دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید- برنامه هزار ساعته حرف آخر

دانلود برنامه 1000 ساعته نظام جدید

برای داوطلبان نظام جدید دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر را قرار داده ایم. سال گذشته به دلیل اینکه فاز اول نظام جدید در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار گرفت بعدا برنامه ۱۰۰۰ ساعت توسط اساتید حرف آخر تکمیل و امروز در اختیار داوطلبان قرار خواهیم داد. در این مقاله توضیحات کامل و کافی برای استفاده از این برنامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید

برنامه ۱۰۰۰ ساعته بر حسب پکیج های آموزشی کنکوری حرف آخر تدوین شده است. در این برنامه علاوه بر زمان تدریس هر موضوع از دروس اختصاصی و عمومی، زمان مطالعه به صورت پیشنهادی توسط اساتید ارائه شده که چارچوب کلی برنامه ریزی را در اختیار داوطلب قرار میدهد. در بخش پایانی برنامه ۱۰۰۰ ساعته باکس های مطالعاتی هر درس به صورت قطاری قرار گرفته که بر حسب زمان تدریس هر درس و تعداد جلسات چیده شده است.  این برنامه برای ۴ الی ۵ ماه آموزشی و یادگیری داوطلبان طراحی شده است. چون اگر به هر دلیلی زمان یادگیری افزایش یابد، دوران مرور و جمعبندی کوتاه خواهد بود و این امر باعث کاهش راندمان و بازدهی داوطلب در ماه های منتهی به کنکور میشود.

 

ویژگی های خوب برنامه ۱۰۰۰ ساعته

از ویژگی های خوب برنامه ۱۰۰۰ ساعته میتوان به مطالعه موازی همه دروس اشاره کرد. این برنامه کمک میکند که داوطلب کنکوری همه دروس را به صورت موازی در کنار هم دیگر مطالعه کند. نکته بسیار مهم دیگر در ارتباط با برنامه ۱۰۰۰ ساعته اختصاص آزمونهای مبحثی در طول برنامه است. این آزمون جهت مررو و جمعبندی و همچنین آشنای داوطلبان با نمونه سوالات و تست طراحی شده که دارای پاسخنامه تصویری به همراه درسنامه کامل سوالات است.

 

 دانلود برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید

این برنامه جهت آشنای داوطلبان کنکوری با برنامه ریزی حرف آخر طراحی و قرار داده شده است جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

به زودی لینک دانلود قرار خواهد گرفت

ارتباط با ما

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش محصولات حرف آخر میتوانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری و تحصیلی
 • سفارش پکیج های حرف آخر
 • برنامه ریزی
 • پشتیبانی
 1. مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 2. مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر
 3. فیزیک کنکوری دهم حرف آخر
 4. سوالات احتمالی کنکور ۹۹

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست