خرید اقساطی محصولات حرف آخر

خرید اقساطی محصولات حرف آخر برای گروهی از دانش آموزان و داوطلبان همیشه جای سوال و ابهام بوده به همین دلیل در این پست به شرایط تهیه اقساط پکیج های حرف آخر خواهیم پرداخت. موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر جهت سهولت دسترسی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شرایط اقدام برای تهیه اقساطی یا مرحله ای پکیج های کنکوری حرف آخر را فراهم کرده است. هم اکنون کلیه پکیج های دوره نظام قدیم و جدید در مجموعه حرف آخر موجود است و داوطلبانی که قصد تهیه پکیج کامل(صفر تا ۱۰۰) نظام آموزشی خود را داشته باشند میتوانند اقدام به تهیه اقساطی یا مرحله ای محصولات کنکوری حرف آخر کنند.

 

خرید اقساطی محصولات حرف آخر

لازم به توضیح است که شرایط اقساطی یا مرحله ای فقط برای داوطلبانی میباشد که قصد تهیه کلیه پکیج کامل محصولات حرف آخر را داشته باشد. در این صورت میتوانند در سه مرحله اقدام به تهیه کلیه پکیج ها کنند. در مرحله اول داوطلب یک سوم هزینه کل پکیج را پرداخت میکند و در مرحله دوم بعد از حداکثر 

دو ماه یک سوم دوم را پرداخت و نهایتا در مرحله سوم مابقیه هزینه را پرداخت میکند. از آنجا که موسسه برای ارسال اقساطی یا مرحله ای پکیج ها چک یا سفته نمی پذیرد، در هر مرحله فقط به اندازه وجه واریزی محصولات را ارسال میکنند و در مرحله آخر که کلیه هزینه پرداخت شود کلیه منابع باقی مانده از سفارش داوطلب را ارسال میکند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

 مزایایی خرید اقساطی محصولات حرف آخر

هر طول دوره چند ماهه تکمیل خرید محصولات، در صورت افزایش قیمت پکیج ها، افزایش قیمت برای داوطلبی که مرحله اول اقساط را پرداخت کرده لحاظ نمیشود و داوطلب کلیه محصولات را با قیمت قبلی و بدون افزایش قیمت تحویل خواهد گرفت.

با توجه به اینکه هر مرحله به اندازه وجه واریزی، پکیج های آموزشی ارسال میشود، در صورت عدم رضایت از محصولات و خدمات موسسه، داوطلب میتواند همکاری و پرداخت مابقیه وجه را متوقف کند.

از حیث اقتصادی، فاصله حداکثر دو ماهه بین باز پرداخت اقساط یا مراحل پرداخت برای داوطلبانی که مشکل مالی دارند بسیار زمان مناسب و عالی است و داوطلب تحت فشار اقتصادی و مالی قرار نخواهد گرفت.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ – ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱

 

قیمت پکیج های کامل حرف آخر

پکیج نظام قدیم با احتساب تخفیف پله ای موسسه ۸۴۳۰۰۰۰ هزار تومان

پکیج نظام جدید با احتساب تخفیف پله ای موسسه ۸۸۷۰۰۰۰ هزار تومان

 

راه ارتباطی با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت مشاوره و تهیه محصولات حرف آخر به صورت اقساط یا مرحله ای میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در تماس باشند.

 • مشاوره تحصیلی و کنکوری
 • سفارش محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین رتبه برتر
 1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست