راهکار حرف آخر برای کنکور

راهکار حرف آخر برای کنکور

 راهکار حرف آخر برای کنکور چیست؟ با توجه به طراحی سوالات مفهومی و چالشی کنکور و تغییر در ادبیات تست های کنکور، حرف آخر چه راهکاری را به کار گرفته است؟ تفاوت تدریس و آموزش حرف آخر با سایر موسسات کنکوری دیگر چیست؟ نزدیک به یک دهه از فعالیت موسسه آموزشی حرف آخر میگذرد و خوشبختانه در این مدت حرف آخر کارنامه درخشانی را کسب کرده و توانسته خدمات آموزشی بی نظیری را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. باید و نباید ها این موفقیت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

راهکار حرف آخر برای کنکور

اولین راهکار حرف آخر برای کنکور، سنت شکنی در آموزش و یادگیری بود. سالهای طولانیست که سایه سبک های سنتی و منسوخ شده تدریس بر آموزش رسمی کشور است. این امر باعث تضعیف یادگیری در گروه بزرگی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و همچنین به دلیل ضعف آموزشی باعث ایجاد استرس، اضطراب، کاهش اعتماد به نفس و بسیاری از مشکلات و اختلالات روانی در مقاطع حساس کنکور، در داوطلبان شده است. حرف آخر بعنوان موسسه آموزشی، روش های نوین و جدید را وارد فضای رسمی آموزش کشور کرد و تکنیک های مفهومی و شهودی را با بهره گیری از فناوری های جدید دیجیتالی جایگزین سبک منسوخ شده تدریس کرد.

راهکار موسسه حرف آخر برای گروه اول داوطلبان

منظور ما از گروه اول، دانش آموزان سال دهم و یازدهم هستند. برای این گروه از کنکوری ها، حرف آخر مجموعه جامع یا صفر تا 100 را طراحی و تدریس کرده است. در دروس تخصصی مانند ریاضی و فیزیک شامل دو مجموعه کنکوری و تشریحی میباشد. چنانچه دانش آموزان ضعف پایه دارند و نمیتوانند سریع خود را برای کنکور آماده کنند میتوانند از مجموعه تشریحی دروس تخصصی شروع کنند و با پکیج های کنکوری به هدف خود برسند. این مجموعه شامل دروس تخصصی، عمومی، 10 آزمون مبحثی، کتاب کارها و جزوات می باشد.

راهکار موسسه حرف آخر برای گروه  دوم داوطلبان

 گروه دوم داوطلبان دانش آموزان سال دوازدهم و فارغ التحصیلان هستند. برای این دو گروه بسته به شروع و شرایط زمانی دو مجموعه جامع و پروژه 6040 طراحی شده است. چنانچه داوطلبان این گروه قصد شروع کنکور از مرداد تا آبانماه را دارند میتوانند از مجموعه جامع یا صفر تا 100 شروع کنند. اما چنانچه به دلایلی نتوانستند که به موقع شروع کنند و از دیماه به بعد قصد شروع کنکور را دارند میتوانند از پروژه 6040 شروع کنند.

فاکتورهای موفقیت در کنکور

موفقیت در کنکور دارای سه فاکتور اصلی میبباشد که این سه فاکتور باید موازی و در کنار هم وجود داشته باشد تا بتوانید موفقیت در کنکور را رقم بزنید. فقدان یکی از آنها بی شک مسیر موفقیت شما را با چالش مواجه خواهد کرد. فاکتور اول تلاش و خواستن خود داوطلب است.بدون خواستن و مشخص کردن هدف نمیتوانید قدم های بزرگی برای موفقیت خود بردارید. فاکتور دوم، انتخاب منبع مناسب است. انتخاب آگاهانه و صحیح منابع در افزایش آمادگی شما، تسلط روی مباحث، ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس و مدیریت زمان به شما کمک میکند. فاکتور سوم برنامه ریزی است. عدم وجود برنامه ریزی باعث از بین رفتن انگیزه و انرژی داوطلب میشود. همچنین خیلی از کنکوری ها به دلیل عدم برنامه ریزی زمان طلایی خود را نابود میکنند. همانگونه که اشاره شد برای کسب رتبه برتر این سه فاکتور باید در کنار هم قرار بگیرند.

فاکتور های موجود در حرف آخر

حرف آخر برای کنکوری ها دو آیتم از سه فاکتور مهم موفقیت در کنکور را فراهم ساخته است. منابع را با تکینک های کاملا مفهومی و شهودی در کمترین زمان ممکن طراحی کرده. روش های جدید تدریس در پکیج های حرف آخر، باعث تقویت حافظه بلند مدت و تصویری میشود. این امر به نوبه خود سبب تسریع در یادگیری و عدم فراموشی مطالب میشود. برای مثال در دروس محاسباتی دیگر نیاز به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست. چون با الگوهای مفهومی و راهکارهای ساده محاسباتی امکان یادگیری سریع را فراهم کرده ایم. همچنین اساتید مجموعه برای کلیه پکیج ها برنامه ریزی ویژه را انجام داده اند. تعدادجلسات هر پکیج، ساعت تدریس و ساعت آموزش مشخص شده است. این امر باعث شفاف سازی مسیر حرکت داوطلبان شده است. بنابراین برای موفقیت در کنکور فقط خواستن خودتان لازم است. چون بقیه کار را ما به خوبی برای شما فراهم کرده ایم.

مشخصات پکیج های موسسه حرف آخر

 • تدریس کامل درسنامه با روش های نوین جدید مانند پویا نمایی و تکنیک های دیجیتالی
 • آموزش مفهومی و شهودی مطالب
 • ارائه راهکارهای سریع تست زنی
 • حل تست های تالیفی و کنکوری
 • جمعبندی مطالب مهم کنکوری
 • زمان مناسب تدریس متناسب با برنامه داوطلبان

پروژه 6040

همانگونه که در بالا اشاره شد؛ چنانچه داوطلبان فارغ التحصیل و دانش آموزان سال دوازدهم، به دلایلی کنکور را دیر شروع کرده اند، نگران نباشند. چون با برنامه 100 روزه حرف آخر این مشکل را به خوبی رفع کرده ایم. 6040 از دو بخش آموزش(60) و مرور و جمعبندی(40) تشکیل شده است. شرایط برای کسب رتبه شما در پروژه 6040 به خوبی فراهم شده. کافیست کا با مشاورین ارشد ما تماس حاصل فرماید و اطلاعات بیشتر در این زمینه کسب کنید.

 

مشاوره و ارتباط با حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394  و 09120085450 تماس حاصل فرماید.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات کنکوری
 • ارتباط با دپارتمان رتبه برتر

 

2 نظر در “راهکار حرف آخر برای کنکور

 1. اسرا گفت:

  تشکر از راهنمایتون

 2. فاطمه شاکری گفت:

  بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *