دینامیک نظام جدید – فیزیک دواردهم نظام جدید حرف آخر

دینامیک دوازدهم حرف آخر

میتوان گفت که دینامیک بعد از مبحث سینماتیک سخت ترین بخش فیزیک است. بطوریکه دینامیک نظام جدید به کابوس بسیاری از دانش آموزان نظام جدید و سال دوازدهم تبدیل شده است. اما به دوستانی که در مبحث دینامیک مشکل دارند مژده میدهم که دپارتمان فیزیک حرف آخر این مشکل را با پکیج دینامیک نظام جدید حل کرده است. پکیج دینامیک نظام جدید حرف آخر انحصارا برای دانش آموزان سال دوازدهم که در این مبحث مشکل دارند توسط استاد کامیار تدریس شده است. شیوه تدریس منحصربفرد و عالی باعث استقبال شدید دانش آموزان دوازدهم نظام جدید و داوطلبان کنکور ۹۸ از این پکیج شده است. با وجود این پکیج دیگر ترسی از عدم پاسخگویی به سوالات دینامیک در کنکور  سراسری نیست. با اعتماد به نفس بالا میتوانید در کمتر از یک دقیقه تست های این بخش از فیزیک را براحتی بزنید.

 

دینامیک نظام جدید

دینامیک نظام جدید

شیوه تدریس دروس محاسباتی موسسه کنکوری حرف آخر، استفاده از راهکارهای ساده و کوتاه تحت عنوان الگوست. الگوهای به کار گرفته شده در تمام دروس محاسباتی از جمله فیزیک کمک میکند دیگر نیازی به فرمولهای زیاد و حفظ کردن آنها نباشد. با چند راهکار ساده بحث آموزش و یادگیری را یاد خواهید گرفت و با همین الگوها هر تستی را می توانید حل کنید. دینامیک نظام جدید نیز از این قائده مستثنی نیست. استاد کامیار با الگوی ماشین تمام مبحث دینامیک نظام جدید را بسیار جذاب و شیرین تدریس کرده است. ابتدا درسنامه تدریس میشود. بعد از تکمیل کردن مبحث آموزش و یادگیری راهکارهای کنکوری و تست زدن با این الگو آموزش و نهایتا برای تمرین و تکرار بیشتر تست های کنکوری و تالیفی حل و تحلیل میشود. پس دیگر نگران مبحث سخت و دشوار دینامیک نباشد موسسه حرف آخر به خوبی این مشکل را حل کرده است.

سایر مباحث فیزیک دوازدهم نظام جدید

بجر پکیج دینامیک نظام جدید، مباحث فیزیک دوازدهم حرف آخر،  مثل سینماتیک، نوسان و موج و سایر مباحث فیزیک دوازدهم با روش شماتیک و الگور محور تدریس شده است. دانش آموزان سال دوازدهم که در هر مبحث مشکل دارند میتوانند مبحث مورد نظر را تهیه کنند.

مشاوره و تهیه محصولات حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید میتوانند برای مشاوره کنکوری و تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند. دانش آموزان سال دوازدهم می توانند برای تهیه مبحث دینامیک روی دینامیک دوازدهم حرف آخر کلیک کنند.

 • مشاوره کنکوری
 • تهیه محصولات کنکوری
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

دینامیک حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad