حرف آخر
حرف آخر

کپی محصولات حرف آخر – ممنوعیت خرید پکیج های کنکوری

کپی محصولات حرف آخر

بی شک خیلی از شما داوطلبان کنکور سراسری فروش کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) را در سایت های مختلف، کانالهای تلگرامی و دنیای مجازی شنیده اید.  شاید برخی از شما کنکوری های عزیز به دلایل متعددی خواسته یا ناخواسته اقدام به تهیه این محصولات کرده اید. خیلی از دوستانی که از سر نا آگاهی اقدام به این کار کرده اند طی تماس های مکرر با موسسه حرف آخر و ارسال پیام های زیاد ابراز ناراحتی، ندامت و پشیمانی کرده اند و تلاش داشته اند تا با استاد منتظری و سایر اساتید حرف آخر صحبت و حلالیت بطلبند. بر این اساس امروز قصد داریم نکاتی که در این مورد وجود دارد و لازم است گفته شود خدمت شما دوستان کنکوری توضیح بدهیم.

 

کپی محصولات حرف آخر

افزایش حساسیت کنکور و نگرانی خانواده ها از آینده تحصیلی و کاری فرزندانشان به تب و تاب کنکور افزوده است. این امر به تاسیس و وجود موسسات و انتشارات کنکوری متعددی در سطح کشور منجر شده است. اگر از نکات مثبت و مفید این اتفاق بگذریم، به یک آفت بزرگ برای خیلی از دانش آموزان، داوطلبان کنکوری و خانواده ها تبدیل شده است. تبلیغات متعدد موسسات کنکوری باعث سردرگمی و شاخه به شاخه پریدن داوطلبان کنکوری شده است و به جای سر دو راهی قرار گرفتن، سر هزار راهی قرار گرفته اند. خیلی از دانش آموزان متاسفانه علیرغم هزینه های زیاد مادی با وجود پکیج های کنکوری متعدد نتوانسته اند نتیجه مطلوب را کسب کنند که این بحث بی شک دلایل متعدد دیگر نیز دارد که سعی خواهیم کرد در مقالات بعدی به آن بپردازیم. 

 

 

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر برای همه شما داوطلبان کنکوری اسم شناخته شده ای است. نزدیک به یک دهه از فعالیت آموزشی و کنکوری حرف آخر میگذرد و خوشبختانه ترقی و پیشرفت حرف آخر روز افزون بوده است و خواهد بود. روش های نوین آموزشی، استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی، ارائه راهکارهای جالب در تدریس و تست زنی، استفاده از تصاویر سه بعدی برای آموزش مفهومی و شهودی مطالب مهم، زمان بسیار مناسب آموزش و خیلی موارد دیگر به ترقی حرف آخر انجامیده است. خوشبختانه کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری سالهای اخیر پشتوانه ادعای ماست. امروز با افتخار اعلام میکنیم که در سطح بهترین و عالی ترین موسسه کنکوری کشور قرار داریم. این امر باعث نگرانی خیلی از موسسات رقیب و افراد سوجو شده است.

 

 

نگرانی موسسات رقیب

همانگونه که پیش تر اشاره کردیم افزایش تب و تاب کنکور باعث ایجاد موسسات و انتشارات متعدد کنکوری در سطح کشور شده است. بالطبع همه این موسسات و انتشارات با هم دیگر در رقابت سخت و فشرده ای هستند و از هیچ تهمت و اقدامی جهت تخریب موسسات مترقی دریغ نخواهند کرد. همانگونه که خیلی از این موسسات و انتشارات تهمت های ناروای به موسسه حرف آخر داشته اند و سعی در تخریب وجه قانونی و ممتاز حرف آخر داشته اند. اما خوشبختانه این تهمت ها باعث نشده که داوطلبان کنکوری  از انتخاب بهترین منابع کنکوری چشم پوشی کنند. 

 

 

ممنوعیت کپی محصولات حرف آخر

استفاده از کپی محصولات حرف آخر حرام است. اساتید مجموعه تحت هیچ عنوانی اجازه استفاده از کپی محصولات را به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نمیدهند.

افراد سو جو

تعداد اندکی از افراد سود جو در شهرهای مختلف کشور به دلایلی از قبیل کسب سود و درآمد، کمک به افراد و دانش آموزان بی بضاعت و دلایل مختلفی دیگری اقدام به کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) میکنند. که میخواهیم چند نکته برای این افراد، دانش آموزان و داوطلبان کنکور را روشن کنیم.

 1. ابتدا روی سخن ما با افراد سود جوی است که به  زعم خودشان میخواهند دسترنج و زحمت سایرین را به خیر و صدقه خودشان تبدیل کنند و در اختیار دانش آموزان قرار بدهند. اگر تمایل به کمک و کار خیر خواهانه و پسندیده در جامعه دارید از وجود و توانایی خودتان مایه بگذارید و برای این دسته از دانش آموزان کلاسهای خصوصی و رفع اشکال دایر کنید که بی شک دارای ثواب بیشتر و بسیار هم پسندیده است. نه اینکه زحمت سایرین را به غارت میبرید و با هدف کسب سود به مردم میفروشید.
 2. دوستان دانش آموزان و داوطلبان عزیز خرید کپی محصولات حرف آخر یا هر موسسه دیگری، کار پسندیده نیست و از حیث قانونی، شرعی، عرفی و اخلاقی درست نیست و خرید اموال دزدی محسوب میشود که به لحاظ اخروی، انسانی و وجدانی دارای مجازات زیادی است.

 

سوالات متداول دانش آموزان

ما نمیدانستیم که محصول کپی شده را دریافت کردیم چکار باید انجام دهیم؟ برای دریافت محصولات اورجینال حرف آخر میتوانید با تماس با شماره 02166041535 و 09120085450 و 09106620394 اقدام کنید. کلیه واریزی محصولات به شماره کارت حرف آخر مهر میباشد. واریز به شماره کارت های غیر از حرف آخر فاقد اعتبار میباشد.

 

میخواهیم با استاد منتظری صحبت کنیم و حالالیت بگیریم. از آنجا که به کررات در شبکه های اجتماعی، رسانه و محصولات موسسه به آن اشاره شده، استفده از محصولات کپی حرام است. استاد منتظری و سایر اساتید با دانش آموزان و داوطلبان کنکوری اتمام حجت کرده اند. پس لطفا تقاضای صحبت با اساتید را نفرماید.

 

بعد از قبولی و کنکور هزینه محصولات کپی را پرداخت میکنم. این امکان و درخواست وجود ندارد و مورد قبول نیست. 

نتیجه گیری

 زحمات و تلاش شبانه روزی اساتید مجموعه حرف آخر جدا از هزینه های تولید آن بی خبر هستید. بی شک اگر تلاش اساتید حرف آخر را از نزدیک شاهد بودید فریب افراد سودجو را نمی خوردید. بنابراین امیدواریم که با نخریدن و پشت پا زدن به کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) عرصه را برای افراد سود جو و فریبکار ببندیم. و دیگر شاهد ندامت و پشیمانی شما عزیزان و طلب آمرزش و حلالیت نباشیم. با تاکید اعلام میکنیم که موسسه حرف آخر و تمام اساتید زحمتکش حرف آخر راضی به خرید کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر) نیستند. و دانش آموزان و داوطلبانی که از کپی محصولات استفاده میکنند را حلال نمیکنند. پرده پاک درونتان را با خرید اموال دزدی تیره نکنید

 

گوشه ای از دستاورد و موفقیت حرف آخر در کنکور های اخیر

 1. اسماعیل احمدی رتبه 23 تجربی
 2. میثم فرهمند رتبه 39 تجربی
 3. سروین سلیمانپور رتبه 41 تجربی
 4. سروش سروری رتبه 45 تجربی
 5. محمدرضا خوش رو رتبه 59 تجربی
 6. مهدی ایمانی رتبه 66 تجربی
 7. عرفان شهبازی رتبه 101 تجربی
 8. شهاب کهزادی رتبه 6 منطقه – رشته تجربی
 9. رامین چهرقانی رتبه 14 منطقه – رشته تجربی
 10. کارو محمدی رتبه 75 منطقه – رشته تجربی
 11. امیر رضا زینالی رتبه 228 منطقه – رشته تجربی
 12. رضا عبداللهی رتبه 258 منطقه – رشته تجربی
 13. علیرضا مردانی رتبه 10 منطقه – رشته ریاضی
 14.  شایان رادمهر رتبه 43 منطقه – رشته تجربی
 15. مهدی رسولی رتبه 286 منطقه – رشته تجربی
 16. روژین یاری رتبه 18 منطقه – رشته تجربی
 17. هانا یاری رتبه 12 منطقه – رشته تجربی
 18. آرمان رنجبر رتبه 26 منطقه – رشته تجربی
 19. فردین شقاقی رتبه 9 منطقه – رشته انسانی
 20. شعیب دستباز رتبه 70 منطقه – رشته انسانی
 21. میلاد پور زاهد رتبه 49 منطقه – رشته تجربی
 22. محمد زمانی رتبه 48 منطقه – رشته تجربی
 23. فاطمه کشاورز رتبه 29 منطقه رشته تجربی
 24. احسان سپهری رتبه 158 منطقه – رشته تجربی
 25. امیر پارسا مقصودی رتبه 103  منطقه – رشته تجربی

 

 

 

مشاوره رایگان دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

اسامی برخی از رتبه برتر های سالهای اخیر حرف آخر در بالا درج شد، به دلیل محدودیت های نگارشی، از دوستان رتبه برتر حرف آخری که اسامی آنها درج نشده است پوزش میطلبیم. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای کسب مشاوره رایگان و تهیه محصولات اورجینال میتوانند با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.

کپی محصولات حرف آخر( پکیج های کنکوری حرف آخر)

دیدگاه‌ها (123)

*
*

  زهرا پاسخ

  سلام من فیلم های شمارو تهیه کردم و یکسال ازشون استفاده کردم الان میخواستم با رضایت خودم ب یکی از دوستام بدم.در ضمن من فیلماتونو از خود موسسه شما بطور قانونی خریدم.میخواستم بگم ک ایا این کار هم حق الناسه؟شما راضی هستین یا نه؟اگه بدم اشکالی داره؟ملتمسانه ازتون خواهش میکنم همینجا بهم جواب بدین.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام. شما هزینه ای را پرداخت کردید و در قبالش از محصولات حرف آخر استفاده کرده اید. از انجا که امکان دست به دست کردن و کپی محصولات وجود دارد از دید موسسه حرف آخر این کار اشکال شرعی دارد و موسسه در چنین مواردی از حق خودش نمیگذرد و راضی نیست.

  کسرا میرلوحی پاسخ

  یکی از دوستام کپی محصولات شما را‌تهیه کرده بود پارسال متاسفانه نتیجه نگرفتن
  چون جدا از مشکل شرعی و قانونی اصلا کیفیت نداشت و مشاوره هم نداشت.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   محصولات کپی جدا از اشکالات شرعی و عرفی فاقد کیفیت است. و فقط یک عده سود جو با دزدی زحمت مردم میخواهند به خیال خودشان به خلق خدا کمک کنند.

  🔴 پاسخ

  سلام
  اگه کسی کپی شده رو تهیه کنه رشته خوبی هم قبول بشه
  بعد بخواهد حلالیت بگیره چیکار باید بکنه؟
  هزینش چقده؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   ما از طرف اساتید مجموعه نمیتوانیم به کسی که از محصولات کپی استفاده میکنه اجازه و حلالیت بدهیم. و کار شما از حیث قانونی- شرعی و اخلاقی گناه محسوب میشود. چون موسسه برای تهیه این محصولات زحمت زیادی را متحمل شده است.

  🔴 پاسخ

  اگه هزینش و بده چی؟

  مهدی داری پاسخ

  سلام آقا فرض کنین هزینه یه دانش آموز نه میلیون تو حرف آخر میشه و دانش آموز خانوادش قبول نمیکنه همچین هزینه ای رو بپردازه یا توانایی نداره اگه اون دانش آموز از محصول کپی استفاده کنه و بعد که کسب درامد کرد به جای 9 میلیون بیست میلیون به حرف آخر بده آیا میشه حلالیت بگیره

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   تو زندگی روزمره هر کدام از ماها، خیلی موارد و کالاها هست که آرزوی بودنش را داریم اما به دلیلی نمیتوانیم تهیه کنیم. آیا رواست که ما آن کالا را از راه غیر مشروع تهیه کنیم؟؟؟
   محصولات حرف آخر به نسبت همه محصولات کنکوری مشابه و کلاسهای کنکوری نازلترین قیمت را دارد و از طرفی، در صورتی که دانش آموزی نتواند کل پکیج را یکجا تهیه کند میتواند به صورت مرحله ای و اقساط اقدام کند.

  محمد رضا پاسخ

  سلام من یک کانال تلگرامی رو میشناسم که کل پکیج هاتون رو رایگان کذاشته باید به کجا معرفی کنم؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیز
   مشخصات کانال فوق را به تلگرام شماره 09106620394 ارسال فرماید.

  Esi پاسخ

  سلام ایا میشه بعد از استفاده از کپی محصولات به دلیل حق الناس بودن و...هزینه را پرداخت کرد و حلالیت گرفت؟؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   بله امکانپذیره
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

  فاطمه داودی پاسخ

  سلام من پکیج عربی نظام قدیم رو دست دوم که قیمت روی جلوش 290هزار تومن هست به قیمت 80هزار تومن تهیه کردم میخواستم بپرسم من باید 290رو بدم یا 485هزار تومن تورو خدا خیلی برام مهمه بگید بهم

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   باسلام
   با شماره 09106620394 تماس بگیرید.

  فاطمه پاسخ

  سلام من پکیج ادبیات وعربی ودینی رو دست دوم تهیه کردم آیا بعد از استفاده کردن میشه به صورت اقساط پرداخت کرد؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   باشماره 02164035 تماس بگیرید

  علیرضا داودی پاسخ

  سلام کپی کرده باشیم بخوایم هزینشو بدیم آیا امکان پذیره وباید حتما حلالیت گرفت

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   بله امکانپذیره

  علیرضا پورداودی پاسخ

  سلام خسته نباشید من دینی وادبیات رو کپی میخوام ببینم اونوقت نمیدونم چه هزینه ای باید پرداخت کنم بعد از کنکور لطفا راهنمایی کنید

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   به شماره 02164035 تماس بگیرید

  anne پاسخ

  قیمت این محصولات خیلی زیاده و اگر کمی منصفانه تر باشه همه میتونن بخرن و کسی کپی نمیکنه
  آخه مگه چقدر میخواین از فروش اینا سود ببرین ؟ واقعا هدفتون چیه ؟ کسایی که پولدار و تو شهر های پر امکانات باشن کلاسای حضوری این اساتید رو میرن که خیلی بهتر هم هست.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   کامنت شما چند جواب کوتاه داره
   1- شما از هزینه تولید این پکیج ها( اجاره استودیو، تولید فیلم، تدوین، تکثیر، برنامه تلویزیونی و خدمات) خبر دارید؟؟
   2- شما اگر هدف حرف آخر رو هنوز متوجه نشده ای کافیه یک سری به دانشگاه علوم پزشکی کشور مانند تهران، شهید بهشتی، دانشگاه ایران و مرکز استانی بزنید. و از نزدیک دانشجویان پزشکی مناطق محروم رو ببینید که با پکیج های حرف آخر بهترین دانشگاه و رشته رو قبول شدن. مانند مهدی ایمانی از اسفرین که پزشکی دانشگاه ایران قبول شده. محمد رضا خوش رو از زاهدن و....
   3- شما هنوز فرق و مزایایی این پکیج ها رو با کلاس های خصوصی درک نکرده اید. زیست دهم حرف آخر 55 ساعت تدریسه که 290 هزار تومان قیمتشه. در شهر خودت هزینه هر ساعت زیست رو جویا شوید و سپس قضاوت کنید.
   موفق باشید.

  حدیث پاسخ

  سلام من سی دی های حرف آخر تهیه کردم ولی متاسفانه نتونستم امسال. برای کنکور خوب بخونم‌میخوام سال بعد استفاده‌کنم ولی متاسفانه هارد کامپیوترم مشکل داره ومن میترسم خراب بشه برای سال بعد ومن نتونم دیگه از سی دی ها استفاده کنم میخواستم سی دی هارو‌کپی کنم ولی نمیشه میشه بگید چجوری سی دی هارو میشه کپی کرد

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   با پشتیبانی موسسه 02164035 تماس بگیرید حل میشه. نیازی به کپی کردن نیست.

  حدیث پاسخ

  آخه سی دی هارو نصب کردم روی کامپیوتر ، مشکلم اینجاست که اگه هارد کامپیوتر مشکل پیدا کرد سی دی ها که دیگه روی سیستم دیگه نصب نمیشن من چیکار کنم واقعا درتوانم نیست سال بعد دوباره سی دی هارو تهیه کنم امسال به سختی تهیه کردم توروخدا بگید چیکار کنم

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با پشتیبانی موسسه تماس حاصل فرماید راهنمایی میشود و جای نگرانی نیست.

  اکبر جولایی پاسخ

  بابا یه تخفیف بزارید اینقدر هم بی انصاف نباشید تا مردم نرن کپی بخرند

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام دوست عزیز
   کل مجموعه حرف آخر 600 ساعت تدریس است. که نهایت قیمت پکیج اگر 7 میلیون در نظر بگیریم هر ساعت تدریس 12 هزار تومان میشه.
   در دور افتاده ترین نقاط کشور، اگر کلاس خصوصی تشریف ببرید حداقل برای هر ساعت تدریس 60 هزار تومان هزینه دریافت میکنند. حالا از شیوه تدریس و سبک تدریس هم صرف نظر میکنیم

  طاها پاسخ

  کل پکیج میشع ۱۲میلیون تومن چجوری باید بخرن مردم برا همینه ک کپی میخرن با اینکه میدونن مشکل شرعی داره کاش انقد همه وضعشون خوب بود که اورجینال میخریدن

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   دوست عزیز
   کل محصولات حرف آخر را میتوان با تخفیف ویژه با 8 میلیون تومان دریافت کرد. که این هزینه حتی در دورترین شهرهای کشور هزینه کلاس دو الی سه درس تخصصی است.
   از طرفی هزینه تولید و تبلیغات در کنترل موسسه نیست. و این هزینه ها سال به سال بیشتر میشود. بر همین اساس قیمت پکیج ها افزایش مییابد

  امیرحسین پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من همه ی فیلمای شمارو ۴۰۰هزار تومن خریدم یکماه پیش ولی تا امروز که نگا کردم دیدم همون اول فیلم گفته کپی حرام است دیگه نگاه نکردم واینکه من تودرسام خیلی ضعیف هستم و واقعا توانایی پرداخت کلیپ هارو ندارم برا همینم میخواستم ببینم میشه تا موقعی که پول بیاد دطتم تمام هزینه زو پرداخت کنم؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   ممنونم
   استفاده از کپی محصولات حرف آخر قانونا و شرعا حرام و غیر قانونی است. افراد سود جو با کپی محصولات حرف آخر دسترنج و زحمات اساتید حرف آخر را به سرقت برده اند. و خیلی از داوطلبان با توجیه قیمت بالای محصولات حرف آخر اقدام به تهیه محصولات کپی میکنند که این کار سرقت و دزدی محسوب میشود.

  علی پاسخ

  سلام .من همه دی وی دی هارو از ی نفر ب قیمت پایین خریدم .و الان هیچ پولی نداشتم که اصلیشو بخرم.خودمم میدونم که شرعا حرامه ولی بعد ی مدتی پول دستم میاد تا اونموقع هم زمان میگزره .اگه هم اینارو نخرم دیگ باید درس نخونم و از عزاب وجدان کلا درسو ببوسم بزارم کنار شرایطم الان سخته واقعا .میخاستم بپرسم میشه از این کپی عایی که خریدم استفاده کنم بعد کنکور ک پول بیاد دستم خودم پرداخت کنم حلالیت بگیرم ؟غیر این باشه مجبورم استفاده نکنم کلا.لطفا جواب بدین .

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   از قبل باید هزینه اش پرداخت شود.

  مهدی پاسخ

  ببخشید موسسه حرف آخر، دقیقاً چه زمان هایی تخفیف ویژه میزاره واسه محصولاتش (تخفیف پلکانی رو نمیگم!)
  این دفعه تخفیف ۳۵درصد بود و من جیبم خالی بود چیزی بخرم؛ اما میخوام بدونم ازین تخفیف های خوب، دقیقاً بازهم چه زمانهایی دارین؟؟؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   تاریخ دقیقش مشخص نیست اما اگه مجددا تخفیف باشه اعلام میکنیم

  میم پاسخ

  سلام،یکی که خریده و استفاده کرده حالا پول دستش اومده میخواد قرضش رو بده یک کلمه بگین امکان حلالیت هست یا نه؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   باید هزینه اش پرداخت بشه

  arya پاسخ

  سلام
  من برخی از کپی های پکیج های فوق العاده شمارو دارم
  و الانم بخدا قسم پول یک کتاب هم ندارم چه برسه به پول یه پکیج
  میتونم الان از اینا استفاده کنم و هر وقت مشتغل شدم هزینه رو بپردازم

  بخدا شدیدا به این پکیجهاتون نیاز دارم مخصوصا عمومیا چون تو کنکور امسال میانگین اختصاصیام حدود ۵۷ بود ولی عمومیا رو خراب کردم
  تورو خدا این اجازه رو به من بدید

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   از آنجا که برای تهیه و آماده شدن پکیج های کنکوری و آموزشی حرف آخر زحمات و هزینه های زیادی شده اساتید اجازه استفاده از کپی را از حیث شرعی و عرفی به کسی نمیدهند.

  مرتضی پاسخ

  اگه بعد استفاده از محصولات کپی فارغ از نتیجه ای که گرفته شده پول پرداخت بشه همه ی اساتیدو کادر حرف آخر حلال میکنن؟اگه نمیکنن چرا دیگ آدم پول بریزه؟من اون موقع پول دستم نبود مجبور بودم استفاده کنم الان دستم اومده لطفا جواب واضحی بدین

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   جهت کسب اطلاعات کافی در این مورد با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

  F.t پاسخ

  سلام
  من بخشی از پکیج نظام قدیم رو به صورت کپی دارم ولی چون گفته شده حرام است هیچ کدوم رو نگاه هم نکردم میخواستم از شما درباره اینکه ما بچه های نظام قدیم سال آخر کنکور هست اجازه ای وجود داره ما از این پک های کپی استفاده کنیم یا خیر؟ ممنون از شما

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   از حیث اخلاقی، عرفی و شرعی استفاده از محصولات کپی حرام است و براین اساس اساتید مجموعه برای استفاده از محصولات کپی راضی نیستند

  un پاسخ

  سلام ، خسته نباشید
  من تازگی فیلمهارو از یک کانال رایگان پیدا و دانلود کردم و یه جلسه دیدم که نوشته بود حرام قطعش کردم ..
  خیلی نیاز دارم به این آموزشا ولی توان مالی برای خریدن رو ندارم ..
  هیچ راهی نیست که بصورت حلال و رایگان من امسال یکی دو درس فیلمهارو ببینم ؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   اساتید از حیث شرعی و عرفی راضی به استفاده از محصولات کپی نیستند و به کسی هم اجازه و حلالیت نمیدهند.

  معین پاسخ

  سلام به تیم مجموعه حرف اخر سوالی داشتم در مورد پکیج ها ایا میتونم انها رو از کانال دانلود کنم ؟چون نمیخاهم حق الناس رو گردنم باشه به خدا قسم من اگه پول داشتم میخریدم واز نظر مالی خیلی ضعیفم .....لطفا سریع جواب بدهید

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   اساتید اجازه نمیدن و راضی به انجام این کار نیستند.

  امیر مهدی پاسخ

  سلام چطوری باید حلالیت گرفت؟ اگه کسی هزینه پرداخت فیلمهارو نداشته باشه و بخواد تو کنکور موفق شه باید چیکار کنه. مگه فقط باید بچه پولدارا تو کنکور قبول شن. اگه هم گناهش پای کسی باشه پای کسیه ک فیلمهارو کپی کرده.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   دوست عزیز سلام
   اگر زحمت و روشهای که برای تهیه پکیجهای حرف آخر و آموزش به کار گرفته شده را در نظر بگیرید به نسبت کلاسهای کنکوری و خیلی از منابع دیگر موجود در بازار کنکور ارزان تر است. برای مثلا زیست دهم 55 ساعت تدریس شده که 340 هزار قیمت دارد یعنی هر ساعت تدریس 6 هزار تومان. در حالی که کلاسهای کنکوری حداقل ساعتی 70 هزار تومان بابت تدریس زیست شناسی میگیرند. صرف نظر از روش تدریس هزینه ها قابل مقایسه نیست.
   نکته دوم اینکه افراد سودجو کپی نکرده اند بلکه زحمت و رنج چندین استاد را دزده اند. شما در واقع میخواهی مال و اثر دزدیده شده را بخرید. برحسب حرف شما هزینه اگر هم بالا باشد آیا درسته که از افراد سودجو و کلاهبردار اثر دزدیده شده را بگیرید؟؟؟

  azadim پاسخ

  یه سول اساسی آیا همه ی موسسات کنکوری با توجه به این که باعث هرج ومرج وسلب آرامش از داوطلان کنکوری به خاطر دی وی دی های آموزشی شده اند خود کار گناهی نکرده اند که استفاده از کپیش حرام شده
  ودر کل آیا همه ی کسانی که این دیویدی هارا تهیه میکنند موفق می شوند واگر موفق نشند شما پولشان را به آنها پس میدید
  وبازهم توضیح همه ی موسسات با این دی وی دی ها عدالت آموزشی را به شکل کاملا ناروا به هم زده اند وامروز کم کم جامعه داره بیشتر ازهم جدا میشه کسی که پدرش پول داره میتونه درس بخونه موفق شه بقیه هم هیچ
  اینا بیشتر به جواب نیاز دارند
  ووو شما موسسات باید چه اندازه از این فیلم ها درآمد زایی کنید که میگید از حقمون نمیگزریم
  منم شخصا از حقم نمیگزرم چون شما موسسات عدالت آموزشی را به نفع سروتمندان بردید وما جاماندیم

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   دوست عزیز سلام
   جواب سوال اول : ابعاد مختلف زندگی به طرز چشم گیری در حال تغییر و تحول است. در بعد آموزش نیز چندین سال است که این نغییرات شروع شده است. ایجاد موسسات کنکوری آرامش کسی رو برهم نزده بلکه باعث ایجاد تنوع و رقابت برای ارتقاء کیفیت آموزش شده نیز شده است. هر چقدر تعدد در هر زمینه ای بیشتر باشد انحصار کنار میرود و کیفیت بیشتر میشود.

   جواب سوال دوم: پکیج های کنکوری نیز مانند هر وسیله دیگری که ما انسان ازش استفاده میکنیم بستگی به مصرف کننده اش دارد. کسی هست که با روزی 14 ساعت از وقت خود در کنار این پکیج ها به نتیجه میرسد و کسی هم روزی 2 ساعت زمان میزاره، آیا باید نتیجه این دو برابر باشد؟؟؟ در کشور سالانه 18 هزار نفر بر اثر تصادف جان خودشان را از دست میدهند. آیا فی نفسه خودرو وسیله بدی هست؟؟ یا مصرف کننده آن .... شما کدام کالا را در کشور سراغ دارید که بعد از مصرف آن و عدم حصول نتیجه هزینه شما را برگشت داده باشند و بدهند؟؟

   جواب سوال سوم؟
   در دور افتاده ترین شهرهای کشور صرف نظر از روش و کیفیت تدریس برای هر ساعت آموزش حداقل جلسه ای 50 هزار تومان دریافت میکنند. اما به طور مثال زیست دهم حرف آخر 55 ساعت تدریس است که 340 هزار قیمت دارد یعنی ساعتی 6 هزار تومان. با عالی ترین روش تدریس و کیفیت. مدارس غیر انتفاعی برای یکسال درسی حداقل 16 میلیون هزینه دریافت میکنند در حالی که کل محصولات حرف اخر برای 3 سال تحصیلی 8 میلیون تومان است.

   جواب سوال چهارم: خیلی از شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه های متعدد وجود دارد که هدف اصلی آنها جدا از ارائه خدمات، درآمد زایی و اشتغال است. آیا چون کسب در آمد میکنند باید از حق خود بگذرند؟ به چه حقی باید حق و زحمت خود را نادیده بگیرند؟؟

   نتیجه گیری:
   شکست هایمان را سر دیگران خالی نکنیم و برای زیر پا گذاشتن حق و حقوق دیگران و پایمال کردن زحمت سایرین و تصرف نامشروع اموال آنها فلسفه و حرف و حدیث دروست نکنیم. افراد سود جو و دزد محصولات و اثر دیگران را درقالب کپی در اختیار عده ای از داطلبان میگذارند. کار این افراد برای شما توجیه تر از دفاع یک موسسه از حق خودش است.

   موفق باشید.

  MAGHDAD پاسخ

  سلام.ببخشید 20 آزمون جامع نظام جدید کی تولید میشه؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   به احتمال زیاد دیماه تولید میشه

  هادی پاسخ

  سلام خسته نباشید
  اگر فردی هیچ پولی برای کپی محصولات شما نداده باشد و از کپی محصولات شما استفاده کند و بعد از قبولی در کنکور در رشته تاپ میتونه حساب کنه هزینشو باهاتون؟ و تا قبل کنکور رازی هستین ازش؟؟؟؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   در هر شرایط اساتید برای استفاده از محصولات کپی اضی نیستند

  حق طلب پاسخ

  باسلام فردی رو میشناسم در یکی از شهرهای لرستان بصورت گسترده محصولات حرف آخر کپی و پخش میکنه پول خوبیم در میاره از این راه من واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم شما این همه زحمت کشیدین ولی افراد دیگه دارن بهره برداری میکنن اگه واقعا قصد پیگیری داشتین بگید تا مشخصاتشو براتون بفرستم.

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   از لطف شما دوست عزیز به مجموعه حرف آخر سپاسگزاریم. میتوانید مشخصات فرد مذکور را به شماره 09106620394 ارسال فرماید.

   کار همچین افرادی دزدی در روز روشن است که متاسفانه سایر افراد نیز از دزدی افراد سودجو استقبال میکنند که این امر باعث اتلاف زحمت و تلاش اساتید از مجموعه شده است.

  دانیال پاسخ

  سلام اگه یه بابایی محصولات رو خریده باشه و اون ها رو تو کانال گذاشته باشه به صورت رایگان خودش استفاده نکرده باشه و به منبر های کنکوری گذاشته باشه راضی هستین اگه استفاده کنیم ازش

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   این کار دزدی محسوب میشود و اساتید راضی به انجام آن نیستند. کلیه عواقب اخروی و قانونی برعهده انتشار کننده است.

  hardy پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  یکی از دوستان من محصولات حرف اخر را از دوستش که ان ها را خریداری کرده به صورت کپی کرفته و استفاده می کند.
  الان عذاب وجدان دارد و فکر می کند ک این فیلم ها حرام می باشد اما از یک مجتهد پرسیده که چون قبلا خریداری شده
  هیچ مشکلی ندارد.
  اکنون می خواستم بدونم مشکلی ندارد یا حرام می باشد
  با تشکر

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام
   پکیج درسی و آموزشی کار فرهنگی است و مانند سایر وسایل نیست که اگر قبلا بابتش پول پرداخت شده مشکلی نیست. آیا شما میتوانید از ماشین خریدار شده کپی کنید؟
   بعضیا میگویند مانند خودرو که پول پرداختش برای تهیه اش میتوان مورد معامله قرار بگیرید. اما خودرو قابل کپی نیست ولی این پکیج ها قابل کپی است و یک تفر متیواند آن را کپی و توزیع کند که این مصادق بارز دزدی اثر دیگران محسوب میشود. و اساتید به کررات اعلام میکنند که این کار حرام است.

  سینا رضایی پاسخ

  سلام یکی از دوستان بنده از پکیج شما استفاده کرده و الان دیگه بدردش نمی خوره و می خواد به من بفروشه آیا حلاله ؟

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه امکانپذیر نیست در صورت استفاده کلیه عواقبش برا عهده خودتان میباشد.

  سینا رضایی پاسخ

  سلام من یکی از دوستانم پکیج شما رو خریده و استفاده کرده حالا اگه بده منم استفاده کنم حرامه؟؟

  یه بنده پشیمان پاسخ

  سلام ببخشید من از کپی حرف آخر استفاده کردم،واطلاعی از حرام بودنشان نداشتم اما وقتی متوجه شدم و صحبت دلسوزانه آقای روان و دیگر استید را شنیدم از ته دل پشیمان شدم وآنها را پاک کردم،وضعیت مالی خوبی هم ندارم تا پکیج کامل را بخرم به همین دلیل ۲۰آزمون احتمالی را از خود موسسه خریداری کردم.والان پشیمانم که چرا من از کپی استفاده کردم.اگر میشه حلالم کنید واقعا پشیمانم😔

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   استفاده ار محصولات کپی قانونا- شرعا و عرفا حرام است

  علی پاسخ

  سلام ببخشید من بدلیل عدم آگاهی ازحرام بودن کپی های حرف آخر استفاد کردم اگر من همان درس هایی که استفاده کردم را از موسسه خریداری کنم آیا من را می بخشید؟

   فواد شهسواری پاسخ

   با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

  علی پاسخ

  سلام ببخشید
  من خودم فقط از دو فصل ریاضی و شیمی کپی استفاده کردم
  حالا اگه یک چهارم هزینه های هر پکیج رو بدم حلال میکنید؟

   فواد شهسواری پاسخ

   استفاده از محصولات کپی به دلیل ضایع شدن زحمات اساتید حرام است.. خیلی از افراد سودجو به دلایل مالی و عده ای نیز به دلیل جلب نظر دانش آموزان برای مشاوره کنکوری و سو استفاده از داوطلبان کنکوری اقدام به فروش محصولات حرف آخر تحت عنوان کپی میکنند.

   داوطلبان و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند اساتید حرف آخر از حق خود در این مورد نمیگذرند و به کسی حلالیت نمیدهند.

  محمد علی پاسخ

  با سلام ببخشید میخواستم بگم من پکیج ۶۰۴۰ را از تو یه سایت دانلود کردم و یه چند تا آزمونشا دیدم ولی وقتی توجه کردم دیدم نوشته حرامه دیگه به هیج وجه استفاده نکردم میخواستم بگم میشه اونا را حلال کنید و به علت مشکل مالی نمیتوانم اون چند تا را جبران کنم خیلی ممنون قول میدم همشا پاک کنم دیگه نبینم

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   در صورت عدم استفاده مشکلی نیست

  Zahra پاسخ

  سلام ببخشید من از کپی فیلم های فقط تخصصی های 6040 حرف آخر استفاده کردم اولش نمیدونستم که کپی هستن چون پسر داییم کنکور داره اون این فیلم ها رو به من داد الان خیلی پشیمونم ولی دارم همه پولامو جمع میکنم که پول رو به حرف آخر پس بدم
  آیا امکان داره یکی از کپی حرف آخر استفاده کرده باشه بعدش پولشو بده و حلالیت بگیره؟؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   اساتید اجازه کپی محصولات را نمیدهند عواقب قانونی و شرعی آن بر عهده استفاده کننده است و افراد منتشر کننده محصولات تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

  ابوالفضل پاسخ

  سلام من می خواستم کل پکیج 6040 رو تهیه کنم ولی واقعا پول نتونستم به هیچ وجه جور کنم حتی قسمتی است اشکالی داره الان از کپی استفاده کنم و بعداً هزینش رو کاملا بپردازم

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   اساتید اجازه استفاده از محصولات کپی را نمیدهند و حرام است.

   برای گرفتن تخفیف میتوانی با شماره های09120085450 و 0106620394 تماس حاصل فرماید

  محیا پاسخ

  سلام خوبین؟ خسته نباشید... راستش یه عرضی داشتم... میخواستم شخصا با اقای منتظری تماس بگیرم. چطوری میتونم با ایشون حرف بزنم؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   با شماره 02166041535 تماس حاصل فرماید تا راهنمایی شود

  محمد پاسخ

  سلام.من الان از عربی و دینی شما به صورت کپی استفاده میکنم والان پولش رو ندارم که بدم... آیا میتونم حدود سه ماه دیگه(برم سر کار و پولش رو حور کنم) پولش رو با سودش هر چقدر شد تقدیم کنم....

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   استفاده از کپی محصولات حرام است

  مرضیه پاسخ

  باسلام اگر کسی ازکپی محصول سال 98استفاده کنه حرامه?
  اگر قبول بشه و بعد ازقبولی بخواد هزینه رو پرداخت کنه اون رو میبخشید?محصول امسال نه پارسال
  ممنون میشم جواب بدید.

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   استفاده از محصولات کپی بدون اجازه موسسه حرام است

  Hana پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من از کپی های حرف آخر استفاده کردم
  چند ماه پیش ولی الان کل پکیج رو خریدم
  الان که خریدم اساتید منو میبخشن؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   در صورت خرید دینی گردن شما نیست

  طاها پاسخ

  سلام
  واقعا فکری به قشر مستضعف جامعه بکنید

  کل جامعه دست پولدار ها هست
  این کجاش عدالت هست یه نفر پول داره قبول بشه
  یه نفر مثل من که فقیر قبول نشه
  ما راضی نیستیم که موسسه شما فیلم در اختیار ثروتمندان قرار بده
  حداقل اگر به فکر قشر ضعیف جامعه نیستی
  فکری به کانال های تلگرامی بکنید
  خودتان را بزارید جای ما وقتی ببینی بقیه استفاده میکنن
  و خودت عقب میمونی تحریک نمیشی؟!!

  من دیگه حرفی ندارم
  موفق باشید

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام دوست عزیز
   اگر اطلاعات رتبه برترهای هر سال کنکور را پیگیری و پیدا کنید روشن میشه که رتبه های برتر از اقشار متوسط و پایین تر از متوسط جامعه در شهرها و استانهای محروم جامعه هستند. هر زحمتی هزینه ای دارد و ما در مجموعه حرف آخر فاقد اسپانسر هستیم و به صورت خود ساخته و متکی به خود پیشرفت کرده ایم و برای اینکه بتوانیم چرخ تولید محصولات را فعال نگهداریم محصولات هزینه ای دارد اما در قبال کلاسها کنکوری هزینه بسیار کمی دارد. مثلا زیست دهم حرف آخر 55 ساعت تدریس است و قیمتش 340 هزار تومان است در حالی که در دورترین شهرهای کشور برای هر جلسه تدریس زیست 60 الی 80 هزار تومان دریافت میکنند. هر ماه ما تخفیفات ویژه داریم میتوانی از تخفیفات استفاده کنید

  فاطمه پاسخ

  سلام من ۲۰ درصد پروژه ۶۰۴۰ و محسبات و هفت الگو طلایی زیست رو تهیه کردم آیا میتونم بعد از استفاده اون رو به دوستم بدم که از اوک استفاده کنه ؟؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام در صورتی که کپی و توزیع نشود مشکلی نیست

  حسین صمدی پاسخ

  سلام و خسته نباشید من به دلیل وضع مالی ضعیف نمیتونم محصول اورجینال رو خریداری کنم ایا میتونم از محصولات کپی استفاده کنم بعد پولشو واریز کنم و حلالیت بخوام

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   نه متاسفانه

  پارسا پاسخ

  سلام توروخداجواب بدید سوال من اینه که همسایمان یه دوستی داره که سی دی های حرف آخرروخریده بعد کنکورم داده تمام شده بعد اون سی دی هارو داده به همسایه ما الان همسایه مااین کلیپ هارو برای من انداخته روی فلش الان حلاله یاحرام؟توروخداجواب بده

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   استفاده از کپی محصولات حرف آخر از انجا که اساتید راضی نیستند و اجازه این کار را نمیدن حرام است.

  دانش اموز پاسخ

  ببخشید میشه وقتی که از محصولات کپی استفاده کرد خود محصول را به سال جدید هزینه را واریز کرد و حلالیت گرفت

   فواد شهسواری پاسخ

   نه متاسفانه

  صبا پاسخ

  سلام میخواستم یا شوال بپرسم من تو یه کانال تلگرام یه سری فیلم های موسسه شما رو دیدم حالا که نتیجه دلخواهمو گرفتم میشه به حسابتون هزینش واریز کنم حلال میکنین

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   بله با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید/

  صبا پاسخ

  چشم حتما تماس میگیرم و واریز میکنم پکیج که دیدم ماله ساله ۹۸ بود حالا که نتیجه گرفتم میخوام پولشو بدم که دینی به گردنم نباشه ولی چرا ی فردی به نام دانش آموز قبل از من کامنت گذاشته بود که از کپی استفاده کنه بعدا هزینش بده قبول نکردین

  یلدا پاسخ

  سلام ببخشید از جزوه ها تون استفاده کنیم دی وی دی نبینیم بازم حرامه آخه هر چقدر هم شما تخفیف بدین بازم نمیتونم بخرم حداقل با اجازه موسسه میتونم جزوه ها رو بخونم یا میشه هزینه جزوه ها اگه رایگان نیست بگین

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   برای تدریس و ارائه محصولات حرف اخر سالها زحمت و هزینه شده است. معقول نیس که به دلایلی واهی اثار دیگران دزده شود. استفاده از محصولات کپی شرعا حرام است و عواقب آن بر عهده استفاده کننده میباشد

  محمد پاسخ

  نمیشه الان کپی ببینم بعدا یعنی ۹ ماهه دیگه پول پکیج جدید رو بدم اما در وی دی تحویل نگیرم تا دینی به گردنم نباشه موسسه اجاره میده من به این فیلم ها نیاز دارم اما توانایی مالیشو فعلا ندارم نمیشه بعد کنکور ۱۴۰۰ بهتون بدم

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   استفاده از محصولات کپی حرام است. موسسه تخفیف و اقساط برای مواردی که بضاعت مالی ندارد قرار داده است

  مهدی پاسخ

  سلام یه نفر که اصلا پول نداره پکیج بخره نمیشه پکیج کپیو استفاده کنه و بعدا که رفت سر کار پولشو به موسسه بده

   فواد شهسواری پاسخ

   استفاده از کپی محصولات حرام است و عواقب آن بر عهده خودتان میباشد.

