برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر برای دانش آموزان و دواطلبان کنکور ۹۸ با تلاش اساتید بی نظیر حرف آخر تدوین و طراحی شده است. برنامه ای منظم برای دروس عمومی و تخصصی برپایه مباحث و زمان مناسب که می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات درسی دانش آموزان و داوطلبان کنکور ۹۸ باشد. میخواهیم به طور مفصل برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر را خدمت شما توضیح بدهیم

اهمیت برنامه ریزی

برنامه مناسب روشنایی و چراغ راه شما کنکوریهای عزیز است. با داشتن برنامه مدون و درست به انرژی و زمان خود مسیر درست را می دهید. باعث می شود که راه موفقیت را به خوبی طی کنید. داشتن برنامه به تناسب نیاز و توانایی شما باعث می شود در طول مسیر بلند و پرفراز و نشیب کنکور راه را گم نکنید. شاید روزهای پیش بیاید که شما کارتان را تعطیل کنید، برنامه ریزی باعث می شود بعد از یک وقفه استارت دوباره بزنید اما راه خود را گم نکنید.

ویژگی برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر

بسیاری از منابع کنکوری موجود در بازار متاسفانه فاقد برنامه مطالعاتی منظم و مدون است برهمین اساس خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور بعد از تهیه منابع دچار سردرگمی میشوند.ولی موسسه حرف آخر در کنار منابع به داوطلبان کنکوری برنامه ای منظم براساس مباحث و ساعت تدریس هر بخش در اختیار شما قرار میدهدکه بتوانید بدون سردرگمی و با اعتماد به نفس تلاشتان را به سرانجام برسانید.

یکی از نقاط قوت برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر، تدوین این برنامه توسط اساتید مجموعه است. یعنی هر کدام از اساتید به توجه به تسلطی که روی مباحث از هر جهت دارند برنامه درس مربوطه را تدوین کرده اند. به طور مثال استاد منتظری مباحث ریاضی را از پایه تدریس کرده اند و زمان تدریس و زمان پیشنهادی برای تمرین و تکرار را کاملا مشخص کرده اند. با این شیوه شما میتوانید مدیریت زمان برنامه را دست بگیرید نهایت استفاده را بکنید.

 

برنامه 1000 ساعت حرف آخر

ایستگاه جبرانی در برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر

یکی دیگر از نقاط قوت برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر وجود ایستگاه های جبرانی برای تمرین و مرور مجدد است. خیلی از داوطلبان کنکوری مشکل اساسی در مرور و تمرین مجدد دارند. اما در برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر برای رفع این مشکل ایستگاه های جبرانی هفتگی اختصاص داده شده است. با این شیوه در پایان هر هفته مطالعاتی زمانی به مرور مجدد مباحثی که رفع اشکال نشده و ابهام دارد اختصاص داده شده است. با این روش دیگر دانش آموزان و داوطلبان نگرانی برای مرور ندارند و با آرامش میتوانند برنامه را دنبال کنند.

آزمونهای اختصاصی در برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر

حل تست بیشتر برای تمرین و تکرار دغدغه خیلی از داوطلبان و دانش آموزان است. در همه محصولات آموزشی حرف آخر برای هر مبحث در پایان تدریس تست های سراسری و تالیفی اختصاص داده شده است اما با این وجود باز در برنامه ۱۰۰۰ ساعت برای تمرین بیشتر آمونهای اختصاصی حرف آخر با پاسخنامه تصویری و تدریس مجدد سوالات اختصاص داده شده است که این آزمونها براساس پیشرفت در برنامه و برای مرور مجدد تعیین شده است.

 

تهیه برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم نظام جدید برای ۴ درس تخصصی و ۴ درس عمومی طراحی شده است. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای تهیه این برنامه با شماره زیر در تماس باشند.

۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴

پکیج های نظام جدید حرف آخر

شیمی دهم و یازدهم(مفاهیم)

مسایل دهم و یازدهم(مسایل)

زیست دهم

زیست یازدهم

زیست دوازدهم

فیزیک دهم

فیزیک یازدهم

فیزیک دوازدهم

عربی جامع

دینی دهم

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad