https://harfehakhar.com/sitemap.xml
حرف آخر
حرف آخر

خرید اقساطی محصولات حرف آخر

خرید اقساطی محصولات حرف آخر برای گروهی از دانش آموزان و داوطلبان همیشه جای سوال و ابهام بوده به همین دلیل در این پست به شرایط تهیه اقساط پکیج های حرف آخر خواهیم پرداخت. موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر جهت سهولت دسترسی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شرایط اقدام برای تهیه اقساطی یا مرحله ای پکیج های کنکوری حرف آخر را فراهم کرده است. هم اکنون کلیه پکیج های دوره نظام قدیم و جدید در مجموعه حرف آخر موجود است و داوطلبانی که قصد تهیه پکیج کامل(صفر تا 100) نظام آموزشی خود را داشته باشند میتوانند اقدام به تهیه اقساطی یا مرحله ای محصولات کنکوری حرف آخر کنند.

 

خرید اقساطی محصولات حرف آخر

لازم به توضیح است که شرایط اقساطی یا مرحله ای فقط برای داوطلبانی میباشد که قصد تهیه کلیه پکیج کامل محصولات حرف آخر را داشته باشد. در این صورت میتوانند در سه مرحله اقدام به تهیه کلیه پکیج ها کنند. در مرحله اول داوطلب یک سوم هزینه کل پکیج را پرداخت میکند و در مرحله دوم بعد از حداکثر 

دو ماه یک سوم دوم را پرداخت و نهایتا در مرحله سوم مابقیه هزینه را پرداخت میکند. از آنجا که موسسه برای ارسال اقساطی یا مرحله ای پکیج ها چک یا سفته نمی پذیرد، در هر مرحله فقط به اندازه وجه واریزی محصولات را ارسال میکنند و در مرحله آخر که کلیه هزینه پرداخت شود کلیه منابع باقی مانده از سفارش داوطلب را ارسال میکند.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر 09106620394 – 09100584851

 

 مزایایی خرید اقساطی محصولات حرف آخر

هر طول دوره چند ماهه تکمیل خرید محصولات، در صورت افزایش قیمت پکیج ها، افزایش قیمت برای داوطلبی که مرحله اول اقساط را پرداخت کرده لحاظ نمیشود و داوطلب کلیه محصولات را با قیمت قبلی و بدون افزایش قیمت تحویل خواهد گرفت.

با توجه به اینکه هر مرحله به اندازه وجه واریزی، پکیج های آموزشی ارسال میشود، در صورت عدم رضایت از محصولات و خدمات موسسه، داوطلب میتواند همکاری و پرداخت مابقیه وجه را متوقف کند.

از حیث اقتصادی، فاصله حداکثر دو ماهه بین باز پرداخت اقساط یا مراحل پرداخت برای داوطلبانی که مشکل مالی دارند بسیار زمان مناسب و عالی است و داوطلب تحت فشار اقتصادی و مالی قرار نخواهد گرفت.

 

تماس با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر 09106620394 – 09100584851

 

قیمت پکیج های کامل حرف آخر

پکیج نظام قدیم با احتساب تخفیف پله ای موسسه 8430000 هزار تومان

پکیج نظام جدید با احتساب تخفیف پله ای موسسه 8870000 هزار تومان

 

راه ارتباطی با دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت مشاوره و تهیه محصولات حرف آخر به صورت اقساط یا مرحله ای میتوانند با شماره های 09106620394 و 09100584851 با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در تماس باشند.

  • مشاوره تحصیلی و کنکوری
  • سفارش محصولات حرف آخر
  • ارتباط با مشاورین رتبه برتر
  1. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
  2. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
  3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
  4. فیزیک کنکوری یازدهم حرف آخر
دیدگاه‌ها (0)

*
*

2 × یک =

enamad