  سارا پاسخ

  سلام میشه خواهش کنم جواب بدین من تو یه کانال تلگرام ۲تافیلم دینی دهم و ۳ ۴تا زیست دهم و چند تا هندسه نظام قدیم رو دیدم اول که نظام قدیم رو دیدم از حرام بودن اینا خبر نداشتم آقا خواهش میکنم من که این چند تا رو دیدم چجوری ازتون حلالیت بگیرم نمیدونستم این همه آه و نفرین پشتشه تو رو خدا من هر چی فیلم گرفته بودم غیر از اینوری گفتم هیچ کدومو ندیدم پاک میکنم واقعا خبر نداشتم این همه آه و نفرین پشت سرشه واقعا بی خبر بودم تو رو خدا من شاید سر جمع ۸_۱۰ تا فیلم ندیدم که بیشترش ماله نظام قدیم بود دیگه ادامه ندادم پاک میکنم خواهش میکنم حلال کنین

   فواد شهسواری پاسخ

   اساتید اجازه کپی را به کسی نمیدهند و منتشر کننده و استفاده کننده محصولات کپی را نمیبخشند. عواقب آن بر عهده خودتان می باشد.
   چون در این زمینه اطلاع رسانس شده است.

  2020 پاسخ

  وای خدا خواهش میکنم یه جوابی بدین که قانع کننده باشه من بدونم حداقل چیکار کنم تو یه کانال تلگرام فیلم هندسه نظام قدیم چند تاشو دیدم اگه الان پکیج نظام جدید سفارش بدم هندسه حلال میکنین بعدش یه کانال میشناسن تو تلگرام همه فیلم و جزوتون رایگان گذاشته منم اول همشو دانلود کردم ۷ ۸تاشو دیدم اما وقتی دیدم تو سایت این همه نفرین پشتشه بخدا پشیمون شدم و همشو پاک کردم برای این ۷ ۸تافیلم دیده شده ی راهی میگین که حلالیت بگیرم

   فواد شهسواری پاسخ

   از این به بعد استفاده نکن و به دوستان و آشنایان نیز این نکته را یاداوری کن

  2020 پاسخ

  باشه چشم دیگه استفاده نمیکنم به بقیه میگم تکلیف ۷ ۸ تا فیلم چی میشه میشه هزینشو بگین واریز کنم

   فواد شهسواری پاسخ

   با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید

  رضا پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من پکیج جامع عربی رو خریدم و الان هم خدا رو شکر ازش استفاده میکنم ولی متاسفانه خیلی نمیتونم استفاده کنم چون وقتی پای کامپیوتر میشینم کمر و گردن و چشم هایم به شدت درد میگیره
  خواستم بگم میتونم از فیلم ها کپی بگیرم و روی فلش بندازم و از روی تلویزیون تماشا کنم؟
  قسم میخورم که این کپی ها رو به غیر از خودم استفاده نکنم و به دست کسی هم ندم!
  ممنون.

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   استفاده از محصولات کپی حرام است و اساتید اجازه استفاده از محصولات کپی را نمیدهند اما برای رفع مشکلت و دریافت راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره 02164035 داخلی 3 تماس حاصل فرماید.

  مبینا پاسخ

  سلام. من پسرخالم از پکیج ۵روز با حرف اخر سفارش داد اون موقع تخفیف بود رایگان شده بود فقط هزینه پست داد و برای من هم کپی کرد میشه بگین شرعی اشکال داره یا نه؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   فقط پکیج 5 روز با حرف آخر با نیت آشنای با شیوه تدریس اشکال ندارد. ولی استفاده از کپی سایر پکیج ها حرام است.

  ماه پاسخ

  سلام خسته نباشید
  پدرم چند وقت پیش میخواست پکیج کامل رو برام تهیه کنه و چون قیمت بالا بود رف سراغ دی وی دی های دست دوم و در آخر هم شخصی با قیمتی ارزان تر نسبت ب سایت کل پکیج رو با کیفیت عالی برامون کپی کرد توی ی هارد البته کتابهای ب صورت پی دی اف بودن الان تو سایت خوندم ک حرامه خرید کپی خوب چکار کنم من الان ن میتونم چیزی ک کپی شده رو برگردونم ن میتونم اورجینالشو بخرم اگه میشه راهنمایی کنین. واقعا بین دوراهی گیر کردم چون هم دوس دارم تدریستونو ببینم هم نمیخوام کسی ازم اون دنیا ب خاطر اینطوری درس خوندنم ناراضی باشه لطفا جواب بدین

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   داوطلب عزیز استفاده از محصولات کپی حرام است چون اساتید اجازه استفاده از کپی منابع را نمیدهند.

  سیناقره ککلی پاسخ

  سلام من پکیج حرف آخر تهیه کردم و ب شماره حساب آقای منتظری واریز کردم و کد دار هستش
  آیا من میتونم اونو روی هارد کامپیوترم کپی کنم و فقط خودم استفاده کنم

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   جهت راهنمایی و کسب اطلاعات با مشاورت تماس حاصل فرماید.

  سیناقره ککلی پاسخ

  من باسه تا مشاور صحبت کردم یکیشون گفت نمیدونم دومی گفت اشکال نداره و سومی هم گفت حق الناس هستش
  حالا من نمیدونم چیکار کنم

  سیناقره ککلی پاسخ

  ببخشید لطفا جواب بدین آیا میتونم دیوی دی های اورجینالی را ک خریداری کردم روی هارد کامپیوترم کپی کرده و تنها خود استفاده نمایم

  ... پاسخ

  سلام ببخشید من یسری از فیلم های شمارو دارم ولی خداشاهده من نمیدونستم که کپی هستند و فکر میکردم تز خود مجموعه هستند.الان که متوجه شدم هم توان خرید دوباره رو ندارم.باید چیکار کنم؟چیزی هم تا کنکورم نمونده....توروخدا جواب واضحوبدید برام خیلی مهمه

   دپارتمان رتبه برتر پاسخ

   با سلام
   اساتید مجموعه اجازه استفاده از محصولات کپی را به کسی نمیدهند و استفاده از محصولات کپی حرام است

enamad