دروس راهنمایی حرف آخر – پایه هفتم – هشتم و نهم- راهنمای حرف اخر

دروس راهنمایی حرف آخر

دروس راهنمایی حرف آخر خبر خوبی است که میخواهیم به دانش آموزان پایه راهنمایی بدهیم. خوشبختانه با تلاش اساتید حرف آخر دروس راهنمایی آماده شده و دانش آموزان راهنمایی میتوانند از این به بعد با بهترین پکیج آموزشی موفقیت خود را رقم بزنند. موفقیت حرف آخر در پکیج های کنکوری با استقبال زیاد داوطلبان مواجه شد و این مهم باعث شد تا اساتید به نام حرف آخر با روش های نوین آموزشی و کنکوری دروس راهنمایی را تدریس کنند.

 

دروس راهنمایی حرف آخر

دوره راهنمایی مهمترین دوره تحصیلی دانش آموزان محسوب میشود در این دوره قدرت یادگیری دانش اموزان به نهایت اعلای خود میرسد. از سوی دیگر دانش اموزان راهنمایی در یک قدمی انتخاب رشته و یا انتخاب مسیر زندگیشان قرار میگیرند. ضعف آموزشی و مشکلات یادگیری مسیر و جهت زندگی آنها را تغییر میدهد. هر گونه ضعف آموزشی یا خلل در آموزش باعث دور شدن دانش آموزان از مسیر استعداد و توانایی خودشان میشود. متاسفانه به دلیل ضعف ساختاری در آموزش، بسیاری از دانش آموزان به منابع و یا آموزش مناسب دسترسی ندارند. به همین دلیل موسسه حرف آخر با روش های نوین و جدید آموزشی به صورت کاملا مفهومی به کمک دانش اموزان متوسطه آمده است

اهمت دروس متوسطه اول

شکل گیری هویت مستقل دانش آموزان در دوره متوسطه اول شکل میگیرد. ضعف آموزشی در این دوره باعث کاهش اعتماد به نفس دانش آموز و نهایتا انتخاب مسیر اشتباه مسیر تحصیلی و کاری میشود. در این دوره دانش آموزان از توانایی لازم برای یادگیری وشکوفایی استعدادهایشان برخوردارند و تنها عاملی که تاثیر مخرب بر شخصیت اجتماعی  و تحصیلی دانش آموزان می گذارد، ضعف در آموزش و یادگیری است. تدام  این مشکل باعث منزوی شدن شخصیت اجتماعی دانش آموزان و گرایش به سنت شکنی در خانواده میشود. تحقیقات نشان میدهد که دانش آموزان کوشا و مستعد بیشتر از سایر دانش آموزان پایبند سنت و باید و نباید های خانواده هستند. بنابراین میتوانید با دسترسی به آموزش مناسب و در خور شخصیت علمی و اجتماعی دانش آموز خود را به نحو احسن پرورش دهید.

 

دروس راهنمایی حرف آخر

تکنیک های جدید حرف آخر در آموزش

موسسه حرف آخر در دهه گذشته پیشتاز روش های نوین آموزشی در کشور بوده است. به جرات میتوان گفت که حرف آخر سبک جدید و نوینی را در آموزش و یادگیری کشور پایه گذاری کرد و کاملا در تقابل با روش های سنتی است. برای اولین بار دروس محاسباتی با الگوهای ساده به صورت مفهومی تدریس شده است که دیگر نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست، هر مبحث فقط با یک راهکار ساده یا کوتاه تدریس شده است. بنابراین دانش آموزان دوره راهنمایی میتوانند به صورت اصولی از پایه با تکینک های مفهومی و شهودی آشنا شوند و در مقاطع دبیرستان و کنکور مشکلی برای یادگیری و موفقیت در کنکور نداشته باشند.

 

 

دروس راهنمایی حرف آخر

دروس راهنمایی حرف آخر

موسسه حرف آخر دروس علوم، ریاضی، ادبیات، زبان و پیام های آسمانی را برای دانش آموزان متوسطه اول تدریس کرده است. همانگونه که اشاره شد اساتید برتر کنکور کشور در مجموعه حرف آخر، با روش های کاملا نوین،مفهومی و شهودی دروس راهنمایی را تدریس کرده اند. این مجموعه کمک میکند تا دانش آموزان راهنمایی با ورود به مقطع دبیرستان و کنکور مشکلی برای یادگیری دروس مهم کنکور از قبیل زیست، شیمی، فیزیک و ریاضی نداشته باشند.

 

دروس راهنمایی حرف آخر

علوم راهنمایی حرف آخر

علوم حرف آخر یا علوم ۵ استاده حرف آخر توسط ۵ نفر از اساتید مشهور کنکور کشور تدریس شده است. تدریس تخصصی هر کدام از بخش های علوم کمک میکند تا دانش آموزان بتوانند به خوبی مسیر یادگیری را طی کنند. علوم متوسطه اول پایه دروس فیزیک، شیمی، زیست و زمین شناسی در کنکور است و برحسب این اهمیت کلیه مطالب با تکینک های پویانمایی و تصویری تدریس شده است.

 

 اساتید علوم راهنمایی حرف آخر

 • استاد شعبانی(زیست)
 • استادشاکری(زیست)
 • دکتر شیروانی( شیمی)
 • مهندس کامیار(فیزیک)
 • استاد منتظری( زمین شناسی)

 

ریاضی راهنمایی حرف آخر

استاد قاسمی و استاد نصیری ریاضی راهنمایی را تدریس کرده اند. حرف آخر اولین موسسه آموزشی در کشور است که دروس محاسباتی با با راهکارهای ساده کوتاه و مفهومی تدریس کرده است. در این سبک نوین به دانش آموزان آموزش داده میشود تا بدون حفظ فرمول بتوانند به راحتی مباحث ریاضی یاد بگیرند.

 

زبان راهنمایی حرف آخر

زبان جزء دروس بسیار فرار و فراموش شدنی است و از سوی دیگر گروه بزرگی از دانش آموزان در کشور به دلیل ضعف ساختاری در آموزش زبان مدام از این درس فراری هستند و علاقه ای به یادگیری ندارند. موسسه حرف آخر با روش های تصویری و کدگذاری توانسته زبان را با روشی بسیار ساده تدریس کند و دانش آموزان بتوانند اتباط خوبی با این درس برقرار کنند.

دروس راهنمایی حرف آخر

 

ثبت سفارش محصولات دوره راهنمایی حرف آخر

برای ثبت سفارش دروس دوره راهنمایی حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

مشاوره تحصیلی

سفارش محصولات حرف آخر

برنامه ریزی

پشتیبانی

 

دسترسی آسان به لینک خرید محصولات راهنمایی

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۴ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad