکی کشور مانند تهران، شهید بهشتی، دانشگاه ایران و مرکز استانی بزنید. و از نزدیک دانشجویان پزشکی مناطق محروم رو ببینید که با پکیج های حرف آخر بهترین دانشگاه و رشته رو قبول شدن. مانند مهدی ایمانی از اسفرین که پزشکی دانشگاه ایران قبول شده. محمد رضا خوش رو از زاهدن و....
   3- شما هنوز فرق و مزایایی این پکیج ها رو با کلاس های خصوصی درک نکرده اید. زیست دهم حرف آخر 55 ساعت تدریسه که 290 هزار تومان قیمتشه. در شهر خودت هزینه هر ساعت زیست رو جویا شوید و سپس قضاوت کنید.
   موفق باشید.

  حدیث پاسخ

  سلام من سی دی های حرف آخر تهیه کردم ولی متاسفانه نتونستم امسال. برای کنکور خوب بخونم‌میخوام سال بعد استفاده‌کنم ولی متاسفانه هارد کامپیوترم مشکل داره ومن میترسم خراب بشه برای سال بعد ومن نتونم دیگه از سی دی ها استفاده کنم میخواستم سی دی هارو‌کپی کنم ولی نمیشه میشه بگید چجوری سی دی هارو میشه کپی کرد

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   با پشتیبانی موسسه 02164035 تماس بگیرید حل میشه. نیازی به کپی کردن نیست.

  حدیث پاسخ

  آخه سی دی هارو نصب کردم روی کامپیوتر ، مشکلم اینجاست که اگه هارد کامپیوتر مشکل پیدا کرد سی دی ها که دیگه روی سیستم دیگه نصب نمیشن من چیکار کنم واقعا درتوانم نیست سال بعد دوباره سی دی هارو تهیه کنم امسال به سختی تهیه کردم توروخدا بگید چیکار کنم

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با پشتیبانی موسسه تماس حاصل فرماید راهنمایی میشود و جای نگرانی نیست.

  اکبر جولایی پاسخ

  بابا یه تخفیف بزارید اینقدر هم بی انصاف نباشید تا مردم نرن کپی بخرند

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   کل مجموعه حرف آخر 600 ساعت تدریس است. که نهایت قیمت پکیج اگر 7 میلیون در نظر بگیریم هر ساعت تدریس 12 هزار تومان میشه.
   در دور افتاده ترین نقاط کشور، اگر کلاس خصوصی تشریف ببرید حداقل برای هر ساعت تدریس 60 هزار تومان هزینه دریافت میکنند. حالا از شیوه تدریس و سبک تدریس هم صرف نظر میکنیم

  طاها پاسخ

  کل پکیج میشع ۱۲میلیون تومن چجوری باید بخرن مردم برا همینه ک کپی میخرن با اینکه میدونن مشکل شرعی داره کاش انقد همه وضعشون خوب بود که اورجینال میخریدن

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   دوست عزیز
   کل محصولات حرف آخر را میتوان با تخفیف ویژه با 8 میلیون تومان دریافت کرد. که این هزینه حتی در دورترین شهرهای کشور هزینه کلاس دو الی سه درس تخصصی است.
   از طرفی هزینه تولید و تبلیغات در کنترل موسسه نیست. و این هزینه ها سال به سال بیشتر میشود. بر همین اساس قیمت پکیج ها افزایش مییابد