شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید

شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید به دو منظور آموزشی و کنکوری برای دانش آموزان سال دوازدهم و داوطلبان کنکور نظام جدید تدریس و آماده شده است. تحلیل خط به خط کتاب، استفاده از الگوهای علمی و کاربردی، زمان تدریس مناسب و حل تست های کنکوری از ویژگی های پکیج شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید است.

 

شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید

 

معرفی پکیج شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید

شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید براساس سرفصل های جدید دوره نظام جدید برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید تهیه و آماده شده است. نقطه قوت این پکیج تدریس و تحلیل خط به خط کتاب به صورت مفهومی و شهودی است. در بخش مسایل از الگوهای کاربردی استفاده شده است. این الگوها در واقع راه های میانبر برای حل مسایل بدون درگیر شدن در سیل عظیم فرمولها و تکنیک های قدیمی است.

استفاده از الگوهای کاربردی و علمی در شیمی دوازدهم حرف آخر برای دوره نظام جدید باعث درک شهودی و مفهومی مسایل شیمی می شود و دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب و فرمولها نیست.

استاد شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید

شیمی دوازدهم حرف آخر توسط دکتر شیروانی تدریس شده است. دکتر شیروانی دارای سابقه بسیار عالی در تدریس شیمی می باشد. استفاده از الگوهای کاربردی و علمی در شیمی برای اولین بار توسط دکتر شیروانی در کشور ثبت اختراع و پایه گذاری شده است. تسلط کامل رو مباحث، انتقال مطالب با شیوه بیان عالی و تاکید روی مباحث مهم و کنکوری از ویژگی های تدریس دکتر شیروانی می باشد.

رزمه کاری دکتر شیروانی مدرس شیمی موسسه کنکوری حرف آخر

 • فارغ التحصیل دکترای شیمی دانشگاه خوارزمی تهران
 • مدرس دانشگاه
 • سابقه ۱۵ سال تدریس
 • مبتکر آموزش شهودی شیمی با استفاده از الگو
 • دارای بیش از ۵۰ مقاله در زمینه شیمی در مجلات داخلی و خارجی
 • مبدع روش مول * ظرفیت در واکنش های ترکیبی  و جانشینی
 • مبدع روش A-X برای حل سوالات مسایل شیمی
 • تدریس شیمی در عالی ترین مراکز آموزشی تهران

اهمیت درس شیمی در کسب رتبه برتر(برای گروه تجربی)

درس شیمی برای گروه تجربی بعد زیست شناسی در پله دوم اهمیت قرار دارد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور که می خواهند رتبه عالی در گروه تجربی کسب کنند و جز پذیرفته­گان رشته پزشکی، دندان پزشکی و داورسازی باشند باید توجه ویژه ای به درس شیمی داشته باشند. بررسی سوالات شیمی در کنکور چند سال اخیر نشان می دهد که سوالات شیمی به نسبت سختر و مفهومی تر شده است. این عوامل باعث شده داوطلبان کنکور نتوانند درصد خوبی از درس شیمی را کسب کنند و به رتبه مورد نظر برسند. به طور مثال در کنکور سراسری ۹۴ فقط حدود ۶ هزار نفر توانسته اند درصد بین ۵۰ تا ۱۰۰ در شیمی را کسب کنند. با توجه به تعداد داوطلبان(۴۹۹هزار نفر در سال۹۴) فقط تقریب به ۲ درصد شرکت کنندگان شیمی را بالای ۵۰ درصد زده اند.

شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید

اهمیت درس شیمی در کسب رتبه برتر(برای گروه ریاضی)

در گروه ریاضی، درس شیمی بعد از ریاضی و فیزیک در پله سوم اهمیت قرار دارد اما بسیار تاثیر گذار و برای کسب رتبه خوب درصد شیمی بسیار سرنوشت ساز است. درس شیمی در حالت کلی بسیار فریبکارانه رتبه ها را جابجا می کند. برای قبولی در رشته های خوب گروه ریاضی، داوطلبان باید شیمی را حداقل ۶۰ درصد بزنند تا بتوانند در رشته خوب و مورد علاقه شان پذیرفته شوند. بنابراین باید با دقت و بسیار قوی درس شیمی را بخوانند و از برنامه مطالعاتی کنار گذاشته نشود و به درصد پایین در شیمی اکتفا نشود.

مشاوره رایگان و تهیه محصولات کنکوری حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خرید محصولات کنکوری حرف آخر با ما مشاورین رتبه برتر ما در ارتباط باشد. مزایایی ارتباط با مشاورین رتبه برتر…

 • برنامه ریزی درسی و کنکوری
 • انتقال تجربه رتبه های برتر به دانش آموزان
 • ایجاد لینک بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور با رتبه های برتر سالهای قبل
 • چک کردن برنامه هفتگی و کارنامه کنکورهای آزمایشی
 • مشاوره تخصصی
 • مشاوره انگیزشی

شیمی دوازدهم حرف آخر دوره نظام جدید

 

در صورت تمایل برای دریافت 1 جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر فرم زیر را پر کنید.  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست
  enamad