زیست دهم- زیست کنکور ۱۴۰۰- استاد شعبانی و شاکری

زیست دهم- زیست کنکور 1400

زیست دهم- زیست کنکور ۱۴۰۰- زیست سال دهم پایه و زیر بنای یادگیری زیست سال یازدهم و دوازدهم محسوب میشود. گاها بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به اشتباه یادگیری زیست را به سال آخر کنکور موکول میکنند. زیست درس فرار و بسیار مفهومی است که بخش عظیمی از سوالات به صورت ترکیبی در آزمون سراسری طرح میشود. این عوامل باعث شده داوطلب کنکوری به سختی بتواند درصد بالای ۳۰ درصد در درس مهم و تاثیر گذار زیست شناسی کسب کند این در حالیست که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بخش زیادی از  زمان خود را صرف مطالعه و یادگیری زیست شناسی میکنند. دسترسی به آموزش خوب با الگوهای نوین آموزشی میتواند باعث صرفه جویی در زمان و انرژی داوطلبان شود برای آشنایی بیشتر با زیست دهم حرف آخر همراه ما باشید.

 

زیست دهم- زیست کنکور ۱۴۰۰- زیست حرف آخر

زیست دهم حرف آخر توسط اساتید خوب و به روز زیست شناسی کشور، استاد شعبانی و شاکری تدریس شده است. نقطه قوت و عطف پکیج زیست حرف آخر استفاده از روش پویانمایی و انیمیشن میباشد. این روش زمینه درک مفهومی و شهودی مباحث فرار و مهم زیست را فراهم آورده است. در روش سنتی و منسوخ شده، دانش آموزان برای یادگیری زیست شناسی به حفظ کردن مطالب متوسل میشوند. امروزه در آموزش همه کشورهای جهان سبک سنتی(حفظ کردن مطالب) به کلی منسوخ شده است. چون به دلیل تاثیر گذاری روی نیمکره چپ مغز؛ بسیار سریع فراموش میشود و باعث اتلاف زمان و انرژی داوطلبان میشود. حرف آخر با الگو برداری از روش های نوین سبک جدید برای تدریس زیست فراهم آورده است.

 

 

زیست دهم- زیست کنکور 1400

 

زیست دهم- تکنیک تصویری- حافظه تصویری

تلاش حرف آخر در زیست شناسی بر این است که دانش آموزان و داوطلبان گروه آزمایشی تجربی بتوانند در کمترین زمان درصد بالای در این درس کسب کنند. کلیه مباحث زیست شناسی  به صورت کاملا تصویری ارائه میشود تا دانش آموزان بتوانند به صورت شهودی مطالب را بیاموزند. تکنیک پویانمایی یا تصویری کمک کرده تا یک آزمایشگاه زیست شناسی در پکیج های حرف آخر ایجاد شود و نیازی به حفظ کردن مطالب درسی و آموزشی نباشد. کل زیست شناسی دهم بجز مباحث گیاهی در ۵۵ ساعت تدریس شده است و زمینه بسیاری عالی و قوی از آموزش و یادگیری را برای زیست سایر مقاطع فراهم کرده است.

 

زیست دهم- زیست کنکور ۱۴۰۰

دسترسی به پکیج زیست دهم

برای سفارش و تهیه پکیج زیست دهم و همچنین زیست یادزهم و دوازدهم حرف آخر میتوانید با شماره های ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ و ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ تماس حاصل فرماید.

مشاوره کنکوری

پشتیبانی

 

سایر پکیج های زیست حرف آخر

زیست دوازدهم حرف آخر

زیست یازدهم حرف آخر

زیست گیاهی حرف آخر

زیست ژنتیک حرف آخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad