حرف آخر
حرف آخر

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر- زبان هشتم- زبان نهم- حرف آخر

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر نیز با تلاش شبانه روزی استاد مجتبی محمودی برای دانش آموزان پایه هفتم متوسطه تدریس شد. همه دانش آموزان به محض ورود به پایه متوسطه و روبرو شدن با درش زبان با مشکل آموزشی در این درس مواجه میشوند. عدم آموزش درست و صحیح در این درس باعث میشود هر سالها به صورت تصاعدی مشکل یادگیری و آموزش زبان بیشتر و بیشتر شود و برای خیلی از دانش آموزان مانند کابوس تا ابد باقی بماند. چکار کنیم که زبان انگلیسی را خوب یاد بگیریم؟

 

 

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

خیلی از دانش آموزان و بزرگسالان دوره نظام قدیم چوب عدم آموزش درست و صحیح درس زبان را خورده اند و هنوز هم حسرت یادگیری زبان برایشان باقی مانده است. متاسفانه در خیلی از مدارس سراسر کشور آموزش زبان با مشکل جدی و بنیادی روبرو است و همین امر حتی آینده درسی و تحصیلی داوطلبان را تحت شعاع قرار داده است. یادگیری مفهومی و صحیح زبان، انگیزه و اشتیاق دانش آموزان به ادامه تحصیل و آموزش در مقاطع بالاتر را بیشتر میکند چون احساس لذت یادگیری تبدیل به انگیزه و تلاش بیشتر میشود.

زبان انگلیسی

کاربرد زبان انگلیسی برهمگان روشن و واضح است. امروزه خیلی از افراد( تجار، دانشجو، دانش آموز،کارمند، بازاری، خانه دار و…) در تلاش هستند تا بتوانند زبان را یاد و تسلط پیدا کنند. در زمینه تحصیلی درس زبان در مقطع دبیرستان، جزء دروس تبه آور محسوب میشوند. چون خیلی از داوطلبان قادر به پاسخگویی به تست های زبان انگلیسی نیستند. در مقاطع عالی و دانشگاه، دانشجویانی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند نسبت به سایرین موفق هستند. یادگیری و آموزش زبان انگلیسی در زمینه تحصیلی و کاری در پیشرفت و موفقیت بسیار تاثیر گذار است.

 

 

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با بهره گیری از روش های نوین و پویانمایی توانسته در سطح بسیار عالی زبان را تدریس کند. به کار گیری این تکنیک ها باعث یادگیری سریع و آسان زبان انگلیسی شده است. استاد مجتبی محمودی مدرس زبان حرف آخر، کلیه مباحث موجود درکتاب زبان پایه هفتم، هشتم و نهم را با روش پویا نمایی و کدینگ به صورت بسیار زیبا و شیوا تدریس کرده است. پکیج زبان انگلیسی هفتم کمک میکند تا دانش آموزان یکی از مهمترین دروس دوره تحصیل و آینده را به خوبی یاد بگیرند.

زبان انگلیسی هفتم حرف آخر

 

سفارش و ارتباط با ما

برای سفارش پکیج زبان انگلیسی حرف آخر میتوانید با شماره های 09106620394 و 09120085450 تماس حاصل فرماید. لازم به ذکر است که زبان پایه هشتم و نهم حرف آخر نیز تدریس شده است.

مشاوره درسی

ارتباط با مشاورین ارشد

سفارش پکیج های آموزشی پایه راهنمایی

پشتیبانی

 

پکیجهای ویژه پایه راهنمایی حرف آخر

علوم هفتم حرف آخر

ریاضی هفتم حرف آخر

ریاضی نهم حرف آخر

دیدگاه‌ها (6)
5 based on 4 reviews

*
*

سیزده + 11 =

  مهدی پاسخ

  چگونه این بسته را اینترنتی بخرم

  شروین پاسخ

  چرا لینک خرید نداره

   تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

   سلام
   به زودی لینک خرید و سفارش دروس راهنمایی را در سایت قرار خواهیم داد

  شروین پاسخ

  چه تاریخی لینک خرید رو میذارین

  مرتضی حق پرست پاسخ

  من پایه هشتم هستم.چرا یه نمونه تدریس تو آپارات نیست که نگاه کنیم و انتخاب بکنیم؟

   فواد شهسواری پاسخ

   سلام به دلیل اینکه محصولات دوره راهنمایی جدیدا آماده شده فعلا نمونه ای در اختیار بخش فروش قرار نگرفته است اما به زودی این آماده میشود

enamad