حرف آخر
حرف آخر

راهکار حرف آخر برای کنکور- موسسه کنکوری حرف آخر

راهکار حرف آخر برای کنکور

امروز می خواهیم رویکرد و راهکار حرف آخر برای کنکور را برای شما دانش آموزان و داوطلبان تشریح کنیم. موسسه کنکوری حرف آخر یک دهه است که در زمینه تولید منابع کنکوری فعالیت میکند و روش های جدیدی که برای آموزش به کار گرفته بسیار مورد استقبال داوطلبان کنکوری قرار گرفته است.

 

راهکار حرف آخر برای کنکور

داوطلبان کنکوری به طور کلی به دو گروه تقسیم می شوند؛

 1. داوطلبانی که از مهر ماه شروع کردند و بحث آموزش را تمام کرده اند.
 2. داوطلبانی که در بحث آموزش وقفه داشته اند و یا دیر شروع کرده اند.

راهکار موسسه حرف آخر برای گروه اول

قدم اول: دوستانی که از مهر ماه مباحث درسی را شروع کرده اند و وارد مباحث مرور و جمعبندی شده اند در قدم اول باید مباحث مهم را گلچین کنند و مرور خود را به اساس این مباحث شروع کنند. چون بی شک در تمام مباحث مشکل ندارند و از حیث تسلط به سه دسته ضعیف، متوسط و قوی تقسیم می شوند. سعی کنید که مباحث و مواردی را که ضعیف و متوسط به پایین هستند را به تفکیک هر درس جدا کنید و در اولویت مرور قرار بدهید حتی اگر مطالب خیلی مهم هست 2الی 3 بار درهفته آن مبحث را مرور کنید.

قدم دوم: تجربه خیلی از رتبه های برتر نشان می دهد که بیشتر رتبه برترها، از عید به بعد به طور جدی و کلان تست کار کرده اند. بنابراین لازم است از امروز به بعد زمان خاصی از برنامه تان را به تست زدن با تاکید بر دروس تخصصی و محاسباتی اختصاص بدهید.

راهکار موسسه حرف آخر برای گروه دوم

قدم اول: به اندازه تلاش و کوششتان از خودتان انتظار داشته باشید. سعی کنید بین خواسته و تلاشتان رابطه معقولی باشد. چون اگر خیلی به کندی حرکت کرده اید و یا وقفه در بحث آموزشتان دشته اید و یا از امروز میخواهید به طور جدی  شروع کنید باید به اندازه تلاشتان از خودتان انتظار داشته باشید. چون تلاش کم و انتظار زیاد باعث ایجاد درگیری های ذهنی و ناامیدی می شود. بنابراین ابتدا تلاش و کوششتان را ارتقاء بدهید بعد خواسته خودتان را دنبال کنید.

قدم دوم: هدفتان را مشخص کنید و به در زمان کم باقی مانده براساس هدفتان(چه رشته و کدام دانشگاه می  خواهید قبول بشید) تلاش کنید. به جای اینکه100 درصد مطالب را ناقص بخوانید، 70 درصد مطالب را کامل و جامع مطالعه کنید.

راهکار عملی حرف آخر برای کنکور 

در راستای کسب موفقیت دوستان کنکوری ، موسسه حرف آخر  اقدام به تهیه جمع بندی محصولات کنکوری به عنوان راهکار عملی کرده است. راهکار موسسه حرف آخر برای کنکور شامل جمعبندی دروس ریاضی، زیست، شیمی، فیزیک و دین و زندگی می باشد. این راهکار برای هر دو گروه داوطلبان کنکوری طراحی و تهیه شده است. گروه اول که میخواهند مرور جامع داشته باشند و زمان کافی به تست زدن اختصاص بدهند می توانند از این پکیج های جمعبندی موسسه حرف آخر استفاده کنند. گروه دوم داوطلبان کنکور نیز به دلیل عدم زمان کافی برای اینکه بتوانند 70 درصد مطالب را به صورت جامع و مفید بخوانند می تواند از این پکیج ها استفاده کنند.

 

راهکار حرف آخر برای کنکور

مشخصات پکیج های جمع بندی موسسه حرف آخر

 • ریاضی 75 درصد حرف آخر در 25 ساعت
 • زیست 70 درصد حرف آخر  در 25 ساعت
 • شیمی 90 درصد حرف آخر در 25 ساعت
 • فیزیک 70 درصد حرف آخر در 25 ساعت
 • دین و زندگی80 درصد حرف آخر در 20 ساعت

بنابراین در زمان کم باقی مانده تا کنکور می توانید با راهکار حرف آخر برای کنکور کسب رتبه عالی را از همین الان تضمین کنید.

چون شما داوطلبان عزیز می توانید

 • در کمترین زمان بیشتر مطالب را مرور و جمعبندی کنید.
 • در هر کدام پکیج های جمعبندی حرف آخر مهمترین مطالب کنکوری آورده شده است.
 • می توانید با مدیریت زمان خود در مرور و جمعبندی، زمان کافی را به تست زدن اختصاص بدهید.
 • با استفاده از روش تدریس عالی حرف آخر ، تمام مباحث جمع بندی را می توانید در حافظه تصویری خود نگه دارید.

بنابراین زمان را از دست ندهید و از زمان خود نهایت استفاده را بکنید. هیچ گونه موفقیت و پیشرفتی بدون تلاش و کوشش به دست نمی آید. تمام موفقیت های بشری مرهون تلاش و کوشش است.موسسه حرف آخر در کنار همت و کوشش شما با در اختیار گذاشتن منابع فوق العاده در کنار شماست.راهکار حرف آخر برای کنکور  و راهکار عملی حرف آخر می تواند بیش از پیش شما را به کسب رتبه عالی در کنکور  نزدیک کند.

 

مشاوره و ارتباط با حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394  و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات کنکوری
 • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر
دیدگاه‌ها (2)

*
*

یازده − 1 =

  اسرا پاسخ

  تشکر از راهنمایتون

  فاطمه شاکری پاسخ

  بسیار عالی

enamad