زیست دوازدهم شعبانی و شاکری – بهترین منبع زیست شناسی

زیست دوازدهم شعبانی و شاکری

زیست دوازدهم شعبانی و شاکری در ۲۹ جلسه و ۴۳ ساعت تدریس توسط اساتید دپارتمان زیست شناسی حرف آخر، آقایان شعبانی و شاکری تدریس شده است. اهمیت زیاد زیست شناسی در کسب رتبه، حساسیت اساتید حرف آخر را برای تدریس بالا برده است. به همین دلیل در تدریس درس زیست، روشی را انتخاب کرده ایم که منحصربفرد است. بر خلاف سایر موسسات و انتشارات دیگر، سبک سنتی و منسوخ شده تدریس را کناره گذاشته ایم. و روشی متفاوت برای تدریس را انتخاب کرده ایم.

زیست دوازدهم شعبانی و شاکری

فصل های ۴، ۵، ۶ و ۸ زیست شناسی سال دوازدهم، جز فصول مهم و بودجه بندی زیست در آموزن سراسری است. مانند سایر پکیج های زیست حرف آخر، این پکیج نیز با حساسیت بالای تدریس شده است. بی شک خیلی از داوطلبان یک سوم زمان مطالعه در ایام کنکور را به مطالعه زیست اختصاص میدهند. یا حداقل روزی ۳ ساعت زمان برای زیست اختصاص میدهند. اما چرا به رغم این تلاش و زمان، دزرصد پایینی کسب میکنند.  زیست بر خلاف سایر دروس ماهیت کاملا مفهومی و ترکیبی دارد. با صرف مطالعه کتاب درسی و منابع سطح پایین و کلاس نمیتوانید درصد بالای کسب کنید. خیلی از داوطلبان که این راه را تجربه کردند، انتخاب مسیر اشتباه مطالعه زیست را عامل کسب درصد پایین اعلام کرده اند.

اهمیت زیست شناسی در کسب رتبه برتر

زیست شناسی مهمترین و تاثیرگذارترین درس تخصصی برای گروه تجربی است که اهمیت فوق العاده ای در کسب رتبه عالی داوطلبان دارد. ضریب بالا و تعداد سوالات زیاد باعث اهمیت زیست شناسی برای گروه تجربی شده است. از سوی دیگر ترکیبی و مفهومی بودن سوالات باعث مشکل و صد راه داوطلبان شده است. داوطلبانی که بخواهند در رشته پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و پیرا پزشکی قبول شوند باید حتما درصد بسیار خوبی در زیست کسب کنند. اما آمارهای کنکور سال های اخیر بیانگر این واقعیت است که فقط ۷ درصد از داوطلبان کنکوری قادرند که تست های زیست شناسی در آزمون های سراسری را بالای ۵۰ درصد بزنند. این امر نگران کننده حاکی از آن است که دوستان کنکوری علیرغم مطالعه و اختصاص زمان زیاد به درس زیست شناسی، اما به دلیل عدم تسلط کافی و عدم درک مفهومی این درس، قادر به زدن درصد بالا نیستند.

برای کسب درصد بالا چکار کنم؟

دانش آمزوان و داطلبان کنکوری همواره این سوال را می پرسند که برای کسب درصد بالای زیست چکار کنم؟ کار خاصی نباید انجتم دهید. فقط کافیست مسیر درست را انتخاب کنید. کتب درسی زیست اولین منبع برای مطالعه است. اما دو اشکال اساسی دارد. ۱ – به طور مفهومی ارائه نشده و مدرس در کلاس نمیتواند با امکاناتی مانند تخته سیاه و وایت برد آن را مفهومی تدریس کند. ۲ – ترکیبی ارائه نشده است. میدانیم بخشی از سوالات به صورت ترکیبی طرح میشود. بنابراین مسیر درست را انتخاب کنید.

مسیر درست کسب درصد بالا در زیست

منابع بیشماری برای آموزش و یادگیری در تمام دروس و علی الخصوص زیست  ارائه شده است. اما هر گردی گردو نیست. داوطلبان با تهیه منابع سطح پایین احساس میکند همین کافیست. اگر کافی بود که درصد بالای باید کسب میکردید. در دپارتمان زیست شناسی حرف آخر، پس از ماه ها تلاش با انتخاب به روز ترین روش تدریس، منبع بسیار متفاوتی برای شما ارائه شده است. برای اولین بار کشور روش پویانمایی را وارد تدریس و فضای آموزش کشور کرده ایم تا زمینه درک مفهومی و شهودی کلیه دروس برای شما فراهم باشد. تمامی جزئیات زیست شناسی را با تصویر و دیجیتال به صورت شهودی ارائه کرده ایم تا نیاز نباشد مطالب را حفظ کنید. کافیست اندک مطالعه ای در زمینه تاثیر پویانمایی در آمزوش داشته باشید. خواهید فهمید که چه مسیر خوبی برای موفقیت شما فراهم کرده ایم.

ویژگی زیست شعبانی و شاکری

 زیست دوازدهم حرف آخر در ۴۳ ساعت، به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است. مانند سایر پکیج های حرف آخر، زیست دوازدهم نیز در سه لایه ارائه شده است. در لایه اول درسنامه با رعایت نکات مفهومی و شهودی تدریس، و خط به خط کتاب تحلیل میشود. در قدم بعدی، راهکارهای تست زدن سریع به شما آموزش داده میشود. اینکه چطور در کمتر از ۴۰ ثانیه هر تستی را بزنید. چون داشتن سرعت عمل بالا در تست زدن آیتم مهمی در موفقیت شماست. در نهایت در قدم سوم تست های سراسری و تالیفی، جهت تفهیم بیشتر مطالب برای شما تجزیه و تحلیل میشود.

زیست دوازدهم شعبانی و شاکری

مزایایی روش پویانمایی در تدریس

با وجود تمام تغییر و تحولات در زمینه فناوری و دیجیتال، متاسفانه هنوز بخش آموزش در کشور متکی به روش های سنتی و قدیمی است. حتی امروزه در دانشگاه و مراکز عالی آموزشی این روند ادامه دارد. تدریس به شیوه سنتی دارای معایب زیادی است.  به اختصار به آن اشاره خواهیم کرد. اتکا به روش های معمولی باعث تقویت حافظه کوتاه مدت می شود و دنیای تصورات و حافظه تصویری در این شیوه تدریس نادیده گرفته میشود. به همین دلایل است که خیلی از دانش آموزان، داوطلبان کنکوری و دانشجویان بعد از یک مدتی تمام آنچه را خواندن فراموش میکنند. و احساس می کنند که اصلا هیچی نخوانده اند. امروزه در  تمام دنیا این روش دیگر منسوخ شده و تمام مشاورین تحصیلی، مربیان آموزشی، روانشناسان، مشاورین علوم تربیتی و غیره تاکید اساسی روی آموزش تصویری و شهودی دارند.

تاثیر آموزش تصویری و شهودی در یادگیری

آموزش تصویری تاثیر شگفت انگیزی بر حافظه تصویری و حافظه بلند مدت دارد. حافظه بلند مدت که در نیمکره سمت راست مغز قرار دارد. با آموزش تصویری تقویت میشود و ماندگاری مطالب در آن زیاد است. همچنین آموزش تصویری باعث فهم شهودی و درک مفهومی مطالب درسی و آموزشی میشود. این شیوه آموزش امروزه در تمام دنیا مرسوم است و برای اولین بار در کشور توسط موسسه کنکوری حرف آخر اجرا و پیاده شده است. بر همین اساس تمام محصولات آموزش و کنکوری موسسه حرف آخر از جمله زیست دوازدهم حرف آخر برای دوره نظام جدید با همین روش تدریس و آموزش داده شده است.

بنابراین دانش آموزان دوره نظام جدید امروز، داوطلبان و مدعیان رتبه برتر درکنکور سراسری هستند،که باید از همین امروز با منبع آموزشی و کنکوری مناسب که براساس روش مفهومی و شهودی تدریس شده است پیش بروند. زیست دوازدهم حرف آخر، قدم اولیه شما برای کسب درصد ۱۰۰ در کنکور سراسری است.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی زبده و با تجربه بخشی از مسیر موفقیت هر دانش آموز و داوطلب کنکوری است. اما شاید هر مشاوره تحصیلی نتواند به دانش آموزان کمک ارزنده ای بکند. ما در این راستا برای کسب رتبه برتر و برتر شدن شما از مشاورین کارآزموده و زبده استفاده خواهیم کرد که خودشان تجربه رتبه برتر شدن را داشته اند و در حال حاضیر در دانشگاههای علوم پزشکی مختلف مشغول به تحصیل در رشته پزشکی هستند. یعنی از مشاورینی برای امر مشاوره شما استفاده میکنیم که مسیر موفقیت را طی کرده اند و بیش از هرکس دیگری می توانند به شما از حیث برنامه ریزی، انگیزشی و تقویتی به شما کمک کند. بنابراین با تیم رتبه برتر و مشاورین برتر ما در ارتباط باشید.

 

سفارش زیست دوازدهم شعبانی و شاکی

برای کسب مشاوره رایگان و سفارش پکیج زیست دوازدهم شعبانی و شاکری میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۰۰۸۵۴۵۰ و ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرماید.

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad