ریاضی یازدهم حرف آخر- ریاضی استاد منتظری-ریاضی حرف آخر- ریاضی کنکوری

ریاضی یازدهم حرف آخر، به دلایلی که خدمت شما توضیح خواهیم داد، جزء بهترین پکیج های موسسه کنکوری حرف آخر می باشد. ریاضی حرف آخر با حساسیت بسیار زیادی تدریس شده است. چون متاسفانه در تمامی گروه های آزمایشی کنکور، اکثریت دانش آموزان در درس ریاضی ضعف آموزشی دارند. به جرات میتوان گفت که ریاضی مانع بزرگی در موفقیت خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکوریست. بسیار از داوطلبان به دلیل عدم کسب درصد بالا در ریاضی موفق به کسب رتبه و قبولی در رشته مورد علاقه نخواهند شد. اما ماهیت و ذات ریاضی مشکل ندارد، آنچه که مشکل ساز شده، سبک آموزش در مدارس است. به همه یاد دادن که برای یادگیری ریاضی باید فرمول حفظ کنند، در حالی که باید بیشتر از هر درس دیگری، ریاضی را درک و فهمید. در دپارتمان ریاضی حرف آخر، برای شما حرف های زیادی داریم، با ما همراه باشید.

ریاضی یازدهم حرف آخر

 ریاضی یازدهم حرف آخر

سبک و شیوه تدریس حرف آخر، باعث ایجاد تفاوت اساسی حرف آخر با سایر انتشارات و موسسات کنکوری شده است. روش های آموزش و تدریس تفاوت، گواهینامه ICAM را از دانشگاه روش شناسی فرانسه برای حرف آخر به ارمغان آورد. بر خلاف سبک سنتی تدریس که در فضای رسمی آموزش و پرورش کشور و موسسات و انتشارات دیگر غالب است، تدریس مفهومی و شهودی برای همه دروس، علی الخصوص ریاضی ارائه شده است. اشتباه بزرگی که در تدریس ریاضی وجود دارد، حفظ کردن فرمولهای متعدد است. پیوستگی مطالب به مرور، فراموش کردن و ضعف ساختاری یادگیری در ریاضی را ایجاد کرده است. قبل تر هم اشاره کردیم، ریاضی باید مفهومی تدریس شود تا دانش آموزان به آسانی بتوانند یادبگیرند، فراموش نکنند و به ین درس علاقه مند شوند. روش های اشتباه تدریس در ریاضی، سبب تنفر دانش آموزان از این درس و ایجاد استرس و عدم انگیره شده است.

چطوری با ریاضی آشتی کنیم؟

سبک تدریس اشتباه ریاضی در مدارس و موسسات  سبب شده  تا هر ساله خیلی از دانش آموزان در مقاطع مختلف با استرس و کلی دردسر موفق به کسب نمره قبولی در ریاضی میشوند. گروه بزرگی از داوطلبان برای آزمون سراسری به کلی قید ریاضی را میزنند. این در حالیست که کسب درصد متوسط در این درس میتواند مسیر زندگی و تحصیل آنها را تغییر دهد. استاد عبدالرضا منتظری مدیر موسسه حرف آخر و دپارتمان ریاضی، با سبک های متفاوتی ریاضی را تدریس کرده است. برای هر مبحث الگوی مفهومی ارائه شده، که میتوانید بدون نیاز به حفظ کردن فرمولهای متعدد، به صورت مفهومی ریاضی را یاد بگیرید. چنانچه در پایین ترین سطح ممکن در آموزش و یادگیری ریاضی هستید نگران کسب نمره و درصد این درس نباشید.

مزایایی الگوهای علمی در ریاضی یازدهم حرف آخر 

 1. آموزش شهودی و مفهومی ریاضی
 2. درک بهتر آموزش
 3. حل راحت تست های کنکوری و تالیفی
 4. تقویت حافظه تصویری
 5. تقویت حافظه بلند مدت در نیمکره راست مغز
 6. بکار گیری چند الگوی کاربردی بجای تعداد زیادی فرمول

استاد ریاضی یازدهم حرف آخر 

ریاضی حرف آخر توسط استاد عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی تدریس شده است. استاد منتظری در زمینه تدریس ریاضی دارای ۲۸ سال سابقه تدریس است. روش های بسیار جذاب و علمی را در تدریس ریاضی ابداع کرده اند. به همین دلیل از استاد منتظری بعنوان مدرس نو آور در عرصه تدریس ریاضی یاد میکنند. از تالیفات ایشان میتوان به کتاب های حسابان و دیفرانسیل قلم چی، دیفرانسیل نوبل، ریاضیات پایه و دیفرانسیل گاما اشاره کرد.

ریاضی یازدهم حرف آخر، ریاضی استاد منتظری

مقایسه ریاضی یازدهم با سایر منایع دیگر آمورشی و کنکوری

همانگونه که اشاره شد ریاضی یازدهم نظام جدید براساس روش های شهودی و مفهومی تدریس شده است. حتی آن دسته از دانش آموزانی که پایه ضعیفی در ریاضی دارند براحتی می تواننداز آن استفاده کنند. و در کمترین زمان ممکن به درصد قابل قبول و چشم گیری در کنکوری های آزمایشی و کنکور سراسری برسند. این پکیج برخلاف سایر کمک آموزشی های ریاضی ،دارای ویژگی های بارزی است. که می تواند به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام  جدید کمک کند. که به طور مختصر به آنها اشاره خواهیم کرد.

 1. صرفه جویی در زمان
 2. صرفه جویی در هزینه
 3. قابلیت دسترسی به آن در هر زمان
 4. بخاطر ماهیت ویدئویی و تصویری بسیار جذاب است و برخلاف منابع دیگر خسته کننده نیست.
 5. شیوه تدریس بسیار جذاب و آسان
 6. تدریس کامل درسنامه به همراه تست های کنکوری و تالیفی

بنابراین دانش آموزان و داوطلبان نظام جدید با این پکیج می توانند بخشی زیادی از ریاضی خود را در کمترین زمان به سطح قابل قبول و عالی ارتقاء بدهند و در کنکور سراسری با کسب درصد بالا در درس ریاضی رتبه برتر را برای خود به ارمغان بیاورند.

مشاوره رایگان و نحوه دریافت پکیج ریاضی یازدهم

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید جهت دریافت مشاوره تحصیلی رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر می توانند با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ در ارتباط باشید.

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  ۸ دیدگاه. Leave new

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست