حرف آخر
حرف آخر

رتبه برتر حرف آخر در کنکور – طرح نخبگان حرف اخر

رتبه برتر حرف آخر در کنکور

امروز می خواهیم دو خبر بسیار عالی به داوطلبان کنکوری بدهیم. 1 – ایجاد دپارتمان رتبه برتر حرف آخر 2- معرفی و ذکر اسامی بخشی از مشاوران حرف آخر جهت آشنایی و شناخت بهتر مشاورین موسسه کنکوری حرف آخر. دپارتمان رتبه برتر حرف آخر با همکاری دانش آموزان رتبه برتر سالهای قبل موسسه  و مشاورین با سابقه در امر برنامه ریزی ایجاد شده است.  تا بتوانیم به داوطلبانی که قصد و اراده جدی برای کسب رتبه برتر دارند کمک کنیم. برای آشنایی بیشتر شما با اعضای دپارتمان رتبه برتر حرف آخر اسامی  بخشی از مشاوران حرف آخر نیز ذکر شده است.

 

رتبه برتر حرف آخر در کنکور

 تیم  رتبه برتر حرف آخر متشکل از رتبه های برتر تجربی و ریاضی امسال گرد هم آمده اند. تا تجربیات خود را در اختیار داوطلبان و دانش آموزان کنکوری بگذارند. داوطلبانی که قصد کسب رتبه برتر در کنکور  را دارند با راهنمایی و کسب تجربه رتبه برترهای حرف آخر به هدف خود در آزمون سراسری برسند.

 

آشنایی بیشتر با تیم رتبه برتر حرف آخر

خوشبختانه هر ساله موسسه حرف آخر دارای رتبه های برتر در گروه تجربی، ریاضی و انسانی است. که توانسته اند با توکل به خدای بزرگ، محصولات کنکوری حرف آخر و تلاش خودشان به هدف و آرزویشان برسند. بسیاری از این رتبه های برتر را توانسته ایم در شبکه یک، سه و آموزش معرفی کنیم. تا باعث ایجاد انگیزه و رغبت در بین سایر داوطلبان کنکوری شود که قصد کسب رتبه برتر را دارند. از بسیاری از رتبه برترهای گروه تجربی و ریاضی دعوت به همکاری شده است.  تا بتوانیم با ایجاد یک تیم بسیار قوی به داوطلبان و دانش آموزانی که تصمیم جدی برای برتر شدن در کنکور سراسری را دارند کمک کنیم. 

 

اسامی مشاوران حرف آخر و تیم  رتبه برتر حرف آخر

بعد از سه ماه برنامه ریزی و چیدن برنامه های مختلف برای دانش آموزان و داوطلبان  تیم رتبه برتر حرف آخر با سرپرستی مهندس کرمانیها ایجاد شد. مهندس کرمانیها دارای سابقه طولانی در امر مشاوره و برنامه ریزی و همچنین مشاور برتر تحصیلی صدا و سیما نیز می باشند. که با همت ایشان این دپارتمان تشکیل شد تا بتوانیم مصمم تر از قبل به داوطلبان عزیز کنکوری کمک کنیم. همچنین اسامی بخشی از مشاوران حرف آخر که در دپارتمان رتبه برتر عضو هستند نیز ذکر خواهد شد. تا داوطلبان کنکوری با شناخت و اطمینان بیشتر کار خود برای کسب رتبه برتر را با این تیم شروع کنند.

 

 

اسامی مشاوران حرف آخر و اعضای دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

 • آقای مهندس کرمانیها سرپرست تیم رتبه برتر حرف آخر
 • آقای شهسواری( رتبه برتر  و عضو بنیاد نخبگان – مشاور برگزیده موسسه)
 • آقای حمید رضا مشایخی(رتبه برتر و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای هوشمند شاهی( رتبه برتر و دانشجوی رشته پزشکی)
 • آقای مهدی ایمانی( رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • خانم نادیا واعظی(رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • آقای علی جیریائی(رتبه برتر و دانشجوی دندان پزشکی)
 • آقای محمد رضا پادویی( رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • آقای مجتبی سعادت پیشه( رتبه برتر و دانشجوی دندان پزشکی)
 • آقای سید رضا حسینی راد( رتبه برتر کارشناسی ارشد و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای عرفان الله یاری( مشاور ارشد – عضو دپارتمان رتبه برتر – مشاور برگزیده  موسسه)
 • آقای یاری(دانشجوی دکترای بیوتکنولوژی پزشکی- مشاور ارشد – مشاور برگزیده موسسه)
 • خانم اسکندری( کارشناس ارشد مشاوره تحصیلی)
 • خانم نور بخش( رتبه برتر انسانی – دانشجوی دانشگاه فرهنگیان)
 • خانم شهابی( کارشناس ارشد مشاوره تحصیلی)
 • خانم عباسپور( دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره تحصیلی)
 • خانم سلیمانی( مشاور ارشد و پشتیبان)
 • خانم شهبازی ( مشاور ارشد و پشتیبان)
 • خانم حیدری( مشاور ارشد و پشتیبان)
 • آقای خدایاری (مشاور ارشد و پشتیبان)

 

 

ملزومات کسب رتبه برتر

کسب رتبه برتر و قبولی در رشته های برتر دارای ملزوماتی است. که باید از قبل مهیا شود تا داوطلبان بتوانند با چشم باز، آگاهانه و مصمم کار خود را شروع کنند. چون طی کردن مسیر موفقیت به خودی خود امکان پذیر نیست. و برتر شدن اتفاقی نیست. با درنظر گرفتن هوش و استعداد همه داوطلبان در یک سطح مساوی، برتر شدن در کنکور دارای پیش شرط های است که در اینجا میخواهیم به آن بپردازیم.

 

هدف روشن و واضح

اولین گام برای افراد کنکوری روشن کردن هدف است. دوستان کنکوری باید هدف خود را روشن و واضح انتخاب کنند.  مشخص کنند که چه هدفی را می خواهند دنبال کنند؟ چکار باید برای رسیدن به این هدف انجام بدهند؟ متاسفانه عدم انتخاب هدف جدی در این مورد باعث میشود که بسیاری از داوطلبان نیمه راه دست از تلاش بردارند. یا اینکه فقط برحسب وظیفه و بصورت صوری راه خود را ادامه بدهند که در هر صورت موفقیتی حاصل نمی شود.

 

انتخاب هدف و گره زدن تلاش و کوشش شما به آن، باعث ایجاد رغبت و انگیزه می شود. به طوری که حاضرند خیلی از فعالیت های دیگر خود از قبیل رفتن به تفریح و مسافرت، دنبال کردن برنامه های مورد علاقه، سرگرمی های خود و خیلی موارد دیگر را کنسل کند تا به هدف خود برسد.

ایمان به خود

 قطعا خیلی از شما عزیزان این تجربه را کسب کرده اید. خواستید کاری را انجام بدهید اما به خود ایمان نداشته اید. بی شک در چنین شرایطی موفقیتی هم حاصل نشده. چون ایمان به توانایی خود یکی از شروط اساسی برای کسب موفقیت می باشد. ایمان به خود به زبان ساده تر یعنی اینکه شما خود را برنده عرصه بدانید و به عدم موفقیت و شکست فکر نکنید. از همین حالا انرژی منفی درون خود را بیرون بریزید و به کار خود ایمان راسخ داشته باشید.

 

 تلاش و پشتکار

یک مثال معروف هست که می گوید،ساخت دیوار چین از یک خشت شروع شد.  یا اینکه فتح قله مرتفع اورست از یک قدم شروع می شود. اراده و پشتکار می تواند شما را به هر آنچه که می اندیشید برساند. هرگز کار امروز را به فردا موکول نکنید.  نگوید از فردا شروع میکنم. تلاش و پشتکار موتور انرژی شما برای رسیدن به هدف و آرزوهای زیباتان است.

بی شک راه رسیدن به هدفتان بسیار دشوار و سخت است. موانع بزرگی سر راه دارید، اما پشتکار شماست که یکی یکی این موانع را کنار می گذارد و شما را به موفقیت می رسند. عدم تلاش یعنی تسلیم شدن در برابر ناکامی ها. شما خلق شده اید که سرنوشت و زندگی خود را با تلاش به بهترین وجه رقم بزنید. بنابراین تسلیم ناکامی ها و تاریکی های زندگیتان نشوید و باتلاش و پشتکار آینده ای زیبا برای خود رقم بزنید.

 

برنامه ریزی

برنامه مناسب روشنایی و چراغ راه شما کنکوریهای عزیز است. با داشتن برنامه مدون و درست به انرژی و زمان خود مسیر درست را می دهید. باعث می شود که راه موفقیت را به خوبی طی کنید. داشتن برنامه به تناسب نیاز و توانایی شما باعث می شود در طول مسیر بلند و پرفراز و نشیب کنکور راه را گم نکنید. شاید روزهای پیش بیاید که شما کارتان را تعطیل کنید، برنامه ریزی باعث می شود دوباره بعد از یک وقفه استارت دوباره بزنید اما راه خود را گم نکنید.

 

منابع خوب

 در کنار عوامل گفته شده، منابع خوب آموزشی به کسب موفقیت و رتبه برتر کمک شایان می کند. شما می توانید با در اختیار داشتن منبع خوب و مناسب در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید و سطح آمادگی خود را به طور چشم گیری ارتقاء بخشید. وقتی که از این واقعیت غافل باشید نتیجه و تلاش شما دیرتر به ثمر می نشیند و بحث اصلی در کنکور این است که حجم دروس و منابع اصلی زیاد است و آزمون سراسری دارای تاریخ انقضاست و روزی تمام می شود. بنابراین شما باید از زمان نهایت استفاده را بکنید،که در اختیار داشتن منبع خود این شرایط را مهیا می کند تا با زمان و انرژی معقول با اعتماد به نفس عالی زود تر به هدف خود برسید.

 

وظایف دپارتمان تیم  رتبه برتر 

در تیتر قبل به ملزومات کسب رتبه برتر از قبیل تعیین اهداف، ایمان به خود، برنامه ریزی، تلاش و پشتکار و منبع خوب پرداختیم. دپارتمان تیم  رتبه برتر حرف آخر در همین راستا دارای وظایفی است تا بتواند کمک شایسته و لازم به داوطلبان کنکور داشته باشد که اهم آنها عبارتند از

 • برنامه ریزی درسی
 • برنامه ریزی کنکوری
 • مشاوره تخصصی
 • مشاوره انگیزشی
 • انتقال تجربیات رتبه های برتر
 • در اختیار گذاشتن جزوات رتبه های برتر
 • چک کردن عملکرد هفتگی داوطلبان
 • بررسی کارنامه آزمون های آزمایشی

 

ثبت نام طرح نخبگان

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، باید کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح نخبگان و ثبت نام در این طرح میتوانید با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.

 

دیدگاه‌ها (14)
4.3 based on 6 reviews

*
*

19 − 14 =

  محمدیان پاسخ

  درود بر مشاوران نامی کنکور
  خیلی راضیم ان شالله امسال با کمک شما بهترین رتبه رو کسب میکنم.
  تشکر جناب شهسواری

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   خواهش میکنم. به امید موفقیت و کسب رتبه عالی

  sadeghi پاسخ

  ممنو از زحمات شما

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   با سلام تشکر لطف شما

  فرشید پاسخ

  سلام ببخشید من یه سوال دارم من یه ساله هست ک محصولات حرف اخر رو گرفتم تقریبا هفت ماه پیش هارد کامپیوترم خراب شده با موسسه تماس گرفتم اونا هم زحمت کشیدن کد فعال سازی رو بهم دادن الان یه دوهفته میشه ک بورد کامپیوترم خراب شده با موسسه تماس گرفتم اما بهم کد رو ندادم با مشاورم هم حرف زدم گفته ک من با استاد منتظری حرف زدم ولی ایشون این کار رو به استاد کرمانیها داده الان چند روز ک مشاورم میخواد باهاش حرف بزنه ولی میگه نیستن خواهش میکنم بهم کد رو بدین من پنج ملییون دویست هزینه کرد یه راه حل بذارید جلوم نگید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید چون این کار رو انجام دادم جوابی ندادن اگ میشه پیام من رو ب دست استاد کرمانیها برسونید

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   باسلام
   با شماره 09106620394 تماس حاصل فرماید.

  هانیه محمدی نیا پاسخ

  خواهش میکنم.منبعتون روارزون تربدین 🙏🙏 واقعاً حرف ندارن ولی پول ندارم

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   تخفیفات ویژه موجود است

  محمد نوروزی پاسخ

  باسلام آقای دکتر یاری مشاور من و دوستم هستن و واقعا مشاور عالی و زحمت کش و توانا هستن خداقوت ب ایشون

   فواد شهسواری پاسخ

   با سلام
   دکتر یاری از مشاورین ارشد و توانایی موسسه است. از لطف شما سپاسگزاریم از رضایت شما خرسندیم

  ستاره فتاحی پاسخ

  سلام و درود ؛ مشاور من اقای دکتر یاری هستند واقعا دستشون درد نکنه و ممنونم ازشون هم از نظر مشاوره هم اطلاعات کنکوری هم پشتیبانی و تخفیفات خوب خیلی حمایتم کردند ...

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   موفقیت شما آرزوی ماست. از رضایت مندی شما نسبت به مجموعه حرف آخر خوشحالیم

  آرمان افشار پاسخ

  سلام خدمت دکتر یاری از وقتی ایشون مشاور من شدن واقعا پیشرفت داشتم

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام
   ممنون از لطف شما به مجموعه حرف آخر- خوشحالیم که مشاورین ارشد ما توانسته اند به شما کمک و سبب پیشرفت شما شوند

enamad