دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر

در ادامه جزوات رایگان، این بار دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر را قرار داده ایم. درس شیمی برای گروه آزمایشی تجربی بعد از زیست شناسی دارای اهمیت زیادی است. به نسبت ریاضی و فیزیک تعداد سوال و ضریب بیشتری را به خودش اختصاص میدهد و علاوره براین شامل دو بخش مفاهیم و مسایل است. بیشتر دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در بخش مسایل مشکل اساسی دارند که این بخش به تنهای ۴۰ الی ۵۰ درصد سوالات شیمی در کنکور را به خودش اختصاص میدهد. دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر میتواند داوطلبان را به بهترین منبع برای درسس شیمی آشنا کند تا بتوانند با اختصاص زمان کم درصد بالای در شیمی آزمون سراسری کسب کنند. در ادامه شیمی حرف آخر را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

 

دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر

دکتر شیروانی مدرس شیمی موسسه حرف آخر، شیمی را با راهکارهای کوتاه با زبان ساده و شیوا به صورت مفهومی و شهودی تدریس کرده است. استفاده از الگوهای مفهومی در مسایل شیمی کمک میکند تا داوطلب بدون حفظ فرمول و موازنه های در کمتر از یک دقیقه هر تستی را حل کند. این در حالی است که سایر منابع کنکوری و آموزشی برای درس شیمی، داوطلب را مجبور به حفظ کردن فرمولها و تکنیک های متعدد میکنند. در تمام پکیج های شیمی حرف آخر مانند مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر، مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر، مسایل شیمی دهم و یازدهم حرف آخر دکتر شیروانی درسنامه را با روش های مفهومی و شهودی تدریس میکند و سپس جهت تکمیل آموزش از راهکارهای ساده و کوتاه محاسباتی تحت عنوان الگو استفاده میکند.

 

لینک دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند روی لینک جزوه شیمی حرف آخر کلیک کنند و آن را دانلود کنند.

 

مقالات مرتبط

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری  میتوانند از سایر پست های دپارتمان رتبه برتر از جمله دانلود رایگان کتاب پارادوکس زیست شناسی حرف آخر ، دانلود رایگان زیست حرف آخر ، دانلود رایگان ریاضی حرف آخر و دانلود رایگان برنامه دوماهه حرف آخر بازدید داشته باشند.

 

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

برای مشاوره رایگان و ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر و همچنین تهیه محصولات کنکوری حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۰۰۵۸۴۸۵۱ تماس حاصل فرماید.

 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر

 

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad