تعویض ویندوز حرف آخر – راهنمای رفع مشکلات نصب دی وی دی های حرف آخر

تعویض-ویندوز-حرف-آخر

تعویض ویندوز حرف آخر ، اشاره به رفع مشکلات نصب پکیج های حرف آخر دارد. همه پکیج های آموزشی و کنکوری حرف آخر دارای کد فعالسازی میباشد. این پست را میخواهیم به رفع مشکلات نصب و تعویض ویندوز اختصاص بدهیم. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به آسانی بتوانند مشکلات نصب و سوالات مشابه در ارتباط با این موضوع را سریع رفع کنند. هر چند که موسسه بخش پشتیبانی با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ را برای رفع مشکلات نصب، گارانتی و سوالات داوطلبان اختصاص داده است. اما گاها این خط مشغول و شلوغ است. بنابراین با مطالعه این پست میتوانید مشکلات خود را رفع و برطرف کنید.

تعویض ویندوز حرف آخر

همانگونه که اشاره شد حرف آخر برای حفظ حقوق مادی و معنوی محصولات خود، کلیه پکیج های آموزشی و کنکوری را با کد فعالسازی در اختیار داوطلبان و دانش آموزان قرار میدهد. این پیکج های فقط و فقط روی یک سیستم قابل نصب است. امکان نصب یک پکیج روی دو سیستم وجود ندارد. بنابراین چنانچه در منزل دو سیستم در اختیار دارید فقط روی یکی از آنها پکیج را فعال کنید. چون بعدا بخواهید سیستم را تعویض کنید قابل نصب نیست. در این حالت مجبور به درخواست کد دوم خواهید شد که کد دوم هزینه دارد.

رفع مشکل تعویض ویندوز

چنانچه سیستم شما اشکال نرم افزاری داشته باشد خوشبختانه بدون هیچ مشکلی میتوانید پکیج خود را با کد قرمز و شناسه اولیه نصب و فعالسازی کنید و نیازی به کد دوم نمیباشد. فقط موقع اجرا با خطای عدم نمایش محتوا مواجه خواهید شد که این خطا، با نصب مجدد رفع میشود.

کد دوم چیست؟

موسسه در دو حالت کد دوم برای پکیج ها صادر میکند. در حالت اول چنانچه دو داوطلب یا بیشتر بخواهند از یک پکیج استفاده کنند میتوانند برای هد گدام از پکیج ها مشترک کد دوم دریافت کنند. که در این حالت باید ۴۰ درصد قیمت پشت پکیج را پرداخت کنند. با دریافت کد دوم پکیج مشترک روی سیستم دیگری قبال نصب و اجرا است و میتوانند بر روی سیستم کپی کنند. در حالت دوم  چنانچه سیستم اولیه دانش آموز که پکیج ها روی آنها فعالسازی شده است دچار مشکل سخت افزاری شود، داوطلب میتواند با ارائه فاکتور تعمیر سیستم از نمایندگی های مجاز و هماهنگی با مشاور و بخش پشتیبانی نسبت به دریافت رایگان کد دوم اقدام کند. باید برای دریافت کد دوم رایگان در صورت بروز مشکلات سخت افزاری از قبل با مشاور و بخش پشتیبانی هماهنگی صورت گرفته باشد.

گارانتی پکیج های حرف آخر

کلیه پکیج های حرف آخر گارانتی دارد. هر پکیج یکبار گارانتی رایگان دارد. چنانچه میخواهید از گارانتی محصولات استفاده کنید باید کلیه دی وی دی های پکیج را تست کنید. به طور مثال زیست دهم حرف آخر شامل ۷ حلقه دی وی دی میباشد. برای استفاده از گارانتی آن باید همه دی وی دی ها چک شود و حلقه های معیوب گارانتی شود. چون کل پکیج زیست دهم فقط یکبار امتیاز گارانتی رایگان دارد. در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد.

کد قرمز حرف آخر چیست؟

موقع نصب دی وی دی ها شما باید کد قرمز و شناسه پکیج را در اختیار داشته باشید تا بتوانید آن را فعال و نصب کنید. کد قرمز در طی فرآیند مراحل نصب در اختیار شما قرار میگیرد. که در ادامه مراحل نصب با وارد کردن آن میتوانید مرحله نصب را تکمیل کنید.

آیا پکیج های حرف آخر را میتوان کپی کرد؟

برای جلوگیری از اتلاف زمان در موقع گذاشتن DVD میتوانید محتوا را فقط روی سیستم خود کپی کرد. برای این امر نیز باید فولدر جداگانه برای هر درس با نام گذاری لاتین درست کرد. لازم به یادآوری است که کیله پکیج حرف آخر(اورجینال) داری کد فعالسازی است. برخی افراد سودجو با معرفی خود بعنوان مشاور حرف آخر و قول ارسال محصولات اورجینال به صورت هارد و اشکال دیگری سعی در فریب داوطلبان دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان از صحت ادعای افراد میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و یا ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

نحوه فعالسازی پکیج های حرف آخر

فعال سازی پکیج های حرف آخر بسیار ساده است. برای رفع مشکلات نصب میتوانید از ویدئو زیر بازدید داشته باشید.

تعویض ویندوز حرف آخر ، از کدام ویندوز استفاده کنیم؟

همانگونه که اشاره شد، چنانچه پکیج های حرف اخر ا در اختیار داریدف بعد از تعویض ویندوز مجددا میتوانید پکیج ها را نصب کنید. ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ قابلیت اجرای نمایش پکیج های حرف آخر را دارند.

ارتباط با ما

برای کسب مشاوره رایگان، سفارش پکیج های حرف آخر و ارتباط با مشاورین ارشد میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست