رتبه برتر حرف آخر در کنکور – طرح نخبگان حرف اخر

رتبه برتر حرف آخر در کنکور

امروز می خواهیم دو خبر بسیار عالی به داوطلبان کنکوری بدهیم. 1 – ایجاد دپارتمان رتبه برتر حرف آخر 2- معرفی و ذکر اسامی بخشی از مشاوران حرف آخر جهت آشنایی و شناخت بهتر مشاورین موسسه کنکوری حرف آخر. دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با همکاری دانش آموزان رتبه برتر سالهای قبل موسسه  و مشاورین با سابقه در امر برنامه ریزی ایجاد شده است.  تا بتوانیم به داوطلبانی که قصد و اراده جدی برای کسب رتبه برتر دارند کمک کنیم. برای آشنایی بیشتر شما با اعضای دپارتمان رتبه برتر حرف آخر اسامی  بخشی از مشاوران حرف آخر نیز ذکر شده است.

رتبه برتر حرف آخر در کنکور

 تیم  رتبه برتر حرف آخر متشکل از رتبه های برتر تجربی و ریاضی امسال گرد هم آمده اند. تا تجربیات خود را در اختیار داوطلبان و دانش آموزان کنکوری بگذارند. داوطلبانی که قصد کسب رتبه برتر در کنکور  را دارند با راهنمایی و کسب تجربه رتبه برترهای حرف آخر به هدف خود در آزمون سراسری برسند.

آشنایی بیشتر با تیم رتبه برتر حرف آخر

خوشبختانه هر ساله موسسه حرف آخر دارای رتبه های برتر در گروه تجربی، ریاضی و انسانی است. که توانسته اند با توکل به خدای بزرگ، محصولات کنکوری حرف آخر و تلاش خودشان به هدف و آرزویشان برسند. بسیاری از این رتبه های برتر را توانسته ایم در شبکه یک، سه و آموزش معرفی کنیم. تا باعث ایجاد انگیزه و رغبت در بین سایر داوطلبان کنکوری شود که قصد کسب رتبه برتر را دارند. از بسیاری از رتبه برترهای گروه تجربی و ریاضی دعوت به همکاری شده است.  تا بتوانیم با ایجاد یک تیم بسیار قوی به داوطلبان و دانش آموزانی که تصمیم جدی برای برتر شدن در کنکور سراسری را دارند کمک کنیم. 

اسامی مشاوران حرف آخر و تیم  رتبه برتر حرف آخر

بعد از سه ماه برنامه ریزی و چیدن برنامه های مختلف برای دانش آموزان و داوطلبان  تیم رتبه برتر حرف آخر با سرپرستی مهندس کرمانیها ایجاد شد. مهندس کرمانیها دارای سابقه طولانی در امر مشاوره و برنامه ریزی و همچنین مشاور برتر تحصیلی صدا و سیما نیز می باشند. که با همت ایشان این دپارتمان تشکیل شد تا بتوانیم مصمم تر از قبل به داوطلبان عزیز کنکوری کمک کنیم. همچنین اسامی بخشی از مشاوران حرف آخر که در دپارتمان رتبه برتر عضو هستند نیز ذکر خواهد شد. تا داوطلبان کنکوری با شناخت و اطمینان بیشتر کار خود برای کسب رتبه برتر را با این تیم شروع کنند.

اسامی بخشی از مشاوران حرف آخر 

 • آقای مهندس کرمانیها سرپرست تیم رتبه برتر حرف آخر
 • آقای شهسواری مشاور ارشد
 • آقای یاری مشاور ارشد
 • آقای هوشمند شاهی
 • آقای مهدی ایمانی
 • خانم نادیا واعظی
 • آقای علی جیریائی
 • آقای محمد رضا پادویی
 • آقای مجتبی سعادت پیشه
 • آقای سید رضا حسینی راد مشاور ارشد
 • خانم اسکندری مشاور ارشد(روانشناسی)
 • خانم عباسپور مشاور ارشد
 • آقای مشایخی مشاور ارشد
 • خانم شهرزاد کرمی مشاور ارشد
 • خانم سمیرا رسولی مشاور ارشد
 • خانم سهیلا کرمی مشاور ارشد
 • آقای نیکان حیدری مشاور ارشد
 • آقای محمد خاطری مشاور ارشد
 • خانم بابایی مشاور ارشد
 • خانم مرادویسی مشاور ارشد
 • خانم نادری مشاور ارشد

ملزومات کسب رتبه برتر

کسب رتبه برتر و قبولی در رشته های برتر دارای ملزوماتی است. که باید از قبل مهیا شود تا داوطلبان بتوانند با چشم باز، آگاهانه و مصمم کار خود را شروع کنند. چون طی کردن مسیر موفقیت به خودی خود امکان پذیر نیست. و برتر شدن اتفاقی نیست. با درنظر گرفتن هوش و استعداد همه داوطلبان در یک سطح مساوی، برتر شدن در کنکور دارای پیش شرط های است که در اینجا میخواهیم به آن بپردازیم.

 

هدف روشن و واضح

اولین گام برای افراد کنکوری روشن کردن هدف است. دوستان کنکوری باید هدف خود را روشن و واضح انتخاب کنند.  مشخص کنند که چه هدفی را می خواهند دنبال کنند؟ چکار باید برای رسیدن به این هدف انجام بدهند؟ متاسفانه عدم انتخاب هدف جدی در این مورد باعث میشود که بسیاری از داوطلبان نیمه راه دست از تلاش بردارند. یا اینکه فقط برحسب وظیفه و بصورت صوری راه خود را ادامه بدهند که در هر صورت موفقیتی حاصل نمی شود.

انتخاب هدف و گره زدن تلاش و کوشش شما به آن، باعث ایجاد رغبت و انگیزه می شود. به طوری که حاضرند خیلی از فعالیت های دیگر خود از قبیل رفتن به تفریح و مسافرت، دنبال کردن برنامه های مورد علاقه، سرگرمی های خود و خیلی موارد دیگر را کنسل کند تا به هدف خود برسد.

 

ایمان به خود

 قطعا خیلی از شما عزیزان این تجربه را کسب کرده اید. خواستید کاری را انجام بدهید اما به خود ایمان نداشته اید. بی شک در چنین شرایطی موفقیتی هم حاصل نشده. چون ایمان به توانایی خود یکی از شروط اساسی برای کسب موفقیت می باشد. ایمان به خود به زبان ساده تر یعنی اینکه شما خود را برنده عرصه بدانید و به عدم موفقیت و شکست فکر نکنید. از همین حالا انرژی منفی درون خود را بیرون بریزید و به کار خود ایمان راسخ داشته باشید.

 تلاش و پشتکار

یک مثال معروف هست که می گوید،ساخت دیوار چین از یک خشت شروع شد.  یا اینکه فتح قله مرتفع اورست از یک قدم شروع می شود. اراده و پشتکار می تواند شما را به هر آنچه که می اندیشید برساند. هرگز کار امروز را به فردا موکول نکنید.  نگوید از فردا شروع میکنم. تلاش و پشتکار موتور انرژی شما برای رسیدن به هدف و آرزوهای زیباتان است.

بی شک راه رسیدن به هدفتان بسیار دشوار و سخت است. موانع بزرگی سر راه دارید، اما پشتکار شماست که یکی یکی این موانع را کنار می گذارد و شما را به موفقیت می رسند. عدم تلاش یعنی تسلیم شدن در برابر ناکامی ها. شما خلق شده اید که سرنوشت و زندگی خود را با تلاش به بهترین وجه رقم بزنید. بنابراین تسلیم ناکامی ها و تاریکی های زندگیتان نشوید و باتلاش و پشتکار آینده ای زیبا برای خود رقم بزنید.

برنامه ریزی

برنامه مناسب روشنایی و چراغ راه شما کنکوریهای عزیز است. با داشتن برنامه مدون و درست به انرژی و زمان خود مسیر درست را می دهید. باعث می شود که راه موفقیت را به خوبی طی کنید. داشتن برنامه به تناسب نیاز و توانایی شما باعث می شود در طول مسیر بلند و پرفراز و نشیب کنکور راه را گم نکنید. شاید روزهای پیش بیاید که شما کارتان را تعطیل کنید، برنامه ریزی باعث می شود دوباره بعد از یک وقفه استارت دوباره بزنید اما راه خود را گم نکنید.

منابع خوب

 در کنار عوامل گفته شده، منابع خوب آموزشی به کسب موفقیت و رتبه برتر کمک شایان می کند. شما می توانید با در اختیار داشتن منبع خوب و مناسب در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید و سطح آمادگی خود را به طور چشم گیری ارتقاء بخشید. وقتی که از این واقعیت غافل باشید نتیجه و تلاش شما دیرتر به ثمر می نشیند و بحث اصلی در کنکور این است که حجم دروس و منابع اصلی زیاد است و آزمون سراسری دارای تاریخ انقضاست و روزی تمام می شود. بنابراین شما باید از زمان نهایت استفاده را بکنید،که در اختیار داشتن منبع خود این شرایط را مهیا می کند تا با زمان و انرژی معقول با اعتماد به نفس عالی زود تر به هدف خود برسید.

وظایف دپارتمان تیم  رتبه برتر 

در تیتر قبل به ملزومات کسب رتبه برتر از قبیل تعیین اهداف، ایمان به خود، برنامه ریزی، تلاش و پشتکار و منبع خوب پرداختیم. دپارتمان تیم  رتبه برتر حرف آخر در همین راستا دارای وظایفی است تا بتواند کمک شایسته و لازم به داوطلبان کنکور داشته باشد که اهم آنها عبارتند از

 • برنامه ریزی درسی
 • برنامه ریزی کنکوری
 • مشاوره تخصصی
 • مشاوره انگیزشی
 • انتقال تجربیات رتبه های برتر
 • در اختیار گذاشتن جزوات رتبه های برتر
 • چک کردن عملکرد هفتگی داوطلبان
 • بررسی کارنامه آزمون های آزمایشی

ثبت نام طرح نخبگان

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، باید کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح نخبگان و ثبت نام در این طرح میتوانید با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.

 

 

61 نظر در “رتبه برتر حرف آخر در کنکور – طرح نخبگان حرف اخر

 1. محمدیان گفت:

  درود بر مشاوران نامی کنکور
  خیلی راضیم ان شالله امسال با کمک شما بهترین رتبه رو کسب میکنم.
  تشکر جناب شهسواری

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   خواهش میکنم. به امید موفقیت و کسب رتبه عالی

 2. sadeghi گفت:

  ممنو از زحمات شما

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   با سلام تشکر لطف شما

 3. فرشید گفت:

  سلام ببخشید من یه سوال دارم من یه ساله هست ک محصولات حرف اخر رو گرفتم تقریبا هفت ماه پیش هارد کامپیوترم خراب شده با موسسه تماس گرفتم اونا هم زحمت کشیدن کد فعال سازی رو بهم دادن الان یه دوهفته میشه ک بورد کامپیوترم خراب شده با موسسه تماس گرفتم اما بهم کد رو ندادم با مشاورم هم حرف زدم گفته ک من با استاد منتظری حرف زدم ولی ایشون این کار رو به استاد کرمانیها داده الان چند روز ک مشاورم میخواد باهاش حرف بزنه ولی میگه نیستن خواهش میکنم بهم کد رو بدین من پنج ملییون دویست هزینه کرد یه راه حل بذارید جلوم نگید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید چون این کار رو انجام دادم جوابی ندادن اگ میشه پیام من رو ب دست استاد کرمانیها برسونید

  1. تیم رتبه برتر حرف آخر گفت:

   باسلام
   با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

 4. هانیه محمدی نیا گفت:

  خواهش میکنم.منبعتون روارزون تربدین 🙏🙏 واقعاً حرف ندارن ولی پول ندارم

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   تخفیفات ویژه موجود است

 5. محمد نوروزی گفت:

  باسلام آقای دکتر یاری مشاور من و دوستم هستن و واقعا مشاور عالی و زحمت کش و توانا هستن خداقوت ب ایشون

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   دکتر یاری از مشاورین ارشد و توانایی موسسه است. از لطف شما سپاسگزاریم از رضایت شما خرسندیم

 6. ستاره فتاحی گفت:

  سلام و درود ؛ مشاور من اقای دکتر یاری هستند واقعا دستشون درد نکنه و ممنونم ازشون هم از نظر مشاوره هم اطلاعات کنکوری هم پشتیبانی و تخفیفات خوب خیلی حمایتم کردند …

  1. فواد شهسواری گفت:

   سلام
   موفقیت شما آرزوی ماست. از رضایت مندی شما نسبت به مجموعه حرف آخر خوشحالیم

 7. آرمان افشار گفت:

  سلام خدمت دکتر یاری از وقتی ایشون مشاور من شدن واقعا پیشرفت داشتم

  1. فواد شهسواری گفت:

   سلام
   ممنون از لطف شما به مجموعه حرف آخر- خوشحالیم که مشاورین ارشد ما توانسته اند به شما کمک و سبب پیشرفت شما شوند

 8. حسین صفری گفت:

  سلام ممنونم از دکتر یاری که منو عضو طرح نخبان موسسه حرف اخر کردند

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   به امید موفقیت شما در این طرح

 9. حسین مطهری گفت:

  خیلی لطف کردند اقای دکتر یاری که منو معرفی کردند به طرح نخبگان موسسه حرف اخر مرسی

 10. رضا شفیعی گفت:

  سلام اقای دکتر یاری خیلی مشاور خوبی هستند ایشون کنکور99 مشاور من بودن رتبم شد 700 منطقه دو قبول شدم

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   موفقیت روز افزون شما ارزوی ماست. به امید موفقیت بیشتر

 11. طاهره عباسی گفت:

  سلام من مشاور زیاد داشتم ولی هیچکدوم مث اقای دکتر یاری نبودن خیلی عالین ایشون و مطمنن امسال با قبول شدنم جواب زحمت های ایشون میدم

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   دکتر یاری از مشاورین ارشد و با تجربه موسسه هستند. از تجارب و مشاوره ایشان استفاده کنید. به امید موفقیت

 12. ارمان منصوری گفت:

  من تازه اومدم تو طرح نخبگان و اقای دکتر یاری ثبت نامم کردن و تا الان خیلی خوب بوده مشاوره و برنامه ریزیشون و منابعمم از طریق ایشون گرفتم

 13. محتشم گفت:

  طرح نخبگان خیلی تونسته کمکم کنه ممنونم دکتر یاری عزیز

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   به امید موفقیت و کسب رتبه برتر

 14. اقای سلیمانی گفت:

  باسلام و خسته نباشید خدمت دکتر یاری عزیز و همکاران زحمت کش ایشون پسرم امسال تو طرح نخبگان موسسه ثبت نام شده و منابع حرف اخر هم از دکتر یاری گرفتیم واقعا عالی هستن ایشون خیلی خوبه ما راضی هستیم و امید داریم امسال دانش اموزمون با راهنمایی ها و کمک ایشون قبول بشه واسه پزشکی تهران .

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام

   از ابراز لطف شما به موسسه حرف آخر و مشاورین ارشد موسسه( دکتر یاری) سپاسگزاریم. به امید موفقیت و کسب رتبه برتر

 15. محمد شریفی گفت:

  سلام خسته نباشید
  واقعا ممنونم از زحمات و تلاش شما مخصوصا جناب آقای الله یاری مشاور توانا و دلسوز حرف آخر
  واقعا در همه زمینه ها بنده رو خیلی کمک کردند، مخصوصا در برنامه ریزی که یه مشکل اساسی بود برای بنده اما با رهنمایی و کمکهای ایشون الان میتونم راحت برای هر بازه ای برنامه ریزی کنم و بهترین نتیجه رو بگیرم
  ایشون نه تنها برنامه ریزی رو برای بنده اساسی انجام داد بلکه اساس برنامه ریزی رو به من یاد داد واقعا ممنونم از ایشون

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   داوطلب گرامی؛ خرسندی و رضایت شما نسبت به عملکرد مشاورین ارشد ما، باعث افتخار است. سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما آرزومندیم

 16. Hadi m0840 گفت:

  با سلام خدمت تمامی دستن در کاران حرف آخر.بسیار از شما ممنون هستم و تشکر و قدردانی فراوان از مشاور خوب و زحمت کش من.

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   از لطف شما به موسسه حرف آخر سپاسگزاریم. به امید موفقیت بیشتر برای شما

 17. امیررضا جمشیدی گفت:

  با سلام میخواستم از مشاور خوبتون خانم عباس پور که خیلی پیگیر هستن و همجوره به درسای بنده کمک کردن تشکر کنم واقعا ایشون خیلی عالی هستن

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   خانم عباس پور از مشاورین ارشد و متعهد موسسه هستند. خرسندی و رضایت شما نسبت به عملکرد مشاورین موسسه باعث افتخار و خوشحالی ماست.

 18. mahla گفت:

  سلام وقت تون بخیر
  خییییییییییلی راضی هستیم
  با تشکر از زحمات و راهنمایی های
  سرکارخانم شهابی که در هر ساعت و در هر وقت هر سوال که داشته باشم وقت میزارن

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   ممنون از لطف شما – امیدواریم به راهنمایی و مشاوره مشاورین ارشد بتوانید رتبه عالی کسب کنید

 19. mahlamirzayi گفت:

  سلام وقت تون بخیر
  خییییییییییلی راضی هستیم
  با تشکر از زحمات و راهنمایی های
  سرکارخانم شهابی که در هر ساعت و در هر وقت هر سوال که داشته باشم وقت میزارن

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   تشکر از لطف شما نسبت به مجموعه مشاورین ارشد و موسسه

 20. mahlamirzayi گفت:

  با تشکر از زحمات و راهنمایی های سرکار خانم شهابی که خیلی بهم کمک شد
  خیییییییلی راضی هستیم که ایشون در هر ساعت وقت ی که هست در هر زمینه وقت میزارن
  انشالله امسال با راهنمایی های خانم شهابی تک رقمی بیارم

  1. فواد شهسواری گفت:

   سلام
   موفقیت تک تک داوطلبان و دانش آموزان آرزوی قلبی ماست. خوشبختانه خانم شهابی از مشاورین متعهد و با تجربه موسسه است و میتوانید از تجربیات ایشان استفاده کنید.

 21. سهیل مهردادنیا ☆ گفت:

  با سلام ارز ادب خدمتتون می خواست بگم که مشاورانی که ۲۴ ساعته آنلاین هستن و ما هر مشکلی داشتیم حل می کنن یه تشکر ویژه کنم خسته نباشید ☆

 22. سهیل مهردادنیا ☆ گفت:

  با سلام عرض ادب خدمتتون می خواست بگم که مشاورانی که ۲۴ ساعته آنلاین هستن و ما هر مشکلی داشتیم حل می کنن یه تشکر ویژه کنم خسته نباشید ☆ تشکر خانم شهابی انشالله که با کمک شما موفقیت های زیادی کسب کنیم .

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   تشکر از لطف شما نسبت به مجموعه مشاورین ارشد ما

 23. نگین فروزان فر گفت:

  با سلام خانم شهابی عزیز مشاور من هستن و من راضی هستم ایشون بسیار خوبن، ممنونم از این موسسه بابت تمام زحماتشون ،انشاا…با کمک هاتون به هدفم برسم و رتبه برتر موسسه عالیتون بشم

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   خوشحالیم که از عملکرد مشاورین ارشد ما خرسندی. به امید موفقیت برای شما

 24. شادی علیپور گفت:

  با سلام
  من مشاورم خانم عباس پور هستن.و بسیار از محصولات حرف اخر و ایشون راضی هستم امیدوارم بتونم به هدفم برسم
  خسته نباشید….

  1. فواد شهسواری گفت:

   درود بر شما
   موفق و موید باشید. بی شک با راهنمایی و مشاوره خانم عباس پور، مشاور ارشد موسسه میتوانید به هدف خود دست پیدا کنید.

