زیست شناسی حرف آخر

زیست شناسی حرف آخر یکی از بهترین پکیج های آموزشی و کنکوری کشور برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور است. با توجه به اینکه بیشتر دانش آموزان و داوطلبان کنکور خواهان شرکت در کنکور گروه آزمایشی تجربی هستند، منبع خوب کنکوری برای درس زیست شناسی اهمیت دوچندان پیدا میکند. موسسات و انتشارات مختلفی در زمینه تولید محتوای کنکوری و آموزشی فعالیت میکنند و انتخاب منبع خوب برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری سخت کرده است. بر این اساس امروز قصد داریم بهترین منبع برای زیست شناسی دانش آموزان تجربی معرفی کنیم.

زیست شناسی حرف آخر

درس زیست شناسی سخت ترین و تاثیر گذار ترین درس در کسب رتبه برتر و قبولی در رشته برتر پرشکی، دندان پزشکی و داروسازی است. تعداد تست های زیاد، سوالات مفهومی و ترکیبی، نکات ریز و فرار از مشکلات درس زیست شناسی است که باعث میشود داوطلبان کنکور تجربی نتوانند درصد بالای در زیست شناسی کسب کنند. موسسه حرف آخر برای رفع مشکلات آموزشی درس زیست از روش پویا نمایی استفاده کرده است که این روش در هیچکدام از منابع موسسات و انتشارات دیگر به کار گرفته نشده است.

تمام جزئیات زیست در زیست شناسی حرف آخر با تصاویر سه بعدی و فول انیمیشن تدریس شده است. این روش به درک مفهومی و شهودی زیست کمک کرده و باعث میشود دانش آموزان و داوطلبان کنکور مطالب را حفظ نکنند. چون حفظ کردن مطالب به صورت موقت در حافظه کوتاه مدت نیمکره چپ مغز ذخیره میشود و بعد از ۱ الی ۲ هفته فراموش میشود.

نقاط قوت زیست شناسی حرف آخر

همانگونه که اشاره کردیم زیست شناسی حرف آخر با روش پویا نمایی و با جدید ترین تکنولوژی های آموزشی به صورت دیجیتال تدریس شده است. تمام مباحث به صورت تصویری و فول انیمیشن برای درک مفهومی و شهودی تدریس شده است. یا روش پویا نمایی و تصویری یک نوع آزمایشگاه مجازی ایجاد شده تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند تمامی جزئیات را به صورت بصری ببینند و درک کنند. با این روش نیازی به حفظ کردن مطالب نیست. از سوی دیگر تمام مباحث برای تسلط روی سوالات کنکوری به صورت ترکیبی تدریس شده است. تمامی تست های کنکوری و تالیفی در زیست شناسی حرف آخر با روش مفهومی  تجزیه و تحلیل شده اند. سوا از حل کردن تست ها اساتید بی نظیر زیست شناسی حرف آخر درسنامه تست را جهت مرور مجدد تکرار میکنند.

پکیج های نظام قدیم زیست شناسی حرف آخر

 1. زیست سال دوم
 2. زیست سال سوم
 3. زیست پیش یک
 4. زیست پیش دو
 5. زیست گیاهی

زیست سال دوم حرف آخر

زیست سال دوم حرف آخر در ۲۵ ساعت تدریس کلیه مطالب نبض زیست(زیست دوم) را به صورت تصویری و با روش پویا نمایی پوشش میدهد که دارای دو جلد کتاب نیز هست.

کتاب کار زیست دوم: که حاوی تست های کنکوری و تالیفی زیست دوم است

کتاب الگو تا رتبه زیست دوم: که شامل نکات و بخش های مهم زیست سال دوم حرف آخر است. با وجود این کتاب دیگر نیازی به نوشتن خلاصه نویسی و نکته برداری نیست.

زیست شناسی حرف آخر

زیست سوم حرف آخر

زیست سوم حرف آخر در ۲۴ ساعت کلیه مباحث زیست سوم را پوشش میدهد. شیوه تدریس براساس شیوه معمول در درس زیست شناسی است و این پکیج نیز دارای دو جلد کتاب است.

کتاب کار زیست سوم: که حاوی تست های کنکوری و تالیفی زیست سوم است

کتاب الگو تا رتبه زیست سوم: که شامل نکات و بخش های مهم زیست سال سوم حرف آخر است. با وجود این کتاب دیگر نیازی به نوشتن خلاصه نویسی و نکته برداری نیست.

زیست شناسی حرف آخر
زیست شناسی حرف آخر

زیست پیش حرف آخر

زیست پیش حرف آخر شامل دو بخش زیست پیش یک حرف آخر و زیست پیش دو حرف آخر است. داوطلبان کنکوری هر بخش را میتوانند به صورت جداگانه دریافت کنند. زیست پیش نیز به صورت کاملا مفهومی و شهودی تدریس شده است.

زیست گیاهی حرف آخر

زیست گیاهی حرف آخر نیز در ۱۹ ساعت تدریس شده که تمام بخش های گیاهی را به دلیل ترکیبی بودن سوالات زیست پوشش میدهد. با این پیکج داوطلبان کنکوری میتوانند در ۱۹ ساعت کل بخش گیاهی زیست را به صورت گیاهی مطالعه کنند. زیست گیاهی نیز دارای یک جلد کتاب کار است که حاوی تست های کنکوری و تالیفی این بخش از زیست است.

پکیج های نظام جدید زیست شناسی حرف آخر

پکیج های زیست شناسی حرف آخر دوره نظام جدید برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم نظام جدید نیاز با تلاش اساتید موسسه حرف آخر تدریس شده است. زیست شناسی دوره نظام جدید حرف آخر به دلیل اینکه تجربه دوم موسسه حرف آخر در تدریس زیست و تولید پکیج های کنکوری است بسیار قوی تر و عالی از پکیج های دیگر حرف آخر است. تمام مباحث زیست شناسی حرف آخر برای دوره نظام جدید نیز با تکنولوژی های جدید آموزشی به صورت دیجیتال در حد عالی تدریس شده است.

 1. زیست دهم
 2. زیست یازدهم
 3. زیست دوازدهم
 4. زیست گیاهی
 5. ژنتیک

زیست دهم حرف آخر

زیست دهم حرف آخر در ۵۸ ساعت تدریس به صورت فول انیمیشن و تصویری با تکنولوژی جدید آموزشی تدریس شده است. استاد همدانی زیست دهم را به صورت کاملا مفهومی و شهودی در ۵۸ ساعت تدریس و در مجموعه برنامه ۱۰۰۰ ساعت حرف آخر با برنامه ریزی کاملا حرفه ای تدریس کرده است. این پکیج کاملا تشریحی و کنکوری است می توانید با آن دو هدف آموزشی و کنکوری را دنبال کنید.

زیست دهم حرف آخر نیز دارای کتاب کار و کتاب الگو تا رتبه میباشد.

زیست یازدهم حرف آخر

زیست یازدهم حرف آخر نیز در ۴۲ ساعت با سبک تدریس زیست دهم، به صورت تصویری تدریس شده است. در برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نیز قسمتی به زیست یازدهم اختصاص پیدا کرده است.

زیست یازدهم حرف آخر نیز دارای کتاب کار و کتاب الگو تا رتبه  میباشد.

زیست دوازدهم حرف آخر

زیست دوازدهم حرف آخر نیز به سبک تدریس سایر بخش دیگر زیست شناسی با دو هدف آموزشی و کنکوری تدریس شده است.

زیست گیاهی نظام جدید حرف آخر و ژنتیک حرف آخر برای دوره نظام جدید نیز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای مجزا از سایر بخش های دیگر زیست شناسی تدریس شده است.

ویزگی کلی زیست شناسی حرف آخر

 • آموزش مفهومی و شهودی
 • آموزش جامع و کل مباحث
 • استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی
 • زمان مناسب تدریس
 • حل تست های کنکوری و تالیفی
 • ارائه هفت الگوی طلایی زیست شناسی
 • دارای کتاب کار و جزوه

مشاوره و برنامه ریزی رایگان حرف آخر

داوطلبان نظام قدیم و دانش آموزان و نظام جدید میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان، برنامه ریزی و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر با شماره ۰۹۱۰۶۶۲۰۳۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 • مشاوره تخصصی و کنکوری
 • مشاوره انگیزشی
 • برنامه ریزی
 • جزوات رتبه برترهای حرف آخر
 • ارتباط با رتبه برترهای حرف آخر
 • پشتیبانی

حرف اخر

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad