https://harfehakhar.com/sitemap.xml
حرف آخر
حرف آخر

ریاضی نهم حرف اخر- ریاضی راهنمایی حرف اخر- ریاضی هفتم- ریاضی هشتم

ریاضی نهم حرف اخر

ریاضی نهم حرف اخر ، ویژه دانش آموزان پایه نهم دوره متوسطه توسط اساتید خوب ریاضی کشور، استاد منتظری و استاد قاسمی تدریس شده است. استفاده از روش های مفهومی و نوین در تدریس از ویژگی های ریاضی نهم حرف اخر است. چندین سال است که حرف آخر با روش های جدید یادگیری و آموزشی سنتی شکنی کرده است و به کلی روش های منسوخ و سنتی را از آموزش کنار گذاشته و روش های نوین مفهومی و شهودی را جایگزین کرده است.

 

ریاضی نهم حرف اخر

به جرات میتوان گفت در همه مدارس کشور، روش های سنتی آموزش هنوز معمول است. دانش آموزان هنوز برای یادگیری از روش حفظ کردن استفاده میکنند. اگر حتی باهوش ترین دانش آموز هم باشی، حفظ کردن مطالب وارد نیمکره چپ مغز میشود و این حافظه کوتاه مدت، نهایتا 2 الی 3 هفته مطالب را نگهداری میکند و بعد فراموش میشود. دانش آموزان در درس ریاضی هنوز مجبورند که فرمولهای متعدد را حفظ کنند. وقتی به مقطع بالاتر میروند میبینید که کل مباحث ریاضی سال گذشته را فراموش کرده اند چون از حافظه کوتاه مدت و روش های منسوخ شده استفاده کرده اند. به همین دلیل است که یک داوطلب کنکوری خود را 3 سال اسیر و حبس میکند تا بتواند در آزمون سراسری موفق به کسب رتبه شود.

 

ریاضی نهم حرف اخر

ابتکارات حرف آخر

حرف آخر با جدیت و تلاش چندین ساله، توانسته روش های جدیدی را به آموزش کشور وارد کند. بهره گیری از روش های مفهومی و شهودی و همچنین راهکارهای سریع محاسباتی کمک کرده که دانش آموزان و داوطلبان کنکور نیازی به حفظ کردن مطالب نداشته باشند و در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشند. به کار گیری حافظه بلندمدت و حافظه تصویری نقطه قوت پکیج های آموزشی حرف آخر است. با روش های جدید و ساده حرف آخر دانش آموزان یکبار برای همیشه بحث یادگیری و آموزش را تمام و کنار میگذارند.

 

ریاضی نهم حرف اخر

 

اهمیت درس ریاضی و ریاضی نهم حرف اخر

گروه بزرگی از دانش آموزان از سال اول ابتدایی تا دانشگاه با درس ریاضی مشکل اساسی دارند و این هم بخاطر عدم یادگیری درست و صحیح است. 95 درصد دانش آموزان از هوش و توانایی یکسانی برخوردارند اما عدم دسترسی به آموزش مناسب باعث میشود، درس جذاب و شیرین ریاضی به کابوس و وحشت تبدیل شود و بر اساس همین ترس، مسیر تحصیلی و آینده کای خیلی از دانش آموزان تباه میشود. تسلط و توانایی کافی در درس ریاضی به دانش آموز انگیزه و اشتیاق زیادی برای ادامه تحصیل میدهد چون احساس میکند از عهده سخترین درس برآمده است. درس ریاضی تاثیر قوی در کسب رتبه و قبولی دانشگاه دارد اما بررسی کارنامه گروهی از داوطلبان نشان میدهد که فقط اقلیت بسیار کمی میتوانند درصد بالای 40 را در آزمون سراسری کسب کنند.

 

ریاضی نهم حرف اخر

ریاضی حرف آخر

استاد منتظری دبیر خوب ریاضی کشور در مجموعه حرف آخر، با زبان مفهومی و بسیار ساده ریاضی را تدریس کرده است که کمک بزرگی به آموزش این درس کرده است. با روش های استاد منتظری نیازی به حفظ کردم فرمولهای متعدد نیست. ریاضی نهم حرف اخر نیز بر این مبنا تدریس شده و دانش آموزان نهم میتوانند اصولی و درست درس ریاضی را یاد بگیرند. آموزش صحیح و از پایه کمک بزرگی در سال های آینده و آزمون سراسری خواهد کرد. علاوه بر این تسلط و توانایی در ریاضی باعث افزایش توانایی در سایر دروس محاسباتی مانند فیزیک و شیمی نیز میشود.

 

ارتباط با ما

برای سفارش ریاضی نهم حرف اخر میتوانید با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید

مشاوره درسی دوره متوسطه

سفارش پکیج های آموزشی

پشتیبانی

برنامه ریزی

 

سایر پکیج های دوره راهنمایی

علوم هفتم حرف آخر

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

ریاضی هفتم حرف آخر

دیدگاه‌ها (8)
5 based on 6 reviews

*
*

پنج × یک =

  رضا پاسخ

  چگونه این بسته را اینترنتی بخرم

  مهدی پاسخ

  ایا این بسته لینک خرید داره

  مهدی پاسخ

  قیمت این بسته چقدره

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   به زودی اعلام میشود

  مهدی پاسخ

  چه زمانی لینک خرید را میذارین

  حسین پاسخ

  لینک خرید را بذارین دیگه

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   به زودی لینک خرید در دسترس قرار میگیرد

  حسین پاسخ

  پس چرا نمیذارین

enamad