 25. پارمیدا عبدی گفت:

  اقای شهسواری خیلی پیگیر هستندو به خوبی متن های انگیزشی و درسی و مشاوره میگذارند و پاسخگوی سوالات من هستند.از ایشون خیلی راضی هستم😊

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   تشکر از لطف شما. با آرزوی موفقیت

 26. Setayesh گفت:

  سلام
  مشاور من خانوم شهابی هستند
  من خیلی راضیم و ممنونم ازشون
  امیدوارم با کمک شما بهترین رتبه رو کسب کنم و به خواسته ی خودم برسم
  ممنونم خانوم شهابی عزیز ❤

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   داوطلب گرامی از لطف شما نسبت به مجموعه مشاورین ارشد علی الخصوص خانم شهابی سپاسگزاریم

 27. Fatima گفت:

  مشاور‌ من خانم‌ شهبازی‌ هستند‌.واقعا‌ ازشون‌ ممنونم‌ خیلی‌ عالین‌ من‌ حتی‌ باهاشون‌ هم‌ حرف‌ میزنم‌ انگیزه‌ میگیرم‌‌‌ .خدا‌ قوت‌

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   خانم شهبازی از مشاورین با تجربه و متعهد موسسه است بی شک با تجربه خوب ایشان میتوایند پیشرفت خوبی داشته باشید.

 28. بایسته گفت:

  سلام خسته نباشید.مشاور بنده سرکار خانم شهابی هستند،مشاوره و برنامه ریزیه ایشون عالیه ممنونم ازشون بابت حمایتی که از من میکنند،ممنونم از تیم حرف آخر و امیدوارم امسال بهترین معدل رو داشته باشم.

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   ممنون از لطف شما – بله خانم شهبازی از مشاورین متعهد و ارشد موسسه است بی شک راهنمایی و مشاوره ایشان میتواند بسیار کمک کننده باشد

 29. نگین صیدی لو گفت:

  با سلام وقت بخیر.
  خیلی سپاسگزارم بابت زحمات فراوان موسسه حرف اخر واقعا پیگیر کارها و مشکل هامون هستن
  هزینه ها بالا هستن ولی خدایی ارزششو داره
  ممنون از مشاور دلسوزم سرکار خانم شهابی
  امیدوارم با برنامه های دقیق مشاور خوبم و منابع بی نظیر حرف اخر رتبه برتر بشم.

  1. فواد شهسواری گفت:

   با سلام
   داوطلب گرامی به نسبت کیفیت عالی تدریس هزینه پکیج ها مناسب و معقول است. موسسه حرف آخر نیز جهت تحقق عدالت آموزشی و دسترسی
   دانش آموزان و داوطلبان به پکیج هاف در بازه های زمانی مختلف در طول سال تخفیفات ویژه و استثنائی قرار میدهد.

   سرکار خانم شهابی عضور مشاورین ارشد موسسه میباشند و خرسندی شما از عملکرد ایشان باعث افتخار و خوشحالی ماست.

 30. فاطمه مومن پور گفت:

  با سلام و تشکر از مجموعه ی حرف آخر و پشتیبان عزیزم خانم شهبازی انشاالله به کمک خانم شهبازی و این مجموعه ی عالی در کنکور بهترین رتبه رو میارم

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   با سلام
   تشکر از لطف شما نسبت به مجموعه حرف آخر و مجموعه مشاورین ارشد، بی شک با توکل به خدا و راهنمایی و مشاوره خانم شهبازی میتوانید نتیجه عالی کسب کنید.

 31. ملیکا امینی گفت:

  سلام و درود خدمت کادر بی نظیر حرف اخر مشاور من سرکار خانوم شهبازی عزیز هستن.از نظر مشاور تحصیلی جزء بهترین هستن و با مشاوره های انگیزش هایی که میدن هدف رو برات پر رنگتر می‌کنه وهم در رابطه با کنکور مسائلی رو برام شرح دادن که کمک زیادی کردن و همه جوره پیگیر برنامه ی من هستن.به جرأت میتونم بگم که مشاور تحصیلی بسیار عالی هستن👌🏻

  1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

   سلام
   از لطف شما به مجموعه حرف آخر سپاسگزاریم. خانم شهبازی جزء مشاورین ارشد و موفق موسسه است.
   امیدواریم که با راهنمایی و مشاوره ایشان موفق به کسب رتبه شوید.

  2. Sahar گفت:

   سلام ببخشید من قبلا مشاورم خانم شهابی بودن و الان شماره شو ندارم اگه شماره شونو دارید به من بگید.ممنون

   1. دپارتمان رتبه برتر گفت:

    سلام
    09190989554 شماره خانم شهابی مشاور ارشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *