ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر

پکیج ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر

خوشبختانه با تلاش استاد بی نظیر ریاضی کشور، استاد منتظری و استاد قاسمی ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر برای داوطلبان رشته ریاضی نظام جدید تدریس و آماده شد. میدانیم خیلی از دانش آموزان رشته ریاضی بی صبرانه منتظر پکیج ریاضی استاد منتظری بودند. بعد از ماهها تلاش خوشبختانه این پیکج آماده ارسال شد.

شیوه تدریس استاد منتظری در درس ریاضی

سبک و تدریس استاد منتظری در ریاضی منحصربفرد و فوق العاده است. استاد منتظری سبک جدیدی از تدریس ریاضی را وارد آموزش کرده است که با این سبک  بر خلاف روش های سنتی و منسوخ شده در تدریس ریاضی، نیاز به حفظ کردن فرمول و تکنیک های مختلف نیست. استاد منتظری برای هر کدام از مباحث ریاضی یک الگو یا راهکار ساده ارائه میدهد که نیازی به حفظ کردن فرمولهای مختلف ریاضی نیست.

ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر

استفاده و بکار بردن این الگوها چند مزیت عالی آموزشی دارد. از جمله دانش آموزان و داوطلیان کنکور به طور مفهومی ریاضی را یکبار برای همیشه یاد خواهند گرفت و فراموش نمیکنند( اما در روش های سنتی آموزش ریاضی دانش آموزان به ناچار مجبور به حفظ کردن فرمولها هستند که بعد از مدتی از یاد خواهد رفت). مزیت دیگری که میتوان به آن اشاره کرد حل سریع تست های کنکوری با این الگوهاست. یکی از کاربرد های این الگو زدن تست های سریع کنکوری است. چون یکی از مهمترین پارامترهای قبولی در کنکور زدن تست در کمترین زمان است. در واقع این الگوها نقش راهکارهای تست زنی و کنکوری را دارند که میتوانید باهاش سخت ترین تست ها را در کمترین زمان بزنید.

ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر

ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر توسط استاد منتظری و استاد قاسمی به صورت دو استاده تدریس شده است که استاد قاسمی نقش استادیار را دارد و سوالات و نکته های که ممکنه ذهن دانش آموزان را مشغول کند را از استاد منتظری می پرسد. ایتدا درسنامه و آموزش با الگو و راهکارهای ساده تدریس و تشریح میشود و نهایتا تست های تکنکوری و تالیفی جهت تمرین و تکرار شما دوستان کنکوری تشریح و تحلیل میشود. این پیکج شامل ریاضی سال دهم و حسابان یک و حسابان دو میباشد که تحت عنوان ریاضی جامع یک رشته ریاضی در اختیار شما دانش آموزان و دوستان کنکوری قرار میگیرد.

مشاوره و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ با دپارتمان رتبه برتر حرف آخر در تماس باشند.

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

ریاضی رشته ریاضی نظام جدید حرف آخر

فیزیک دوازدهم حرف آخر

مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر

مسایل شیمی دوازدهم حرف آخر

عربی جامع نظام جدید حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad