ریاضی دهم حرف آخر- ریاضی استاد عبدالرضا منتظری

ریاضی دهم حرف آخر به صورت تشریحی با روش و متد جداگانه ای برای دانش آموزان سال دهم دوره نظام جدید تدریس شده است. این مجموعه که عنوان فلش کتاب ریاضی حرف آخر از سوی دپارتمان ریاضی حرف آخر عرضه شده است با سایر مجموعه های دیگر ریاضی تفاوت اساسی دارد. دانش آموزان سال دهم میتوانند با این مجموعه نمره بالای در ریاضی دهم کسب کنند و از همین حالا به صورت اصولی و پایه ای درس ریاضی را یاد بگیرند.

ریاضی دهم حرف آخر

دپارتمان ریاضی حرف آخر با مدیریت استاد منتظری برای تقویت درس ریاضی به صورت اصولی و با روش های ساده و آسان، ریاضی سال دهم را به صورت تشریحی تدریس کرده است. تمامی مباحث ریاضی با روش های ساده محاسباتی با راهکارهای ساده تحت عنوان”الگو” تدریس شده است که کمک شایانی به درک مفهومی مباحث ریاضی کرده، بطوری که نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد و زیاد ریاضی نیست. داوطلبان کنکور۱۴۰۰ با ریاضی دهم حرف آخر از الان میتوانند برای کسب درصد بالا در ریاضی کنکور حساب باز کنند چون ریاضی حرف آخر با روش های منحصربفرد استاد منتظری کمک میکند که به صورت اصولی و درست ریاضی را از پایه یاد بگیرید.

 

پکیج های ریاضی دهم حرف آخر

مجموعه حرف آخر سه پکیج برای ریاضی سال دهم ارائه کرده است که هر دانش آموزی بسته به نیاز آموزشی و سطح ریاضی خود از پکیج های متناسب استفاده کند.

 

پکیج کنکوری ریاضی

پکیج کنکوری ریاضی شامل ریاضی دهم و یازدهم حرف آخر است که در ۱۱ حلقه دی وی دی و ۶۰ ساعت تدریس به صورت جامع و کنکوری ریاضی دهم و یازدهم را پوشش میدهد. دانش آموزانی که پایه ریاضی قوی دارند و قصد دارند فقط به صورت کنکوری ریاضی را مطالعه کنند میتوانند از این پکیج استفاده کنند.

 

پکیج تشریحی ریاضی دهم

پکیج ریاضی تشریحی دهم مختص دانش آموزانی است که در درس ریاضی پایه متوسطی دارند( نه زیاد قوی و ن زیاد ضعیف هستند) و میخواهند با تقویت ریاضی به صورت تشریحی، سرعت تست زنی و آموزش ریاضی خود را به صورت کنکوری تسریع کنند. این پکیج در واقع بستر و زمینه آموزش کنکوری ریاضی را فراهم میکند.

 

پکیج فلش کتاب ریاضی حرف آخر

پکیج فلش کتاب ریاضی حرف آخر برای آن دسته از دانش آموزان است که میخواهند نمره خوبی در امتحانات کلاسی ریاضی بگیرند. روش و متد این پکیج نسبت به دو پکیج دیگر متفاوت است و همه مباحث ریاضی دهم را به صورت کامل و جامع به صورت تشریحی تدریس میکند. این پکیج میتواند برای دانش آموزانی که با درس ریاضی سر قهر دارند بسیار مناسب است و علاوه برکمک به کسب نمره بالا در ریاضی زمینه آموزش درست ریاضی را نیز فراهم میکند.

 

ارتباط با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای مشاوره و تهیه پکیج های کنکوری حرف آخر از دفتر مرکزی این انتشارات میتوانند با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • خرید محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر

ریاضی دهم حرف آخر

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad