حرف آخر
حرف آخر

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

بی شک خیلی از شما داوطلبان کنکور سراسری فروش کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) را در سایت های مختلف، کانالهای تلگرامی و دنیای مجازی شنیده اید. و شاید برخی از شما کنکوری های عزیز به دلایل متعددی خواسته یا ناخواسته اقدام به تهیه این محصولات کرده اید. خیلی از دوستانی که از سر نا آگاهی اقدام به این کار کرده اند طی تماس های مکرر با موسسه حرف آخر و ارسال پیام های زیاد ابراز ناراحتی، ندامت و پشیمانی کرده اند و تلاش داشته اند تا با استاد منتظری و سایر اساتید حرف آخر صحبت  و حلالیت بطلبند. بر این اساس امروز قصد داریم نکاتی که در این مورد وجود دارد و لازم است گفته شود خدمت شما دوستان کنکوری توضیح بدهیم.

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

 

افزایش حساسیت کنکور و نگرانی خانواده ها از آینده تحصیلی و کاری فرزندانشان به تب و تاب کنکور افزوده است. این امر به تاسیس و وجود موسسات و انتشارات کنکوری متعددی در سطح کشور منجر شده است. اگر از نکات مثبت و مفید این اتفاق بگذریم، به یک آفت بزرگ برای خیلی از دانش آموزان، داوطلبان کنکوری و خانواده ها تبدیل شده است. تبلیغات متعدد موسسات کنکوری باعث سردرگمی و شاخه به شاخه پریدن داوطلبان کنکوری شده است و به جای سر دو راهی قرار گرفتن، سر هزار راهی قرار گرفته اند. خیلی از دانش آموزان متاسفانه علیرغم هزینه های زیاد مادی با وجود پکیج های کنکوری متعدد نتوانسته اند نتیجه مطلوب را کسب کنند که این بحث بی شک دلایل متعدد دیگر نیز دارد که سعی خواهیم کرد در مقالات بعدی به آن بپردازیم.

قصد داریم خوب و بد را امروز با شما در میان بزاریم و انتخاب را به خودتان واگذار کنیم.

 

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر برای همه شما داوطلبان کنکوری اسم شناخته شده ای است. نزدیک به یک دهه از فعالیت آموزشی و کنکوری حرف آخر میگذرد و خوشبختانه ترقی و پیشرفت حرف آخر روز افزون بوده است و خواهد بود. روش های نوین آموزشی، استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی، ارائه راهکارهای جالب در تدریس و تست زنی، استفاده از تصاویر سه بعدی برای آموزش مفهومی و شهودی مطالب مهم، زمان بسیار مناسب آموزش و خیلی موارد دیگر به ترقی حرف آخر انجامیده است و خوشبختانه کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری سالهای اخیر و بخصوص کنکور 97 پشتوانه ادعای ماست و امروز با افتخار اعلام میکنیم که در سطح بهترین و عالی ترین موسسه کنکوری کشور قرار داریم.

این امر باعث نگرانی خیلی از موسسات رقیب و افراد سوجو شده است.

نگرانی موسسات رقیب

همانگونه که پیش تر اشاره کردیم افزایش تب و تاب کنکور باعث ایجاد موسسات و انتشارات متعدد کنکوری در سطح کشور شده است. بالطبع همه این موسسات و انتشارات با هم دیگر در رقابت سخت و فشرده ای هستند و از هیچ تهمت و اقدامی جهت تخریب موسسات مترقی دریغ نخواهند کرد. همانگونه که خیلی از این موسسات و انتشارات تهمت های ناروای به موسسه حرف آخر داشته اند و سعی در تخریب وجه قانونی و ممتاز حرف آخر داشته اند. اما خوشبختانه این تهمت ها باعث نشده که داوطلبان کنکوری  از انتخاب بهترین منابع کنکوری چشم پوشی کنند.

افراد سو جو

تعداد اندکی از افراد سود جو در شهرهای مختلف کشور به دلایلی از قبیل کسب سود و درآمد، کمک به افراد و دانش آموزان بی بضاعت و دلایل مختلفی دیگری اقدام به کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) میکنند. که میخواهیم چند نکته برای این افراد، دانش آموزان و داوطلبان کنکور را روشن کنیم

 1. ابتدا روی سخن ما با افراد سو جوی است که به  زعم خودشان میخواهند دسترنج و زحمت سایرین را به خیر و صدقه خودشان تبدیل کنند و در اختیار دانش آموزان قرار بدهند. اگر تمایل به کمک و کار خیر خواهانه و پسندیده در جامعه دارید از وجود و توانایی خودتان مایه بگذارید و برای این دسته از دانش آموزان کلاسهای خصوصی و رفع اشکال دایر کنید که بی شک دارای ثواب بیشتر و بسیار هم پسندیده است نه اینکه زحمت سایرین را به غارت میبرید و با هدف کسب سود به مردم میفروشید.
 2. دوستان دانش آموزان و داوطلبان عزیز خرید کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) یا هر موسسه دیگری، کار پسندیده نیست و از حیث قانونی، شرعی، عرفی و اخلاقی درست نیست و خرید اموال دزدی محسوب میشود که به لحاظ اخروی، انسانی و وجدانی دارای مجازات زیادی است.

نتیجه گیری

 زحمات و تلاش شبانه روزی اساتید مجموعه حرف آخر جدا از هزینه های تولید آن بی خبر هستید. بی شک اگر تلاش اساتید حرف آخر را از نزدیک شاهد بودید فریب افراد سودجو را نمی خوردید.

بنابراین امیدواریم که با نخریدن و پشت پا زدن به کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) عرصه را برای افراد سود جو و فریبکار ببندیم و دیگر شاهد ندامت و پشیمانی شما عزیزان و طلب آمرزش و حلالیت نباشیم. با تاکید اعلام میکنیم که موسسه حرف آخر و تمام اساتید زحمتکش حرف آخر راضی به خرید کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) نیستند و دانش آموزان و داوطلبانی که از کپی محصولات استفاده میکنند را حلال نمیکنند.

پرده پاک درونتان را با خرید اموال دزدی تیره نکنید

 

گوشه ای از دستاورد و موفقیت حرف آخر در کنکور 97

 1. اسماعیل احمدی رتبه 23 تجربی
 2. میثم فرهمند رتبه 39 تجربی
 3. سروین سلیمانپور رتبه 41 تجربی
 4. سروش سروری رتبه 45 تجربی
 5. محمدرضا خوش رو رتبه 59 تجربی
 6. مهدی ایمانی رتبه 66 تجربی
 7. عرفان شهبازی رتبه 101 تجربی

 

میثم فرهمند

مهدی ایمانی

مشاوره رایگان دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور 98، کنکور 99 و کنکور 1400 می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصولات حرف آخر با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

دیدگاه‌ها (4)
5 based on 1 reviews

*
*

19 + دو =

  زهرا پاسخ

  سلام من فیلم های شمارو تهیه کردم و یکسال ازشون استفاده کردم الان میخواستم با رضایت خودم ب یکی از دوستام بدم.در ضمن من فیلماتونو از خود موسسه شما بطور قانونی خریدم.میخواستم بگم ک ایا این کار هم حق الناسه؟شما راضی هستین یا نه؟اگه بدم اشکالی داره؟ملتمسانه ازتون خواهش میکنم همینجا بهم جواب بدین.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام. شما هزینه ای را پرداخت کردید و در قبالش از محصولات حرف آخر استفاده کرده اید. از انجا که امکان دست به دست کردن و کپی محصولات وجود دارد از دید موسسه حرف آخر این کار اشکال شرعی دارد و موسسه در چنین مواردی از حق خودش نمیگذرد و راضی نیست.

  کسرا میرلوحی پاسخ

  یکی از دوستام کپی محصولات شما را‌تهیه کرده بود پارسال متاسفانه نتیجه نگرفتن
  چون جدا از مشکل شرعی و قانونی اصلا کیفیت نداشت و مشاوره هم نداشت.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   محصولات کپی جدا از اشکالات شرعی و عرفی فاقد کیفیت است. و فقط یک عده سود جو با دزدی زحمت مردم میخواهند به خیال خودشان به خلق خدا کمک کنند.