ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید

 

ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید
ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید

ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید به منظور آشنایی دانش آموزان دوره نظام جدید با هدف آگاهی آنها در انتخاب موسسات کنکوری و آشنایی با محصولات کمک آموزشی و کنکوری  برای اولین برای ارائه می شود.خوشبختانه موسسه کنکوری حرف آخر در سالهای گذشته محصولات بی نظیری را در زمینه آموزشی و کنکوری به دانش آموزان و داوطلبان نظام قدیم ارائه داده است که کسب رتبه برتر توسط دانش آموزان حرف آخر  دستاورد این تلاش بوده است.

در همین راستا برای آشنایی بیشتر دانش آموزان نظام جدید با محصولات آموزشی و کنکوری حرف آخر اقدام به ارائه پکیج هدیه درس ریاضی برای دو گروه تجربی و ریاضی کرده است.

مباحث ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید

ریاضی هدیه حرف آخر برای دانش آموزان نظام جدید مباحث مثلثات، ترکیب توابع و تبدیل توابع را به صورت کامل پوشش می دهد.  دانش آموزان عزیز می توانند برای آشنای بیشتر با تدریس موسسه کنکوری حرف آخر اقدام به تهیه این پکیج کنید. تا بیشتر با تدریس این موسسه آشنا شوید و برای انتخاب موسسه آموزشی و کنکوری خود تسلط و آشنایی بیشتری داشته باشید.

ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید

مبحث مثلثات

قسمتی از پکیج هدیه حرف آخر مبحث مثلثات می باشد. بسیاری از دانش آموزان این مباحث را مشکل دارند. مثلثات جدا از اینکه ۳ الی ۴ سوال کنکور را به خود اختصاص می دهد بلکه پایه سایر مباحث دیگر ریاضی نیز می باشد و جز مباحث مهم، پایه ای و کاربردی ریاضیات محسوب می شود. مثلثات هدیه حرف آخر با روش پویا نمایی و الگوی عقربه N سر تدریس می شود. که دیگر دغدغه کارکردن با فرمول ها و تکنیک های سنتی را ندارید و فقط با یک الگو می توانید این بحث را به صورت مفهومی و شهودی یکبار برای همیشه یاد بگیرید.

ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید

مبحث توابع

بخش دوم ریاضیات هدیه حرف آخر، مباحث ترکیب توابع و تبدیل توابع را به طور کامل پوشش می دهد. مباحث توابع ۳ الی ۵ تست در کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و جزء مباحث مشکل ریاضیات محسوب میشود. توابع نیز به صورت الگو محور، شهودی و مفهومی تدریس میشود.

استاد ریاضی هدیه حرف آخر

ریاضی هدیه حرف آخر برای دوره نظام جدید توسط استاد منتظری تدریس شده است. استاد منتظری یکه تاز تدریس ریاضیات در کشور هستند که با الگوهای کاربردی و آموزش شهودی، ریاضیات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور به بحثی ساده و شیرین تبدیل کرده است. دانش آموزان می توانند با ریاضیات استاد منتظری به درصد بالای ۸۰ در ریاضیات کنکور فکر و کسب رتبه برتر را تضمین کنند. همچنین استاد منتظری  مولف کتاب های حسابان و دیفرانسیل قلم چی، دیفرانسیل نوبل و ریاضیات پایه و دیفرانسیل گاما هستند. شیوه تدریس استاد منتظری در تمام پکیج های ریاضی حرف آخر الگو محور است و با الگوهای علمی و کاربردی به جای سیل عظیمی از فرمولهای متعدد درس ریاضی را برای شما کنکوری های عزیز بیش از تصور ساده و شیرین میکند.

مزایایی استفاده از ریاضی حرف آخر

بررسی منابع کمک آموزشی در درس ریاضی این واقعیت را مشخص میکند که تمامی این منابع براساس روش و متد سنتی و قدیمی ریاضی تدریس شده است و هیچگونه ابتکار عملی در شیوه آموزش و یاددهی مباحث ریاضی دیده نمی شود. دربسیاری موارد برحجم و سنگینی درس ریاضی نیز افزوده شده و بار خواندن و مطالعه این درس را افزایش داده است. اما در پکیج ریاضی موسسه حرف آخر شیوه­ای نوین و جدید در آموزش این درس انجام گرفته است؛ که کاملا کاربردی و یک راه میانبر تلقی می شود. دوستان کنکوری می توانند در کمترین زمان مشکل ترین مباحث را یاد بگیرند و با استفاده از الگوی­های ارائه شده در ریاضی موسسه حرف آخر برای همیشه این مطالب در ذهن کنکوری­ها ماندگار و از همه مهمتر اینکه سرجلسه کنکور می توانند در کمترین زمان به پاسخ صحیح دست پیدا کنند.

الگوهای کاربردی ریاضی حرف آخر

 • الگوی عقربهn سر در آموزش مبحث مثلثات

با استفاده از این الگو دیگر نیاز نیست روابط معادلاتی حفظ شود، میتوانید زوایایی دایره در ناحیه­های مختلف را بسادگی بدست بیارید.این الگو در مبحث نوسان و موج درس فیزیک نیز، برای تغییرات زاویه بسیار کاربردی است و در این زمینه نیز می تواند به شما کمک کند.

 • الگوی ماشین در مبحث توابعfog

در این الگو شما می توانید یک ورودی به ماشین الگو بدهید که یک خروج به دست میدهد، براساس تابع ماشین، میتوانید توابع fog وgof  را بدست بیاورید. یا به عبارت دیگردر این الگو X وارد ماشین می شود که این الگوچه تابع fباشد چه تابعgبه سادگی توابع fog وgof  را به دست آورید.

 • الگوی حل مشتق بدون روابط مشتق با استفاده از نمودار
 • الگوی انیمیشن شکلی برای مبحث معادلات و نامعادلات
 • الگوی جامع برای حل سوالات دایره، بیضی، هذلولی و سهمی در مقاطع مخروطی

سایر مباحث ریاضی حرف آخر برای دوره نظام جدید

 • معادلات و نامعادلات
 • تابع و نمودار شناسی
 • حد و پیوستگی
 • مشتق و کاربرد مشتق
 • انتگرال
 • تصاعد
 • ماتریس
 • هندسه
 • مقاطع مخروطی
 • احتمال و آنالیز

مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

ریاضی هدیه حرف آخر
ریاضی هدیه حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خرید محصولات کنکوری حرف آخر با مشاورین رتبه برتر ما در ارتباط باشید. مزایایی ارتباط با مشاورین رتبه برتر…

 • برنامه درسی و کنکوری
 • ایجاد لینک بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور با رتبه های برتر سالهای قبل
 • انتقال تجربه رتبه های برتر به دانش آموزان
 • چک کردن برنامه هفتگی و کارنامه کنکورهای آزمایشی
 • ایجاد انگیزه و رغبت در دانش آموزان

 

شماره تماس با مشاورین رتبه برتر موسسه کنکوری حرف آخر ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴

احتمال ریاضی حرف آخر

ریاضی جامع یک حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

ریاضی پایه و دیفرانسیل حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad