زیست دوازدهم حرف اخر – بهترین منبع زیست برای کنکور

زیست دوازدهم حرف اخر با کیفیت بسیار بالا و تدریس قوی تر نسبت به زیست نظام قدیم توسط بهترین اساتید زیست کشور با روش های نوین آموزشی و یادگیری تدریس شده است. خوشبختانه به کارگیری روش نوین آموزشی در درس زیست شناسی بسیار موثر و عالی واقع شده و دانش آموزان رشته تجربی نیازی به حفظ کردن مطالب زیست شناسی ندارند چون روش پویا نمایی به کار گرفته شده در تدریس زیست دوازدهم حرف اخر باعث درک مفهومی و شهودی این درس شده است.

 

زیست دوازدهم حرف اخر

زیست شناسی تاثیر گذار ترین درس

زیست شناسی مهمترین و تاثیر گذار ترین درس گروه تجربی است که تاثیر قوی و بالای در کسب رتبه و قبولی در رشته های گروه اول دارد. داوطلبانی که بخواهند پزشکی، دندانپزشکی و پیرا پزشکیا قبول شوند باید درصد بالای در این درس کسب کنند. ولی زیست دارای نکات فرار، مهم، ریز و تشابه اسمی و متنی زیادی دارد که طراحان سوال از این موارد برای تله سوالات استفاده میکنند و باعث میشود که علیرغم اینکه داوطلبان روزانه ساعت زیادی را به مطالعه و خواندن زیست اختصاص میدهند اما نتوانند درصد بالای در این درس کسب کنند. اولین و تاثیر گذار ترین روش برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور سراسری منبع مناسب است. منبعی که بتواند به تلاش و زحمت داوطلب پاسخ دهد. این منبع باید چه ویژگی های داشته باشید؟ قصد داریم این منبع را بیشتر به شما بشناسانیم.

کدام منبع برای زیست مناسب است؟

بررسی منابع متعدد زیست شناسی در بازار کنکور نشان میدهد که هر کدام  این منابع حجم بسیار بالای دارند که مطالعه آنها بسیار زمانبر است. اگر از بعد حجم و زمان بر بودن منابع بگذریم یک نکته مهمتر در همه این منابع وجود دارد که ثابت میکند هیچگونه تاثیر مثبتی در ارتقا درصد شما ندارد. همه این منابع به صورت کتاب و چاپی است. شما مجبور به حفظ کردن مطالب هستید که این شیوه درس و مطالعه امروزه منسوخ شده و جوابگوی سوالات مفهومی و ترکیبی زیست شناسی کنکور نیست. از طرف دیگر حفظ کردن مطالب به دلیل تاثیر گذاری روی حافظه کوتاه مدت در نیمکره چپ مغز باعث میشود که سریع فراموش شود و تا به بخش پایانی کتاب میرسید بخش اول را فراموش میکنید و این باعث ایجاد اضطراب و استرس شما میشود. پس هر منبعی برای مطالعه و کسب درصد بالا در زیست شناسی کفایت نمیکند.

 

زیست دوازدهم حرف اخر

چاره کار کجاست؟؟؟

زیست دوازدهم حرف اخر با روش پویانمایی و به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است. داوطلبان بسیاری از مباحث زیست شناسی را از نزدیک لمس و مشاهده تکرده اند و فقط به حذف کردن آن اکتفا میکنند. تمام زیست دوازدهم را با روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی تدریس کرده اند تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند همه موارد را شهودی درک کنند. در واقع یک آزمایشگاه زیست شناسی مجازی در اختیار دوستان قرار گرفته است تا به عینه همه جزئیات زیست شناسی را از نزدیک درک کنند. از سوی دیگر زیست شناسی حرف آخر برخلاف سایر منابع دیگر زیست شناسی، به دلیل تدریس تصویری اثر طولانی و ماندگاری روی حافظه بلندمدت و حافظه تصویری دارد و خیلی دیرتر نسبت به حفظ کردن مطالب فراموش میشود. بنابراین با زیست دوازدهم حرف اخر و سایر پکیج های زیست شناسی این مجموعه میتوانید به درصد ۱۰۰ در کنکور برسید.

 

زیست دوازدهم حرف اخر

 

ویژگی های کلی زیست دوازدهم حرف اخر

 • تدریس کامل و خط به خط کتاب درسی
 • استفاده از روش های نوین آموزشی
 • حل تست و ارائه راهکارهای کنکوری تست زنی
 • حجم کم و مناسب با برنامه و انرژی دانش آموزان

استاد زیست دوازدهم حرف اخر

زیست دوازدهم حرف اخر توسط استاد شعبانی مدرس عالی زیست شناسی کشور تدریس شده است. استاد شعبانی دارای رزومه پر بار و قوی در آموزش و تدریس زیست دارد و مبدع روش های نوین آموزشی و  استفاده از روش پویانمایی در زیست است. ایشان بسیار جذاب و عالی زیست شناسی را تدریس کرده است.

 

مشاوره و تهیه زیست دوازدهم حرف اخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانند برای مشاوره کنکوری و تهیه محصولات حرف اخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ با دپارتمان رتبه برتر حرف اخر در تماس باشند. برای تهیه این پکیج میتوانید روی زیست دوازدهم حرف آخر کلیک کنید

 • مشاوره کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • تهیه محصولات حرف آخر
 • ارتباط با مشاورین ارشد حرف آخر

زیست دوازدهم حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad