https://harfehakhar.com/sitemap.xml
حرف آخر
حرف آخر

سرنوشت کنکور سراسری 99

سرنوشت کنکور سراسری 99

سرنوشت کنکور برای خیلی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است. امروزه اخبار زیادی در مورد کنکور، سرنوشت کنکور و تغییر و تحولات آن شنیده میشود. به همین خاطر میخواهیم در مورد سرنوشت کنکور سراسری 99 صحبت کنیم تا خیال دانش آموزان عزیز راحت شود و بدون دغدغه و با آسودگی خاطر به درس و کنکورشان برسند.

تاریخچه کنکور

کنکور یک کلمه فرانسوی است که برای آزمودن و سنجش معلومات علمی داوطلبان ورود به دانشگاه ها در برخی از کشورهای در حال توسعه و جهان سوم برگزار میشود. امروزه این آزمون در کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا منسوخ شده است و برگزار نمیشود.

با وجود اینکه سال 1313 دانشگاه تهران تاسیس شد. اما کنکور در ایران تا قبل از سال 1348 شمسی مرسوم نبود و اصلا وجود نداشت. سال 1348 شمسی اولین کنکور سراسری در ایران با 47 هزار نفر داوطلب برگزار شد. هر سال برای پنج گروه آزمایشی علوم تجربی، ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجه بین داوطلبان آزمون سراسری برگزار میشود و در سال 99 پنجاه و یکمین کنکور سراسری ایران خواهد بود که دانش آموزان و داوطلبان کنکور به رقابت خواهند پرداخت.

تحولات کنکور

از سال 1348 که اولین کنکور در ایران برگزار شد برای دومین بار است که کنکور دچار تغییر و تحول و باعث دغدغه بسیاری برای دانش آموزان و داوطلبان میشود. اولین این تغییرات در سالهای 74-73 بود که دو آزمون برای داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم برگزار شد. و سال 98 نیز همین اتفاق در راه است. طبق اعلام سازمان سنجش کنکور سراسری 98 دو آزمون است و داوطلبان کنکور نظام جدید و نظام قدیم باهمدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

اما برای بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان، سرنوشت کنکور سراسری 99 هنوز نامشخص است. چندین سال است که خبر از برداشتن کنکور است و هنوز این امر قطعی نشده است. طبق اعلام سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش تا سال 1400 کنکور پابرجاست و سال 99 کنکور فقط برای دانش آموزان نظام جدید است.

بنابراین سال 98 آخرین آزمون سراسری داوطلبان نظام قدیم است و سرنوشت کنکور سراسری 99 مشخص است و فقط دانش آموزان نظام جدید به رقابت خواهند پرداخت.

بهترین منابع کنکور برای کنکور سراسری 99

داوطلبان کنکور 99 میتوانند برای از هم اکنون با برنامه ریزی و آینده نگری به فکر کسب رتبه برتر در کنکور 99 باشند. برتر شدن از آن کسانی است که دور اندیش و آینده نگر باشند و از الان به فکر برتری باشند. دانش آموزانی که برای زمان و وقت خود ارزش قائل باشند و از آن به نحوه احسن استفاده کنند برترینهای کنکور 99 خواهد بود. یکی از معیارهای کنکور خوب منبع مناسب است که ما این منابع را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور 99

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید 99 میتوانند جهت مشاوره و برنامه ریزی با مشاورین رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشند.دپارتمان رتبه برتر حرف آخر از دانشجویان و دانش آموزان رتبه برتر تشکیل شده است.

مزایایی ارتباط با مشاورین دپارتمان رتبه برتر حرف آخر

  • برنامه ریزی کنکوری
  • برنامه ریزی درسی
  • مشاوره تخصصی
  • مشاوره انگیزشی
  • ایجاد لینک بین دانش آموزان با رتبه های برتر
  • چک کردن آزمون های آزمایشی

برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر میتوانید با شماره 09106620394 در تماس باشید.

سرنوشت کنکور سراسری 99

دیدگاه‌ها (0)

*
*

19 − پانزده =

enamad