حرف آخر
حرف آخر

علوم هفتم حرف آخر-علوم راهنمایی -موسسه آموزشی حرف آخر

علوم هفتم حرف آخر

علوم هفتم حرف آخر ویژه دانش آموزان پایه هفتم راهنمایی با همکاری دپارتمان های زیست، شیمی و فیزیک حرف آخر تدریس شد. علوم دوره راهنمایی متشکل از مباحث زیست شناسی، زمین شناسی، شیمی و فیزیک است. یادگیری اصول و مفهومی این مباحث در مقطع راهنمایی کمک بزرگی به پیشرفت تحصیلی و آموزشی در دوره دبیرستان میکند. حرف آخر با روش های نوین و تکینک های ساده علوم حرف آخر را تدریس کرده است که در ادامه مقاله به تشریح و توضیح  بیشتر آن خواهیم پرداخت.

 

علوم هفتم حرف آخر

علوم پایه هفتم متشکل از 5 بخش و 15 فصل است که از مباحث متفاوتی تشکیل شده است. در همه مدارس کشور از مدارس فاقد امکانات تا مدارس غیر انتفاعی و پیشرفته کشور درس علوم توسط یک نفر دبیر تدریس میشود این در حالی است که مباحث متفاوت علوم پایه هر کدام یک تخصص و دبیر جداگانه را طلب میکند. همه میدانیم که فیزیک و با زیست شناسی دو مبحث متفاوت است و دبیر و مدرس مشترک بی شک توانایی لازم برای انتقال و آموزش کل مطالب را ندارد. اما حرف آخر به خوبی این مشکل را رفع کرده است.

 

شیوه تدریس علوم حرف آخر

همانگونه که اشاره شد 4 دپارتمان فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زمین شناسی حرف آخر با همکاری یکدیگر علوم را تدریس کرده اند. آموزش مفهومی و شهودی با تکینک های ساده و بهره گیری از روش پویا نمایی مبنای تدریس اساتید حرف آخر در علوم است. مباحث علوم مقطع متوسطه مبنای دروس تاثیر گذار و مهم دوران دبیرستان محسوب میشود. یادگیری مفهومی این درس کمک بزرگی به پیشرفت تحصیلی در مقطع آینده خواهد کرد. هر کدام از بخش های علوم توسط استاد منحصر بخود تدریس شده است و 5 نفر از اساتید به نام کشور درس علوم را با تکینک های مفهومی تدریس کرده اند.

 

 

مدرسان علوم پایه حرف آخر

مباحث زیست شناسی: استاد شعبانی و شاکری

مباحث فیزیک: مهندس کامیار

مباحث شیمی: دکتر شیروانی

مباحث زمین شناسی: استاد محسن منتظری

 

لینک خرید و سفارش علوم هفتم

برای خرید و سفارش علوم هفتم  روی لینک زیر کلیک کنید.

پکیج علوم هفتم حرف آخر

 

سفارش علوم حرف آخر

برای دریافت مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر و سفارش علوم حرف آخر میتوانید با شماره های 09120085450 و 09106620394 تماس حاصل فرماید.

مشاوره درسی

پشتیبانی

سفارش محصولات

دیدگاه‌ها (2)
5 based on 1 reviews

*
*

سه × دو =

    مهدی پاسخ

    چرا لینک خرید رو نمیذارین

      تیم رتبه برتر حرف آخر پاسخ

      به زودی لینک خرید و سفارش رو خواهیم گذاشت

enamad