دفترچه سوالات کنکور ۹۷ ریاضی

هم اکنون می توانید دفترچه سوالات کنکور ۹۷ ریاضی را دانلود کنید. امروز ۷ تیر ماه آزمون سراسری دو گروه ریاضی و علوم انسانی برگزار شد که  دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی را برای دانلود شما گذاشتیم.

دفترچه سوالات کنکور ۹۷ ریاضی

دفترچه عمومی رشته ریاضی کنکور۹۷

دفترچه اختصاصی رشته ریاضی کنکور۹۷

امروز بسیاری از داوطلبان کنکور ۹۷ میخواهند با سطح سوالات ریاضی را بسنجند و سوالات آن را تمرین کنند. به همین منظور دفترچه سوالات کنکور ۹۷ ریاضی را در این پست گذاشتیم. امروز فرصت خوبی است تا داوطلبان گروه تجربی این تست ها را تمرین کنند و در زمان کم باقی مانده خود را آماده کنند.

قیمت تضمینی دی وی دی های نظام جدید حرف آخر

بعد از چند ماه تلاش اساتید مجموعه حرف آخر تمام محصولات کنکوری دوره نظام جدید برای پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تدریس و آماده شد. که در مقالات قبلی به توضیح و ویژگی های تک تک محصولات اشاره کرده ایم. در این قسمت جهت آگاهی و اطلاع دانش آموزان و داوطلبان کنکوری از قیمت محصولات نظام جدید حرف آخرقیمت هر پکیج به تفکیک هر درس آورده شده است.

دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید توجه داشته باشند که جهت خرید حتما از فروشگاه رسمی حرف آخر Harfehakhar.com  خرید کنند. به همین منظور می توانند از لینک لیست قیمت محصولات نظام جدید حرف آخر وارد صفحه قیمت ها شوند.

تیم رتبه برتر حرف آخر

امروز می خواهیم خبری خوبی به داوطلبان کنکور ۹۸ بدهیم. تیم رتبه برتر حرف آخر با همکاری دانش آموزان رتبه برتر سالهای قبل موسسه حرف آخر و مشاورین با سابقه در امر برنامه ریزی و مشاوره ایجاد شده تا بتوانیم بنا به شرایط ویژه ای که در کنکور ۹۸ ایجاد شده است به داوطلبانی که قصد و اراده جدی برای کسب رتبه برتر دارند کمک کنیم.

تیم رتبه برتر حرف آخر متشکل از رتبه های برتر تجربی و ریاضی امسال گرد هم آمده اند، تا تجربیات خود را در اختیار داوطلبان و دانش آموزان کنکوری بگذارند و دوستانی که قصد کسب رتبه برتر در کنکور ۹۸ را دارند با راهنمایی و کسب تجربه رتبه برترهای حرف آخر به هدف خود در کنکور سراسری ۹۸ برسند.

آشنایی بیشتر با تیم رتبه برتر حرف آخر

خوشبختانه هر ساله موسسه حرف آخر دارای رتبه های برتر در گروه تجربی، ریاضی و انسانی است که توانسته اند با توکل به خدای بزرگ، محصولات کنکوری حرف آخر و تلاش خودشان به هدف و آرزویشان برسند. بسیاری از این رتبه های برتر را ما توانسته ایم در شبکه یک، سه و آموزش معرفی کنیم تا باعث ایجاد انگیزه و رغبت در بین سایر داوطلبان کنکوری شود که قصد کسب رتبه برتر را دارند.

امسال بنا به حساسیت زیاد کنکور ۹۸ و رقابت بین دو گروه نظام قدیم و نظام جدید تصمیم به ایجاد دپارتمان تیم رتبه برتر حرف آخر گرفته ایم. از بسیاری از رتبه برترهای گروه تجربی و ریاضی دعوت به همکاری شده است تا بتوانیم با ایجاد یک تیم بسیار قوی به داوطلبان و دانش آموزانی که تصمیم جدی برای برتر شدن در کنکور سراسری را دارند کمک کنیم.

اعضای دپارتمان تیم رتبه برتر حرف آخر

بعد از سه ماه برنامه ریزی و چیدن برنامه های مختلف برای دانش آموزان و داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید در اردیبهشت ماه ۹۷ دپارتمان تیم رتبه برتر حرف آخر با سرپرستی مهندس کرمانیها ایجاد شد. مهندس کرمانیها دارای سابقه طولانی در امر مشاوره و برنامه ریزی و همچنین مشاور برتر تحصیلی صدا و سیما نیز می باشند که با همت ایشان این دپارتمان تشکیل شد تا بتوانیم مصمم تر از قبل به داوطلبان عزیز کنکوری کمک کنیم.

سایر اعضای دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

 • آقای مهندس بهروز اسدی( رتبه برتر کارشناسی  و کارشناسی ارشد)
 • آقای  مهندس فواد شهسواری( رتبه برتر کارشناسی ارشد و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای مهندس وحید بنی عامریان( رتبه برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد)
 • آقای هوشمند شاهی( رتبه برتر و دانشجوی رشته پزشکی)
 • آقای مسعود خلیفه زاده( رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • خانم نادیا واعظی(رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • آقای علی جیریایی(رتبه برتر و دانشجوی دندان پزشکی)
 • آقای محمد رضا پادویی( رتبه برتر و دانشجوی پزشکی)
 • آقای مجتبی سعادت پیشه( رتبه برتر و دانشجوی دندان پزشکی)
 • آقای آرمان مرادی( رتبه اول کارشناسی ارشد زیست شناسی و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای سید رضا حسینی راد( رتبه برتر کارشناسی ارشد و عضو بنیاد نخبگان)
 • آقای جلال علیخانی( رتبه برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد).
 • آقای ناصر ناصری( فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی)
 • آقای میثم محسنی( دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی)

ملزومات کسب رتبه برتر

کسب رتبه برتر و قبولی در رشته های برتر دارای ملزوماتی است که باید از قبل مهیا شود تا داوطلبان بتوانند با چشم باز، آگاهانه و مصمم کار خود را شروع کنند. چون طی کردم مسیر موفقیت به خودی خود امکان پذیر نیست و برتر شدن اتفاقی نیست. با درنظر گرفتن هوش و استعداد همه داوطلبان در یک سطح مساوی، برتر شدن در کنکور دارای پیش شرط های است که در اینجا میخواهیم به آن بپردازیم.

 هدف روشن و واضح

اولین گام برای افراد کنکوری روشن کردن هدف است. دوستان کنکوری باید هدف خود را روشن و واضح انتخاب کنند و مشخص کنند که چه هدفی را می خواهند دنبال کنند و چکار باید برای رسیدن به این هدف انجام بدهند. متاسفانه عدم انتخاب هدف جدی در این مورد باعث میشود که بسیاری از داوطلبان نیمه راه دست از تلاش بردارند و یا اینکه فقط برحسب وظیفه و بصورت صوری راه خود را ادامه بدهند.که در هر صورت موفقیتی حاصل نمی شود. انتخاب هدف و گره زدن تلاش و کوشش شما به آن، باعث ایجاد رغبت و انگیزه می شود، به طوری که حاضرند خیلی از فعالیت های دیگر خود از قبیل رفتن به تفریح و مسافرت، دنبال کردن برنامه های مورد علاقه، سرگرمی های خود و خیلی موارد دیگر را کنسل کند تا به هدف خود برسد.

۲-ایمان به خود

قطعا خیلی از شما عزیزان این تجربه را کسب کرده اید؛ که خواستید کاری را انجام بدهید اما به خود ایمان نداشته اید. بی شک در چنین شرایطی موفقیتی هم حاصل نشده، چون ایمان به توانایی خود یکی از شروط اساسی برای کسب موفقیت می باشد. ایمان به خود به زبان ساده تر یعنی اینکه شما خود را برنده عرصه بدانید و به عدم موفقیت و شکست فکر نکنید. از همین حالا انرژی منفی درون خود را بیرون بریزید و به کار خود ایمان راسخ داشته باشید.

۳- تلاش و پشتکار

یک مثال معروف هست که می گوید، ساخت دیوار چین از یک خشت شروع شد و یا اینکه فتح قله مرتفع اورست از یک قدم شروع می شود. اراده و پشتکار می تواند شما را به هر آنچه که می اندیشید برساند، هرگز کار امروز را به فردا موکول نکنید و نگوید از فردا شروع میکنم. تلاش و پشتکار موتور انرژی شما برای رسیدن به هدف و آرزوهای زیباتان است. بی شک راه رسیدن به هدفتان بسیار دشوار و سخت است، موانع بزرگی سر راه دارید، اما پشتکار شماست که یکی یکی این موانع را کنار می گذارد و شما را به موفقیت می رسند. عدم تلاش یعنی تسلیم شدن در برابر ناکامی ها، شما خلق شده اید که سرنوشت و زندگی خود را با تلاش به بهترین وجه رقم بزنید.

۴- برنامه ریزی

برنامه مناسب روشنایی و چراغ راه شما کنکوریهای عزیز است. با داشتن برنامه مدون و درست به انرژی و زمان خود مسیر درست را می دهید. باعث می شود که راه موفقیت را به خوبی طی کنید. داشتن برنامه به تناسب نیاز و توانایی شما باعث می شود در طول مسیر بلند و پرفراز و نشیب کنکور راه را گم نکنید. شاید روزهای پیش بیاید که شما کارتان را تعطیل کنید، برنامه ریزی باعث می شود دوباره بعد از یک وقفه استارت دوباره بزنید اما راه خود را گم نکنید.

۵- منابع خوب

در کنار عوامل گفته شده، منابع خوب آموزشی به کسب موفقیت و رتبه برتر کمک شایان می کند. شما می توانید با در اختیار داشتن منبع خوب و مناسب در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید وسطح آمادگی خود را به طور چشم گیری ارتقاء بخشید. وقتی که از این واقعیت غافل باشید نتیجه و تلاش شما دیرتر به ثمر می نشیند و بحث اصلی در کنکور این است که حجم دروس و منابع اصلی زیاد است و آزمون سراسری دارای تاریخ انقضاست و روزی تمام می شود. بنابراین شما باید از زمان نهایت استفاده را بکنید،که در اختیار داشتن منبع خود این شرایط را مهیا می کند تا با زمان و انرژی معقول با اعتماد به نفس عالی زود تر به هدف خود برسید.

پکیج های نظام جدید حرف آخر

ریاضی دهم و یازدهم

ریاضی دوازدهم

زیست دهم

زیست یازدهم

زیست دوازدهم

زیست گیاهی

ژنتیک

فیزیک دهم

فیزیک یازدهم

فیزیک دوازدهم

مفاهیم شیمی دهم و یازدهم

مسائل شیمی دهم و یازدهم

شیمی دوازدهم

وظایف دپارتمان تیم رتبه برتر حرف آخر در قبل  داوطلبان کنکور ۹۸

در تیتر قبل به ملزومات کسب رتبه برتر از قبیل تعیین اهداف، ایمان به خود، برنامه ریزی، تلاش و پشتکار و منبع خوب پرداختیم. دپارتمان تیم رتبه برتر حرف آخر در همین راستا دارای وظایفی است تا بتواند کمک شایسته و لازم به داوطلبان کنکور ۹۸ داشته باشد که اهم آنها عبارتند از

برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی کنکوری

مشاوره تخصصی

مشاوره انگیزشی

انتقال تجربیات رتبه های برتر

در اختیار گذاشتن جزوات رتبه های برتر

ارتباط با تیم رتبه برتر حرف آخر

جهت ارتباط با دپارتمان تیم رتبه برتر حرف آخر و ثبت نام در طرح نخبگان این دپارتمان می توانید با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 

 

دفترچه سوالات کنکور ۹۷ ریاضی

دفترچه سوالات کنکور ۹۷ ریاضی

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست